DOSTAWCY INTERNETU i DOSTAWCY NUMERÓW TELEFONICZNYCH

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18

?

Istnieje wielu dostawców Internetu. Ale jest mylące, którego dostawcę wybrać, ich ceny są różne, ale jeśli cena nie jest ważna, ale bezpieczeństwo jest, jaka jest najlepsza opcja? Oczywiście dostawcy Internetu zmieniają się w zależności od regionu. Wszystkie firmy telekomunikacyjne mają obowiązek przekazać wszystkie dane o tobie, jeśli policja o to poprosi. Jeśli więc nie korzystasz z VPN lub Onion, możesz zostać łatwo aresztowany, jeśli zrobisz coś niezgodnego z prawem.
Mali dealerzy nie dbają o szyfrowanie itp. A więc ci dealerzy ryzykują swoje źródła.
Chcę tutaj omówić kilka podstawowych metod szyfrowania, które można wyjaśnić "zwykłym" dealerom.
Chcę również omówić dostawców numerów telefonów lub inne metody kontaktu z numerem telefonu, ponieważ numery telefonów nadal odgrywają rolę.

--- najlepszy dostawca internetu w USA, Europie?
--- podstawowe metody szyfrowania zrozumiałe dla "zwykłych" dealerów?
--- inne metody. widziałem wysyłanie wiadomości sms i mms przez internet. (Nie pamiętam jak to było zrobione)
Więc możliwe jest posiadanie "wirtualnego" numeru telefonu?
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
Dla mnie osobiście każdy dostawca sieci jest taki sam. Wszyscy używają tej samej technologii z innymi nazwami. Jeśli korzystasz z routera cebulowego i jesteś routerem cebulowym w tym samym czasie, nie można Cię namierzyć za pomocą danych. Telemetryczne? Naprawdę? Dzięki zdecentralizowanemu komunikatorowi nie musisz się martwić o korespondencję. Klucz publiczny, jeśli to konieczne. Nigdy nie synchronizuj żadnych danych między normalnym a ciemnym telefonem służbowym. Zawsze bądź gotowy na utratę ciemnego telefonu służbowego. I na pewno używanie tylko numeru zarejestrowanego dla losowego najlepiej z jednym urządzeniem.
Jeśli masz najważniejsze dane zaszyfrowane w głowie, to jesteś bezpieczny😉 to tylko moja opinia
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Sądzę, że wszyscy dostawcy internetu są tacy sami, jeśli chodzi o bezpieczeństwo swoich klientów. Żaden z nich nie będzie miał problemu ze zwróceniem się do władz, jeśli uzna, że łamiesz prawo. Wszyscy muszą odpowiedzieć na wezwanie do sądu.

Jeśli chodzi o wiadomości dla "zwykłego dealera", to w tej chwili poleciłbym Session. Jest to szyfrowana wiadomość. Można ustawić automatyczne usuwanie starych wiadomości. Przekierowuje wiadomości przez węzły usług w innych krajach, aby ukryć adres IP użytkownika. Możesz także ustawić pin lub odcisk palca, aby otworzyć aplikację. Nie jest idealna, ale przyzwoita.

Lubię XMPP z szyfrowaniem OMEMO lub OTR. Nie sądzę, by było to odpowiednie rozwiązanie dla przeciętnego dealera
 
Top