• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Bratislava Cloned CC

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Czy ktoś ma doświadczenie lub sprawdzonego dostawcę sklonowanych kart, które działały w ATM? W SK jest wiele doniesień o dużych wypłatach gotówki z kart innych osób, więc jeśli możemy sobie nawzajem pomóc w ten sposób, to dlaczego nie.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Obecnie transakcje weryfikowane są dwuetapowo, więc myślę, że klony służą innemu celowi, ale mogę się mylić
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Ale tutaj mówimy o karcie, którą wkłada się do maszyny, wpisuje PIN i wyjmuje gotówkę.... 2F tam nie istnieje
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Nie rozumiem więc powodu sprzedaży, skoro można uzyskać więcej zbierając niż sprzedając lub kupując kota w worku z dzienną wypłatą max.20€
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Kot w worku jest zwykle we wszystkich przypadkach... więc przypadek z zeszłego tygodnia, gdy wypłacili 150k z konta to był wielki cud i nie wystawiają takich usług
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Moja opinia na temat klonowania kart CC jest taka, że jest to skomplikowane i trudne technicznie. Czytałem o tym przez jakiś czas, ale zdałem sobie sprawę, że może się mylę, ale aby sklonować kartę i wypłacić z niej pieniądze, potrzebujesz oprogramowania (oprogramowanie do zapisu czytnika chipów EMV), które zapisze skradzione dane z obcej karty CC na czystej nowej karcie. Z chipem i sprężyną magnetyczną takie oprogramowanie jest dostępne tylko dla banków i kosztuje około 30 tys. Znalazłem na DNM różnych sprzedawców, którzy oferują takie pirackie oprogramowanie za 1 tys. zł, ale wszędzie natknąłem się na informację, że to oszuści i że takie pirackie oprogramowanie nie istnieje, jest tylko oryginalne licencjonowane oprogramowanie dostępne dla zarejestrowanych firm.
Kiedyś było to możliwe, było to łatwiejsze, ponieważ dane (tarck1-3) niezbędne do zapisu były przechowywane na sprężynie magnetycznej karty, ale od czasu nowych kart z chipem EMV jest to bardziej skomplikowane, ale nie niemożliwe, trzeba by wiedzieć, jak to zrobić, a ja tego nie widziałem.
Aby uzyskać dane z zagranicznej karty, potrzebujesz skimmera i fałszywego keyloggera lub mini-spycam umieszczonego na bankomacie skierowanego na pin klawiatury, aby nagrać pin, istnieje wielu sprzedawców tego urządzenia, ale wiele z nich to oszustwo, to ryzyko, jednym z nich jest https://t.me/SKIMMINGpARTs.
ale czytałem też, że to oszustwo, ale może to być fałszywy trop od konkurencji, której nie znam.

Osobiście uważam, że zawsze znajdą się hakerzy, którzy będą w stanie wykorzystać system finansowy.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ale odczytuje tylko podstawowe informacje na karcie, a zaszyfrowane informacje nie przyspieszają niczego tak szybko.....
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Już dawno przestałem ufać grupom telegramowym, choć mam doświadczenia z wcześniejszymi banknotami, gdzie dałem się nabrać samemu rynkowi - Metaversemarket .... dziś na szczęście nie działa (a myślałem, że już jestem czysty, gdy przechodzi przez escrow), aż w końcu przeczytałem, że prawdziwi mistrzowie z Kalabrii zostali aresztowani kilka lat temu i odsiadują wyrok .... pytanie brzmi, czy jest ktoś w Europie, kto jest w stanie wydrukować banknoty, które przeszłyby przynajmniej podstawowe testy, takie jak UV i pióro ...
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Mówi się, że wszystko, co brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawdopodobnie nie jest prawdziwe, nawet w przypadku klonów z mojego doświadczenia nie znalazłem ani jednego sprzedawcy na żadnym rynku Fore, który sprzedaje legalne klony. Poza tym mówi się, że zrobienie czegoś takiego w Europie jest prawie niemożliwe, ponieważ mamy znacznie bardziej rygorystyczne środki bezpieczeństwa niż USA (klony, oszustwa). Osobiście dotarłem do informacji z jednej słowackiej karty i Obcianski na razie nic z tym nie zrobiłem ale jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę później poinformować jak to wyszło. Mam takie doświadczenie z Klonami jeśli ktoś ma inne doświadczenia "Nazor" chętnie poczytam.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
skuste sa pozrieť na nove forum Libre Forum možno tam niečo najde ohladom skimmingu,carding atd

http://libreeunomyly6ot7kspglmbd5cvlkogib6rozy43r2glatc6rmwauqd.onion/welcome
 
Top