Zanieczyszczenia Alpha-Pyros

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Niektóre partie wszystkich rodzajów Alpha-P*P (pvp, php, pihp, pcyp) mogą powodować problemy, a nawet infekcje płuc podczas wielokrotnego wapowania. Różni się to znacznie w zależności od partii.
Jest całkiem jasne, że przyczyną są zanieczyszczenia pochodzące z syntezy.

Co jest typowym niepożądanym zanieczyszczeniem w produkcji? Pirolodyna? Etylo-acetat? Nawet HCL? Pojawiły się doniesienia o Potassiumpermanganat w partii z Chin.
 
  • Like
Reactions: vis

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Interesujące byłoby poznanie opinii ekspertów w dziedzinie syntezy. Jest to ważna kwestia dla zdrowia.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Mogę potwierdzić ten problem. Niektóre partie sprawiają więcej problemów na płucach niż inne.

Jak dotąd jedyny wyjątek: Mam dobre źródło alpha-php, które nie sprawia żadnych problemów. Domyślam się, że oryginalnie pochodzi ze sklepu RC, który sprzedawał go przed niedawnym banem. Szkoda, że inne pyry bardziej mi się podobają :/.

Raz dostałem próbkę pyro, które miało nawet widoczne zanieczyszczenia. Wapowanie go powodowało ogromne problemy w płucach.
To zanieczyszczenia powodują problemy, a nie piro samo w sobie.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Taa, niektóre partie zabijają przez to oczywiście, że pilotujemy rurę przez kilka dni, aż się zagoi..... hahaha taaak jasne


Ostrożnie, wiele telefonów krąży wokół isaciallybam analouge, ale mam pomysł, w którym sklepie mogłeś robić zakupy i wierzę, że nadal noszą oryginał (i pobierają opłatę za rękę i nogę). Spójrzmy prawdzie w oczy, nie każdy synchronizujący rzeczy jest gwiezdnym chemikiem.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Naprawdę chcę uzyskać więcej informacji na ten temat. Używałem IV, ale było to w czasach, gdy było to legalne i nigdy nie miałem żadnych prawdziwych problemów. Ale obecny rynek wcale mnie nie dziwi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tutaj, chłopaki, mam dla was to 😘 (jest to link do pobrania pliku PDF, który wiem, że wam się spodoba)
https://www.jstage.jst.go.jp/article/jts/44/12/44_849/_pdf/-char/ja
Sy95Avk0uo
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Dzięki, bardzo interesujące.
Dzieje się tak poprzez nielegalizację i demonizację substancji. To boli i zabija ludzi.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Co ciekawe, zanieczyszczenia są wykorzystywane do grupowania partii substancji, a następnie rozplątywania łańcuchów dostaw. Kolejnym argumentem dla producentów jest stworzenie czystego produktu. Jeśli nie w trosce o zdrowie użytkowników (co moim zdaniem powinno być na szczycie listy), to dla zachowania własnego spokoju ducha. Czysty produkt jest trudniejszy do zorganizowania za pomocą kryminalistyki chemicznej, a tym samym do śledzenia.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nie jestem w stanie nawet próbować zgadywać. Wiem, że mój aceton żółknie w reakcji na wodę, ale jest też żółty po oczyszczeniu nim praktycznie każdej substancji. Jeśli używasz go jako rozpuszczalnika w deprotonowaniu (zrobiłeś z niego zasadę), może on tworzyć izoforon, który jest żółtą cieczą
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Po umyciu tego alpha-pvp, żółty kolor blakł z każdym myciem. Więc przypuszczam, że to coś wyczyściło.
Idziesz z jakąkolwiek substancją, czyścisz? Nawet jeśli jest praktycznie czysty?
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Moim zdaniem jest to bardziej niż prawdopodobne zanieczyszczenie pirolodyną z powodu braku mycia po animacji i nie czyszczenia końcowych kryształów zimnym acetonem z powodu utraty wydajności
 
Top