Czy możliwa jest synteza pentobarbitalu sodu z tabletek fenobarbitalu?

Nstudies

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Witam wszystkich, jestem nowy w badaniu barbituranów i chciałem wiedzieć, czy zaczynając od tabletek fenobarbitalu można zsyntetyzować jakiś roztwór pentobarbitalu sodu, wszystko, co mam tutaj w regionie, to ten związek, a zrobienie go od zera to praca, do której w tej chwili nie mam odpowiedniego sprzętu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tak, wygląda to całkiem prosto, ale powiedz mi, po co zadawać sobie tyle trudu? Oba są barbituranami i tak naprawdę jedyną różnicą jest jedna grupa funkcyjna
 

Nstudies

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Chcę zbadać ten rodzaj modyfikacji ziarnistej, wiem, że oba są bardzo podobne, może to być przydatne, aby w przyszłości móc wprowadzać takie modyfikacje, po prostu zmieniając tabletki.

Czy możesz mi powiedzieć, jak zrobić taką syntezę składników?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Mogę obiecać pomoc, ponieważ musiałem szczegółowo nauczyć się barbituranów i poznać skutki niektórych, które miałem okazję wziąć, zarówno z dobrymi, jak i złymi konsekwencjami (jest to induktor enzymów wątrobowych, który powoduje, że wszystkie inne leki są metabolizowane bardzo szybko). Pot wydaje się być wyjątkiem veronal (dietyl na C2 kwasu malonowego, z którego jest zrobiony). Musisz więc zagłębić się w chemię i uzyskać 2 podstawiony malonian dialkilu, który poddasz reakcji z mocznikiem, jak na YouTube lub lepiej, myślę, że ChemPlayer, który można znaleźć na bitchute, ma film na temat tej reakcji (jest genialny i wszystkie jego filmy mogą nauczyć cię dużo chemii). Mam magię, aby być w stanie wykonać zamówienia sigma w raczej skromny i czysty sposób. Ester malonowy może nie być bezpośrednio dostępny, ale z pewnością te 2-halogenowane będą, a przygotowanie tego, czego potrzebujesz, jest proste w laboratorium. Najpierw zapoznaj się z ich chemią, a następnie poszukaj estru w Sigma-Aldrich / Merck, a następnie odezwij się do mnie. Dzięki!
 
Top