Odłamki ketaminy

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Czy ktoś ma doświadczenie z technikami rekrystalizacji ketaminy w proszku, po krystalizacji hcl.
Muszę uzyskać proszek w postaci odłamków/kryształków, każda pomoc będzie mile widziana.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Użyłbym etanolu lub zwykłej wody i pozwolił jej powoli odparować pod lampą grzewczą i wolno działającym wentylatorem
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Czy myślisz, że w ten sposób powstaną odłamki?
Czy sądzisz, że muszę oddzielić izomer s, aby uzyskać małe odłamki/kryształy?
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Znam kogoś, kto dostał odłamki o długości cala z racemikami i wodą
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Czy te 1-calowe odłamki są podobne do chudych kryształów, które zwykle występują w ketaminie, lub do odłamków mety?
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Nigdy nie widziałem odłamków ketaminy poza tą partią, którą zrobił. Ale były to szklane odłamki o ostrych rombowych kształtach
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Czy racemiczne nadal będą tworzyć tego typu kształty?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jeśli przez odłamki rozumiesz ładne i duże kryształy, to możesz je uzyskać poprzez powolne chłodzenie podczas rekrystalizacji. Im wolniejsze i bardziej stopniowe chłodzenie, tym większe kryształy.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Nie, mam na myśli małe kryształki przypominające ketaminę.
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Z tego co wiem, podczas krystalizacji chlorowodorku ketaminy zawsze otrzymuje się kryształy przypominające odłamki. Rozmiar zależy od szybkości krystalizacji. Jeśli chcesz uzyskać małe odłamki, musisz szybko schłodzić, aby powstało wiele małych kryształów zamiast dużych.

Nieco poza notatką nie należy bezpośrednio wciągać kryształów ketaminy. Badania wykazały, że kryształy są bardziej szkodliwe dla jamy nosowej niż proszek. Jeśli zażywasz ketaminę, zawsze rozdrabniaj kryształy na proszek przed użyciem. W przypadku każdej innej metody podawania i tak najpierw rozpuścisz kryształy w czymś (na przykład nie zjadłbyś surowych kryształów ket).

Przykro mi, że nie mogłem być bardziej pomocny. Nigdy nie przejmowałem się wielkością kryształów bardziej niż czystością produktu. Przyznaję jednak, że małe odłamki wyglądają fajnie.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ale z ketaminy można również uzyskać małe kuliste/ziarniste kryształy. To właśnie otrzymuję z rozpuszczalnika
 
Top