Zwiększyć wydajność 4-MMC?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Za pierwszym razem miałem 3,5 g, a za pierwszym razem miałem 5,5-6 g, moje potencjalne błędy polegają na tym, że moje pH nie było zbyt dobre, jak sądzę, może zbyt niskie, a moje 4-MMC nie było bardzo białe po filtracji, myślę, że to dlatego, że pozwoliłem acetonowi i roztworowi HCl z 4 mmc w zamrażarce, ponieważ kilka godzin później biały roztwór mleka był biały, ale z odrobiną czerwieni / pomarańczy, myślę, że popełniłem również błąd w metylacji, myślę, że pozwoliłem roztworowi dłużej niż 2 godziny, nie wiem, czy to błąd, aha i mój roztwór nie był gorący, robię to na moim strychu, a temperatura jest niska, więc .... Może reakcja nie jest wystarczająco gorąca, aby uzyskać maksymalną wydajność, mogę podgrzać roztwór na początku, aby rozpocząć reakcję?

Za pierwszym razem, gdy włożyłem 4-MMC / aceton / HCl do zamrażarki na 8-10 godzin, skała 4-MMC była bardzo biała, ale aceton / HCl był dolną częścią, ponieważ nie mieszałem się przed etapem zamrażania ...

Jeśli ktoś może mi pomóc zwiększyć wydajność, proszę? :'(
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Myślę, że powinieneś podać więcej danych, takich jak ilość prekursora, od którego zacząłeś
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Zacząłem od 10g 2b4m, 50ml DCM, 20ml 40m, wody nie wiem może 3x 20-30ml, 4-5ml HCl i 50ml acetonu.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Jeśli zrobisz pH 4 to nie ma problemu, wydobędziesz tylko więcej piryzyny i to wszystko.
Musisz być dobrym chemikiem, aby uzyskać więcej % produktu i na pewno twój produkt nie daje zbyt wysokiego poziomu, na pewno ma około 40% czystości.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Dobrze, ale zostawiłem roztwór 4mmc/aceton/hcl w zamrażarce na prawie 1 dzień, nie jest źle? Widziałem pomarańczowy kolor na górze roztworu, dlatego mój mefedon nie jest bardzo biały, dziś wieczorem zrobię kolejną syntezę, myślę, że popełniłem błąd w metylacji idk, myślę, że moja wydajność wzrośnie synteza po syntezie
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Mój jest czysty :) dostaję 7,5g kryształu 10g 2b4m
 

Attachments

  • SV4i3jWPgO.jpeg
    SV4i3jWPgO.jpeg
    430.7 KB · Views: 212
  • wsgucAVEyQ.jpeg
    wsgucAVEyQ.jpeg
    465.1 KB · Views: 222

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Twoja pierwsza wiadomość była miła, dlaczego napisałeś ten post? Chcę pomocy, naprawdę nie obchodzi mnie, jaką wydajność i czystość uzyskasz, dobrze, że masz 7,5 g 4 mmc z 10 g, ale pamiętaj, że robisz 4 mmc, jeden z łatwiejszych leków do zrobienia, kiedy będziesz miał ten sam poziom co Heisenberg, możesz mówić i być dumny ze swojego produktu, i używasz najszybszego i najłatwiejszego sposobu, ponieważ używasz NMP, nie wiem, ile masz lat, ale założę się, że masz od 30 do 40 lat, masz rodzinę? Żonę? Jakieś dzieci? Jesteś kochany? Kochasz kogoś? Ta osoba cię kocha? Prawdopodobnie nie sądzę. Jeśli masz rodzinę i masz dobre życie, kurwa, bro jesteś smutny w tym momencie?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
U say is Simple drugs to made show as is it true:)
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Bro Robię 4mmc, ale zaczynam syntezę, nie mam żadnego doświadczenia, nie mów mi, że zrobiłeś czysty 4-mmc z bardzo dobrą wydajnością.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Zrobiłem dużo mmc 7 lat.
Szybszy sposób może zrobić kryształ 1 dzień lub dłużej i wygląda bardziej jak lód
 

Attachments

  • oDPt7FhLwC.jpeg
    oDPt7FhLwC.jpeg
    5.7 MB · Views: 491
  • wcHy1dmJPh.jpeg
    wcHy1dmJPh.jpeg
    5.6 MB · Views: 506
  • JRAVY5SHiM.jpeg
    JRAVY5SHiM.jpeg
    399.4 KB · Views: 226
  • VzsAuBFYKn.jpeg
    VzsAuBFYKn.jpeg
    567.4 KB · Views: 216

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
7 lat? Wydajność wynosi tylko 75%? Bracie, nie bądź taki narscissic, kiedy masz średni poziom ;), są tu ludzie, którzy mają 10x twój poziom sont nie bądź butthole proszę.... :(
 
Top