Czy nitrometan jest przydatny w przypadku fenetyloamin innych niż meskalina?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Właśnie zamówiłem trochę nitrometanu, myśląc, że zamierzam zrobić podstawione fenetyloaminy, ale wydaje się, że jedyną syntezą, jaką mogę z nim zrobić, jest zrobienie meskaliny itp... jakieś pomysły lub coś, czego mi brakuje, miałem nadzieję, że będę mógł po prostu kupić 2,5-dmo benzaldehyd, ale wtedy potrzebowałbym nitroetanu lub czy istnieje sposób na wytworzenie związków 2c przy użyciu nitrometanu?
Dzięki
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Mam też benzen. Zwykły benzen, jestem pewien, że mógłbym zrobić P2NP, ale znowu nie chcę czegoś, co nie sprawi, że się potknę.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
nitroEthane - dla związków alfa-metylowych (amph, tma, dom itp.)
nitroMethane - dla fenyloetyloamin (bez alfa metylu) - seria 2c-x, mesc itp.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
To ma nieskończenie więcej sensu - chociaż do tej pory tak bardzo się tego spodziewałem, patrząc na literaturę, ALE tak naprawdę nie rozumiałem DLACZEGO. Więc dzięki za to!
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Tak! Nitrometan będzie bardzo przydatny podczas tworzenia różnych związków. Na przykład 2c-b. Zaopatrz się również w etylenodiaminę. Zdecydowanie najlepszy katalizator do produkcji nitrostyrenów.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Interesujące. Ok, jestem pewien, że będę w stanie gdzieś to znaleźć!
Zdecydowałem się również na 3,4,5 psychodeliczny prekursor, który wszyscy znamy - główny powód. Cena!!! Ale muszę się tam dostać za pomocą benzaldehydu, który już mam, więc będę potrzebował zarówno nitroetanu, jak i nitrometanu. Dostanę go z paliwa samochodowego RC.
Widziałem też produkt na eBayu z Włoch, który był czystym nitroetanem o nazwie Nipron...
 
Top