• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Brno Jak złożyć zamówienie?

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Apr 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Cześć, od dłuższego czasu chciałem zamówić coś z tej strony, ale nigdy niczego nie zamawiałem, więc chcę zapytać, czy zamawiasz pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem oraz adresem i chcę zapytać, czy można to wysłać na pocztę do odbioru lub w pudełku
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Do tej pory wykonałem tylko jedną transakcję tutaj i około 10 razem na Torzon i Archetype. Zawsze pod moim prawdziwym nazwiskiem i adresem, ponieważ wszelkie fałszywe nazwiska lub próby korzystania z niezamieszkanego baraku obok tylko komplikują sprawę i zwiększają podejrzenia. Skrzynka pocztowa na poczcie i tak jest zabezpieczona umową, w której właściciel jest zidentyfikowany, więc to niczego nie rozwiązuje, chyba że otworzysz ją z fałszywymi dokumentami, ale to znacznie większa operacja. Problem polega jednak na tym, że wielu dealerów odmawia wysyłania skrytek pocztowych.

W niektórych większych budynkach mieszkalnych istnieje możliwość, że skrzynki są starsze, a może nawet niektóre zepsute. Tam można naprawić/wymienić porzuconą skrzynkę i użyć fałszywej nazwy, aby nikt tego nie zauważył. Ale nie każdy ma taką możliwość.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Niektórzy sprzedawcy wysyłają za pośrednictwem DPD. Tam trafia na fałszywą nazwę. Wszystko, czego potrzebujesz, to numer telefonu, najlepiej na kredyt, aby kurier mógł do ciebie zadzwonić. Sprzedawcy nie lubią jednak korzystać z prywatnych firm kurierskich, jest to dla nich ryzykowne. Tradycyjna poczta jest dla nich bardziej anonimowa.
Doświadczeni sprzedawcy wiedzą jednak, jak pakować paczki na tyle dobrze, by uniknąć wykrycia.
Tak czy inaczej, najlepszym sposobem jest oczywiście zamawianie w kraju i na terenie UE, jeśli nie da się inaczej.
 
Top