Jestem nowy w chemii :D

ChemistryStudentPL

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Jul 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Jestem nowy w chemii, nie mam dużego doświadczenia w produkcji zakazanych substancji, które z nich będzie najłatwiej zsyntetyzować, chcę produkować APAAN. Może ktoś mi pomoże na małą skalę 100-200g, a później z APAAN To BMK, Ewentualnie moje myślenie jest błędne, dlatego chciałbym prosić o radę :)
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
być może ten wątek może być przydatny? był to pierwszy syntezator, który zobaczyłem podczas wyszukiwania APAAN. jednak jsyk w innym wątku użytkownik powiedział "To bardzo dziwne. Mam taki scenariusz od czasu do czasu, ale nigdy nie słyszałem, żeby komuś udało się znaleźć APAAN, a przecież BMK Glycidate 5449 jest dostępny wszędzie, więc po co w ogóle skupiać się na APAAN :D".

Jeśli nalegasz na użycie APAAN, ten syntetyk (skala 1 kg) wygląda obiecująco. poprzednio połączony syntetyk wydaje się być na mniejszą skalę, jeśli tego potrzebujesz. tutaj jest również konwersja APAAN na BMK, ale jest to duża skala. mam nadzieję, że nadal mogę pomóc ^^;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nie jestem pewien, gdzie jesteś, ale fenyloaceton jest w zasadzie OTC w USA (benzaldehyd i MEK)
 
Top