Question Wyciek paczek pocztowych (Turcja)

bahman

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Witam, wysłali mi darmową próbkę. Ale najprawdopodobniej odkryła to policja Chcę wiedzieć, czy jeśli policja przyjdzie pod mój adres, jaka jest najlepsza reakcja, jaką powinienem im dać Jeśli ktoś ma doświadczenie, proszę o radę.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Usuń wszystkie informacje o rzeczach lub zaszyfrowane
Zasadniczo zniszcz wszystkie dowody dotyczące sprawy
Jak złapać przesyłkę?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Narkotyki w Turcji nie są moim zdaniem warte zachodu. Mój drogi przyjaciel dostał 9 lat więzienia (surowy reżim) za posiadanie 80 gramów trawki... W każdym razie usuń wszystko, nie mów ani jednego zdania i weź prawnika, jeśli przyjdą.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Gdzie nawet kto zamawia paczkę na adres, w zasadzie każdy może zamówić coś na jakiś adres, może po prostu pomyłkowo umieścił ten adres na paczce, kto wie itp,
Prawnik zawsze
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Nigdy nie przyznawaj się do niczego i nie zaprzeczaj wszystkiemu, nikt nie może udowodnić, że to zamówiłeś, dopóki nie będzie miał czystego dowodu na to, że miałeś kontakt z jakimkolwiek rodzajem narkotyków, jeśli uważasz, że są na ciebie, nigdy nie miej niczego w swoim posiadaniu, nie zamawiaj już rzeczy na swój adres zamieszkania, używaj fałszywego nazwiska. Ogólnie rzecz biorąc, nigdy więcej nie używaj swoich prawdziwych danych i nigdy nie posiadaj substancji w ilości, której nie możesz się szybko pozbyć. Radzę nigdy nie nosić przy sobie narkotyków i nigdy nie wychodzić na zewnątrz z niczym przy sobie. Wiesz już, że to wszystko jest zdroworozsądkowe, ale jeśli naprawdę interesują się sprawą zamawiania przez ciebie towaru, będą nad tym czuwać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, więc każdy mały błąd, który popełnisz, mając przy sobie gówno, może być bliższy sprawie. Ale najprawdopodobniej nie wejdą w to tak głęboko, ponieważ nie była to duża ilość, tylko otworzą oczy i będą czekać na więcej i na większe zamówienia. Podsumowując, nigdy nie używaj swojego prawdziwego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania i ogólnie, jak powiedziałem, prawdziwych informacji. Bądź bezpieczny
 
Top