dawka ketaminy

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Mam strzykawkę 500 mg ketaminy i chcę ją zażyć, aby wiedzieć, jak się czuję, czy powinienem wziąć 500 mg na raz, czy powinienem wziąć więcej mniej

chociaż nigdy nie brałem ketaminy
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Cześć
  • Przy podawaniu doustnym dawki ketaminy wahają się od 1,5 mg/kg do 4 mg/kg. Taki sposób podawania pozwala uniknąć podrażnienia błony śluzowej nosa, bólu. Zaleca się stosowanie kapsułek (jeśli ketamina jest w postaci proszku). Czas działania po podaniu doustnym wynosi średnio 1-2 godziny, a początek działania rozpoczyna się stopniowo po 10-40 minutach.
  • Po podaniu donosowym efekty pojawiają się po 5-15 minutach i trwają do dwóch godzin (średnio 1-1,5 godziny). Dzięki takiemu sposobowi podawania łatwo jest monitorować i kontrolować swój stan oraz częstotliwość stosowania. Początkowa (niska) dawka ketaminy wynosi 0,2-0,8 mg/kg, średnia dawka to 0,8-1,5 mg/kg. Dawki większe niż 1,85 mg/kg są uważane za wysokie i zwiększają ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, halucynacji, amnezji wstecznej i utraty przytomności z depresją oddechową.
  • Przy podawaniu pozajelitowym (dożylnie i domięśniowo) dawki zaczynają się od 0,05 mg/kg i zapewniają szczególne subiektywne odczucia podczas tripu ketaminowego. Jednak w przypadku zwiększenia dawki istnieje ryzyko uzyskania znieczulenia ogólnego na końcu igły, które charakteryzuje się amnezją wsteczną i niezdolnością do przypomnienia sobie uczucia tripu ketaminowego, dlatego zaleca się dokładne miareczkowanie lub niską dawkę początkową.
Zalecam przeczytanie tych informacji Wszystko jest szczegółowo wyjaśnione - /index.php?threads/ketamine.339/
Jeśli masz inne pytania, napisz do mnie.
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
dzięki człowieku
 
Top