Mniej silny?

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Cześć, czytałem wiele osób twierdzących, że reakcje z NaBH4 były mniej silne w przypadku metamfetaminy, czy dzieje się tak w przypadku syntezy MDMA? Czytałem, że może tak...
A może najsłabszy produkt zaczyna się od użycia glicynianów?
Jeśli tak... Dlaczego tak się dzieje?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Wszystkie szlaki mają profil zanieczyszczeń, ale teoretycznie rzecz biorąc, jeśli są wystarczająco dobrze wyizolowane, nie powinno być żadnej różnicy, amina drugorzędowa to amina drugorzędowa.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Teoretycznie i empirycznie, jeśli masz dokładnie wyizolowaną cząsteczkę, nie ma różnicy, wszystkie te "problemy" są związane tylko z separacją izomerów, ale cząsteczka jest cząsteczką bez względu na to, skąd pochodzi, co jest oczywistym faktem.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
To znaczy, że jest znacznie krótsze, niż można by się spodziewać? Słyszałem też takie komentarze.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Myślę, że nie będę brał udziału w tego rodzaju dyskusjach, ponieważ jest to oczywista rzecz i strata czasu, która zawsze ma miejsce w przypadku każdego produktu.
To tak, jakbyś wyprodukował partię, którą ktoś bierze, mówiąc, że nie jest tak silna jak zawsze, dajesz im tę samą partię następnego dnia, a oni wow, ta jest niesamowita!
Efekty i siła są związane z enancjomerami i zanieczyszczeniami, ale także z sytuacją organizmu, w każdym razie jest to niemożliwa dyskusja, która zawsze istniała i zawsze będzie istnieć.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Nie zajmuję żadnego stanowiska... pcham koks ponad 20 lat... nie mów mi o podmiotach i ich doświadczeniach i opiniach na temat tej samej partii przez tygodnie....
Po prostu więcej niż jeden wspomniał, że czuje się, jakby doświadczanie haju zajmowało znacznie mniej czasu... Nie mogę wyciągać wniosków tylko wspominając... również nie kupione ode mnie....
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nie odpowiadałem bezpośrednio na twój post, mówiłem o ogólnej dyskusji, przepraszam za nieporozumienie
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Bez obaw, sir 🫡 wszystko w porządku
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Powiedz mi, że szlaki glicydanów powodują "desbalans" w stosunku izomerów i tworzą bardziej "słabą" cząsteczkę. Mam MDMA, które muszę wziąć 200 mg i potrzebuję więcej, a inne ze 100 mg pływają.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Robię MDMA z glicynianu i jest to silniejszy, którego nigdy nie miałem. Myślę, że bardziej chodzi o trasę lub odczynniki niż o kwestię glicynianów.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Z Twojego doświadczenia, jakie szlaki l i odczynniki dają produkt o tak pożądanych efektach? Czy przeprowadzasz również separację izomerów produktu końcowego?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
W Meth robię tylko rozdzielczość enancjomerów, MDMA moim zdaniem jest lepiej racemiczne, ale to zależy od osobistych preferencji każdej osoby.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Istnieją doniesienia, że stosowanie naturalnych piperonali daje najlepszy efekt niż syntetycznych. Nie ma jednak teoretycznego wyjaśnienia. Jest to dodatkowe pole do badań. Może gorsza jakość syntetyku (degradacja grupy dioksolowej do metoksylowej), może coś innego
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Tak, niesyntetyczne? Z utleniania piperyny ozonem na pewno mają doskonały Piperonal.
 
Top