ekstrakcja lub synteza 3-octanu indolu (IAA) dla suplementu MS

GaryR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 9, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Cześć,
Czy forum mogłoby mi pomóc z informacjami na temat:
Indole 3-acetate (IAA) ekstrakcja lub synteza dla suplementu MS.

Mam stwardnienie rozsiane od 25 lat.
Zrób to, czego nie mogę uzyskać, zainteresowanie nauką.

Właśnie czytam o 3-octanie indolu,
Na marginesie, mieszam i spożywam olej kokosowy i olej z wątroby dorsza.
Jeśli 3-octan indolu można w jakiś sposób wyekstrahować ze źródła, dobrze byłoby go włączyć, jeśli to możliwe.

Co jest bogate w 3-octan indolu i jak mogę stworzyć własny zapas w domu.

Dzięki,
Gary
 

GaryR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 9, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Poprawka, powinno być 3-mleczan indolu.
Jak zrobić suplement z komercyjnie pozyskiwanym ILA?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Witam, jak nazywa się "suplement MS"?
 

GaryR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 9, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Wpływ suplementacji 3-mleczanem indolu w zwierzęcych modelach stwardnienia rozsianego

Zaczynam od zera z podstawowymi umiejętnościami mechanika.
Nie ma wielu rzeczy, których nie mógłbym zrobić, mając wystarczająco dużo czasu, ale to jest problem z chorobą zwyrodnieniową.
Jak wiesz, trudno jest uzyskać informacje od lekarzy lub dostawców chemikaliów.

Chcę żyć.

Nie twierdzę, że to ma wartość, ale może pomożesz mi zrozumieć więcej.
Najlepsze, co do tej pory znalazłem, to dane na stronach dostawców chemikaliów:

Jak przygotować roztwór podstawowy?
Wybierz odpowiedni rozpuszczalnik do przygotowania stężonego roztworu podstawowego zgodnie z wymaganiami eksperymentu. Informacje na temat rozpuszczalności można znaleźć na stronie produktu w naszej witrynie internetowej. Do eksperymentów in vitro często stosuje się DMSO jako rozpuszczalnik.
Roztwór podstawowy jest następnie rozcieńczany w celu uzyskania roztworu roboczego (np. rozcieńczenie 1:1000 w pożywce do hodowli komórkowej).


Oto kilka zaleceń dotyczących rozpuszczania produktu:
(1) Przelicz stężenie roztworu podstawowego według następującego wzoru: Rzeczywiste stężenie (mg/mL) = Masa cząsteczkowa (g/mol) x Stężenie (mM) x 10-3

(2) Sprawdź, czy rozpuszczalnik nie został zanieczyszczony, np. DMSO pochłania wilgoć.

(3) Niektóre związki są trudne do rozpuszczenia ze względu na ich strukturę i właściwości chemiczne i mogą wymagać dodatkowego mieszania, takiego jak worteksowanie lub ultradźwięki. W razie potrzeby podgrzanie związku może również pomóc w procesie rozpuszczania. Należy jednak pamiętać, aby nie podgrzewać związku powyżej 45 ℃, aby zapobiec zmianie produktu.

Jak przechowywać produkt?
Przechowywać w temperaturze -20 ℃ lub -80 ℃ Roztwór podstawowy należy podzielić na rutynowe objętości i przechowywać w temperaturze -20 ℃ lub -80 ℃. Unikać wielokrotnego zamrażania i rozmrażania.


Jak przygotować roztwór roboczy?
(1) Oblicz wymagane rozcieńczenie za pomocą naszego kalkulatora rozcieńczeń.

(2) Powoli dodawaj roztwór podstawowy do rozpuszczalnika, aż do uzyskania pożądanego stężenia.
Wymieszać przez worteksowanie lub wielokrotne pipetowanie.

(3) Jeśli w roztworze roboczym występuje wytrącanie, należy odstawić roztwór roboczy na 10 minut, wymieszać worteksem lub pipetą, a następnie ponownie sprawdzić.

(4) Nasze związki są w większości rozpuszczalne w tłuszczach. Wytrącanie może być obecne po rozcieńczeniu przy użyciu rozpuszczalników wodnych, takich jak pożywka do hodowli komórkowych lub PBS Całkowite rozpuszczenie można osiągnąć za pomocą ultradźwięków.

Na co należy zwrócić uwagę w przypadku testów komórkowych?
DMSO jest używany do przygotowania roztworu podstawowego w większości testów komórkowych. Roztwór podstawowy jest rozcieńczany w pożywce hodowlanej w celu przygotowania roztworu roboczego. Upewnij się, że stężenie DMSO wynosi <=0,1%, aby uniknąć zatrucia komórek Zwykle kontrolą negatywną w eksperymencie jest pożywka hodowlana z DMSO w tym samym stężeniu.


Na co powinienem zwrócić uwagę w przypadku eksperymentów na zwierzętach?
(1) Nasze związki są w większości rozpuszczalne w tłuszczach. Jeśli DMSO zostanie użyty do przygotowania roztworu podstawowego, a następnie rozcieńczony w celu przygotowania roztworu roboczego do eksperymentów na zwierzętach, może nie być możliwe uzyskanie wymaganych dawek. Zamiast tego potrzebne są środki hydrotropowe, takie jak karboksymetyloceluloza sodowa (CMC-Na), Tween 80 lub glicerol.

ALxKTmQFXW

Na przykład, aby przeliczyć dawkę stosowaną u myszy (20 m/kg) na dawkę stosowaną u królika o wadze 1,5 kg:
Grupa A Zwierzę: mysz; Grupa B Zwierzę: Królik;
Współczynnik konwersji:
0,37 Dawka zastosowana u Królika wyniosłaby 1,5kg*(0,37*20mg/kg) =11,1mg.
 

GaryR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 9, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Odkrycia eksperymentalne dotyczące kwasu indolo-3-mlekowego mogły częściowo wynikać z wiedzy na temat Bifidobacterium longum 35624®, produktu mikrobioty, który ma powodować powstawanie kwasu indolo-3-mlekowego w procesie utleniania.
Oczywiście atakuję problem pod każdym kątem, w tym witaminy D, K, oleju kokosowego i oleju z wątroby dorsza itp.

Innym aspektem jest fermentacja, taki proces jest częściowo opisany dla Lactiplantibacillus plantarum ZJ316 i marynowanej musztardy lub mleka:

Zastosowanie Lactiplantibacillus plantarum ZJ316 jako kultury starterowej do degradacji azotynów, hamowania patogenów przenoszonych przez żywność i modulacji społeczności drobnoustrojów w fermentacji marynowanej musztardy.

Mleko fermentowane Lactiplantibacillus plantarum ZJ316 łagodzi przewlekłe zapalenie jelita grubego wywołane siarczanem dekstranu poprzez poprawę odpowiedzi zapalnej i regulację mikroflory jelitowej.

Pewna mikrobiota lub równowaga, którą tworzy, może znacznie pogorszyć stwardnienie rozsiane
Poza tym Lactiplantibacillus plantarum ZJ316 nie jest dostępny, nie mam dzieci LOL.
-------------------------------------

Wyniki stosowania komercyjnych kapsułek Bifidobacterium longum 35624® w stwardnieniu rozsianym są specyficzne dla równowagi mikrobioty, którą tworzy.


Innym obszarem zainteresowania jest więc to, czy kapsułki Bifidobacterium longum 35624® mogą być stosowane w procesie fermentacji w celu stworzenia wzbogaconej żywności?
 
Last edited:
Top