Imidazenil CAS151271-08-8

bourn

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć chłopaki,
Chciałbym zwrócić uwagę na związek, który jest dosłownie w stanie pomóc w cierpieniu tak wielu osób, które próbują odstawić benzoes lub cierpią z powodu lęku.
Ktoś naprawdę powinien po prostu wsiąść na modę i to zsyntetyzować, składniki nie są tanie, ale popyt byłby astronomiczny, gdy rozeszłaby się wieść, że ktoś to sprzedaje.

Dosłowna kopalnia złota, a także oszczędzanie / zapobieganie tak wielu cierpieniom, mogę powiedzieć z pierwszej ręki, jedyny dostawca online niedawno całkowicie zaprzestał sprzedaży i jako ktoś, kto cierpi na wyniszczający lęk i przeszedł przez lata stosowania bardzo wysokich dawek benzo z powodu tolerancji, aby mieć wartościowe życie, nie mogę wystarczająco podkreślić, jak bardzo ten związek ma wszystkie plusy benzo bez właściwości uzależniających i faktycznie odwraca regularne uspokojenie benzo, ponieważ nie jest to benzo, ale z zupełnie przeciwnej strony, jak Flumazenil, który jest stosowany w leczeniu odstawienia benzo i pomaga w regulacji.

Nie znam procesu syntezy, ale ktoś, kto to robi i był zainteresowany jego stworzeniem, powiedział, że potrzebuje tych związków (obok niektórych, które już miał), przepraszam, nie jestem biegły w syntezie, pomagając tylko i będąc częścią tworzenia 2C-B do tej pory....

Powiedział, że potrzebuje tego

bcl3 w ksylenie 1M 5L
2-bromobenzonitryl 1 kg
4-fluoroanilina 1 kg
Niektórych prekursorów nie mogę kupić i będę robił sam (toksyczne, używane do syntezy trucizn wojskowych).
Do ich wytworzenia potrzebuję
Ester etylowy glicyny 2 kg
Fosforyn dietylu 1 kg


Ten związek dosłownie ratuje życie każdemu, kto bierze benzoes lub ma stany lękowe, bez żadnych negatywnych skutków. I byłby bardzo lukratywny dla każdego, kto by go wyprodukował, a także jest legalny wszędzie, więc... jak powiedziałem - kopalnia złota i coś, co złagodziłoby cierpienie milionów ludzi, mam nadzieję, że nie zamieściłem postu w złym dziale.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Być może mam na stanie 2x100 ml ampułek BCl3 i nie mogę sobie wyobrazić, do czego ich użyć. To niebezpieczna ilość, która wymaga ciekłego azotu do zamrożenia fiolek przed otwarciem, 25 ml wiem, że opary HCl są wyższe niż 3-piętrowy budynek. Można to przesłać, ale tylko w UE, ponieważ nie znam żadnego sposobu wysłania tego do innego miejsca. Ten związek, który chcesz uzyskać, musi być traktowany ostrożnie, ponieważ przypadkowe narażenie może spowodować silny niepokój i pośrednio konsekwencje paranoi, nie dlatego, że jest nielegalny, ale twoje laboratorium może być.
 
Top