Porozmawiajmy o mojej absurdalnej tolerancji

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Na początek wspomnę, że jestem obecnie na SSRI i od tego tygodnia odstawiam je po odkryciu, że psychodeliki i SSRI nie dogadują się ze sobą. Niezależnie od tego zawsze miałem niesamowicie wysoką tolerancję na wszystko. Przed SSRI brałem garściami grzyby tylko po to, by osiągnąć poziom wyjściowy. Pewnego razu miałem torbę grzybowych żelków, "zjedz dwie, aby wybrać się w podróż, zjedz całą torbę i idź na księżyc" z dużym ostrzeżeniem o wzięciu całości, cóż, zjadłem całą rzecz i absolutnie nic się nie stało. Próbowałem również leczenia ketaminą na poziomie aptecznym, myślę, że było to 1200 mg na 6 sesji i poza pewną introspekcją nic innego się nie wydarzyło.

Nigdy nie widziałem wizualizacji ani nie miałem poprawy dźwięku. Miałem długopis DMT w weekend, wziąłem cały gram w ciągu 2 dni i wszystko, co naprawdę zrobiło, to sprawiło, że byłem senny. (było dobre do łóżka lol)

Kapitan Sandoz wysłał mi LSD i w pewnym momencie miałem 6 w policzku, nic.

Od około dwóch lat pracuję z psychiatrą, próbując zrozumieć moje ADHD, które również jest naprawdę złe. Nic nie działało, przez jakiś czas brałem Wellbutrin, przez co nie czułem kontroli nad własnym mózgiem, cały czas czułem się "zablokowany".

Odkryłem jednak, że 4mmc sprawia, że mój mózg "działa" prawidłowo. Poza zwykłymi skutkami ubocznymi, takimi jak nadmierna potliwość, dodało mi energii i sprawiło, że robiłem 18 rzeczy naraz, ale faktycznie WYKONAŁEM te 18 rzeczy lol. To był pierwszy raz, kiedy "bodziec" wykonał dla mnie swoją pracę.

Przygotowuję się do powiedzenia mojemu psychiatrze, że skończyliśmy i zaczęło się odstawianie. Próbowałem oficjalnego "legalnego" sposobu, teraz wydaje się, że to wszystko, co mi pomaga. W ciągu ostatnich dwóch lat brałem tak wiele różnych stymulantów, że straciłem rachubę.

Co się dzieje z moim głupim mózgiem? Jestem teraz na MDMA, lubię to i myślę, że to zadziała dla mnie, ale zdecydowanie inne uczucie. Nigdy nie próbowałem mety i myślę, że może być świetna, jak podobne są podstawy chemiczne między metą a 4mmc? Wiem, że jestem na śliskim zboczu i jestem tak ostrożny, jak tylko mogę, dlatego zwracam się do grupy o radę.

Jakieś sugestie lub inne rzeczy, których powinienem spróbować?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Mefedron ma metyl w pozycji 4(para) fenylu i podwójne wiązanie n-tlen na węglu b, co czyni go ketonem. Usunięcie tych elementów sprawia, że jest to metamfetamina. Redukcja Wolfe'a Kitshnera, która usuwa ten tlen, daje PMMA
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
FASCYNUJĄCE!!! Dziękuję Frit
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Przez jakiś czas brałem adderall XR 30 mg. Na początku działał, ale zaczął wywoływać u mnie niepokój w nocy. Przez lata zamawiałem podrasowane addys online (meta), to było o wiele lepsze. Brak niepokoju w nocy i mogłem znowu spać. Jednak mam uzależniającą osobowość i zacząłem brać 60-90 mg kilka razy dziennie. Armodafinil również był świetny. Nie był szybki, ale naprawdę utrzymywał mnie w skupieniu. Łatwo się też uzależnić
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
To świetne wskazówki, dziękuję @miner21, brałem Ritalin w wieku 7-15 lat i zawsze go nienawidziłem, ale z perspektywy czasu mogłem być kompletnym śmieciem w szkole bez niego. Przez cały ten czas lekarz psychiatra nadal nie wspomniał o adresach, więc muszą myśleć, że z jakiegoś powodu to nie zadziała. Mam też dość uzależniającą osobowość (jeśli to jest w moim posiadaniu, dlaczego nie jest we mnie lol) Może spróbuję Armodafinilu przed Metą... Mam wrażenie, że naprawdę polubię Metę lol i może uda mi się kopnąć tę puszkę trochę w dół drogi z Armo, zdecydowanie warto spróbować!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Zdziwiłbyś się. Większość ludzi, których znam na metamfetaminie, ma trudności z uzyskaniem haju i po prostu go utrzymują, ponieważ bez niego są śmiertelnie zmęczeni. Meta jest zdecydowanie przereklamowana. Został zdekapitowany w ciągu ostatnich 30 lat. Nie widziałem strzelaniny w barze dla motocyklistów od 1999 roku.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
:ROFLMAO:
Cholera, może czas przywrócić te stare strzelaniny! Dlaczego jakość tak stale spada w ciągu ostatnich kilku dekad? Gdybym miał cały sprzęt, co powstrzymywałoby mnie przed produkcją szkła o czystości 98-100%?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
To dziwny scenariusz. Pomyśl o zderzaczu hadronów i efekcie Mandeli. Pomijając fakt, że jest to w 50% lek na zatoki, nie jestem pewien, co się dzieje. Kiedyś myślałem, że to n-izopropylobenzyloamina, ale drugs.data twierdzi, że nigdy jej nie znaleźli, a kupili standard dwa razy i łatwo je odróżnić. Istnieje wiele krystalicznych głodów, które nie są aktywne lub słabe, których człowiek nie byłby w stanie odróżnić. Któregoś dnia próbowałem zizomeryzować kilka, które zachowałem. Odzyskałem 0 izomerów D. Kryształy nigdy nie pojawiły się w nielotnym rozpuszczalniku. Używałem kwasu winowego i spodziewałem się wytrącenia winianu litu. Zneutralizowałem go i dodałem hcl do ph5, odzyskałem każdą drobinę mety i wypaliłem ją. To dziwne, ponieważ próbowałem odzyskać L i nie udało mi się. Czy to naprawdę izomeryzuje D z p2p, jak mówi dea?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Próbowałem już dwa razy. Wynik ten sam. Nie wyjaśniłem zbyt wiele, ale stworzyłem wodny roztwór hcl i oddzieliłem olej bazowy, a następnie dodałem świeżą wodę do oleju bazowego i kwasu L-winowego i refluksowałem 2 godziny. Następnie dodałem eter dietylowy i mieszałem przez chwilę (to miało na celu zebranie mety bazowej (D, ponieważ spodziewałem się, że L będzie Lmeth Ltartrate, a będąc solą, pozostanie w polarnym). Ale po oddzieleniu eteru etylowego i odparowaniu WODY nic nie było. Zakwasiłem eter 37% wodnym hcl i 25 ml dh20 do ph 5, a kiedy oddzieliłem wodę i odparowałem ją, odzyskałem wszystko. Dla mnie oznacza to, że nie ma w nim L-metaminy, ponieważ nie mogłem sprzęgnąć L-winowego nawet po 2 godzinach przy refluksie. Nie muszę dodawać, że nie takiego wyniku się spodziewałem, inaczej nie marnowałbym czasu. DEA twierdzi, że izomeryzują metę p2p w Meksyku, a meta kartelowa jest D nie racemiczna, ale to gówno nadal nie daje mi haju, więc jestem zdezorientowany
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Całkiem interesujący proces reakcji. Ciekawi mnie, dokąd zaprowadzą nas kartele
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
O rany, mówimy tu o tolerancji? Shiitttttttttttt. Spalałem uncję lodu w mniej niż tydzień KAŻDEGO tygodnia przez solidne 4 lata z rzędu. nigdy nie opuściłem dnia. Teraz jestem suchy jak ryba i biorę 30 mg adderallu XR raz dziennie z 15 mg instant dwa razy dziennie i to nawet nie wyciąga mnie z łóżka rano. Muszę wziąć 3 XR i 5 instantów, aby móc otworzyć oczy po południu (spójrzmy prawdzie w oczy, nie jestem w stanie przeciągnąć się, aby nawet odlać się rano, więc budzę się około 2 po południu każdego dnia.) Niestety moi chłopcy zamknęli się na długi czas i nie mam już żadnych połączeń, co zredukowało mnie do zostania moim osobistym szefem kuchni boyardeez nuts, który będzie miał niezły ubaw, próbując dowiedzieć się, jak zostać chemikiem.
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Konieczność jest matką wynalazków, przyjacielu! To jest dzikie... Frustrujące, że nie ma olimpiady dla takich jak my lol, zmiażdżylibyśmy ją
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Cóż, jesteś we właściwym miejscu, aby się uczyć, a w międzyczasie jest tu mnóstwo ludzi sprzedających metę po konkurencyjnych cenach. Myślę, że kupiłem metę od 5 różnych osób i była to dokładnie ta sama meksykańska taryfa kartelowa, której nie mogę zrobić za taką cenę
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Możesz wykonać ekstrakcję Benzedrex.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Można uzyskać tabletki DXM HBr. Można przyjmować 90 mg DXM HBr (dekstrometorfanu HBr) dwa razy dziennie (w odstępie 12 godzin) przez 5 do 16 dni. Zmniejsz lub wyeliminuj stosowanie stymulantów w trakcie. Trzymaj się z dala od leków serotoninergicznych (MDMA, LSD, leki przeciwdepresyjne SSRI). Dekstrometorfan jest inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny i noradrenaliny (SNRI) oraz antagonistą NMDA. Antagonizm NDMA zmniejsza tolerancję na lek. Tolerancja na leki będzie wynosić od 1/2 do 1/3 tego, co było.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Możesz wypróbować 90 mg DXM HBr (dekstrometorfanu HBr) dwa razy dziennie (w odstępie 12 godzin) przez 5 do 15 dni. DXM jest SNRI i antagonistą NMDA. Unikaj zbyt dużej ilości stymulantów i zdecydowanie unikaj wszystkiego, co wpływa na serotoninę (MDMA, grzyby, leki przeciwdepresyjne SSRI). Wtedy tolerancja na leki wyniesie od 1/2 do 1/3 tego, co było. NMDA jest jednym z mechanizmów narastania tolerancji. Innym są receptory CREB, ale nie wiem, czy istnieją jeszcze inhibitory CREB.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@BlueDex dziękuję, naprawdę myślę, że będę musiał coś zmienić i będę badał to bardziej w nadchodzących dniach. Mam tylko gram tego cudownego Meow Meow, a wczoraj ta sama ilość, która sprawiła, że martwiłem się, że mogę zemdleć po przejściu kilku kroków, dziś jest moim punktem odniesienia... Nienawidzę mojego mózgu!!! Ale z niego kutas!!!
 
Top