Defendant found to be a scammer Oszustka Lilycao, unikaj jej

Status
Not open for further replies.

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Kupiłem 1 raz dla niej wszystko było w porządku, teraz wyłudził ode mnie 2800 usd.
Bądź ostrożny, dokonałem płatności za zamówienie, a dzień po wysłaniu powiedział mi, że nie otrzymał płatności i żebym podał mu identyfikator transakcji, podałem mu transakcje, a potem powiedział mi, że nie otrzymali pieniędzy i żebym porozmawiał z obsługą klienta bitcoin.
Czy kiedykolwiek słyszałeś o takiej obsłudze klienta Bitcoin - 😂😂😂😂?
Sprawdziłem transakcję i bitcoin pojawia się na adresie, który mi podali, proszę zbanuj @Lilycao z tego forum
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
NgFmwe6zPU
 

Attachments

  • BfTIdWMmVU.jpeg
    BfTIdWMmVU.jpeg
    197.9 KB · Views: 68
  • iOAjn7UzM0.jpeg
    iOAjn7UzM0.jpeg
    201.2 KB · Views: 59

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Wygląda na to, że w końcu udało mu się zdobyć pieniądze i zamierza wysłać mi paczkę
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Mam też inne zastrzeżenia do tego sprzedawcy.

Niemniej jednak, aby być całkowicie szczerym, zawsze otrzymywałem paczki.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Wszyscy sprzedawcy tej firmy zostali usunięci z naszego forum z powodu licznych skarg dotyczących jakości sprzedawanych przez nich towarów. A także z powodu ich niechęci do rozwiązywania problemów z kupującymi. Niektóre problematyczne sytuacje są rozwiązywane od kilku miesięcy i nadal nie zostały rozwiązane.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
teraz już nie odpowiada
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Powinniście usunąć jej produkty, ik ma tag oszustwa, więc nie jest tak, że ktoś je kupi, ale nadal... zajmuje niepotrzebne miejsce na gablocie.
 

LilycaoScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
8
Deals
9
Wygląda na to, że wciąż muszę coś powiedzieć. Współpracowałem z tą osobą jeden raz, co przebiegło bardzo sprawnie. Zaakceptowaliśmy escrow, ponieważ jestem w pełni przekonany do moich produktów i usług. Wielu dostawców nie zaakceptowało escrow, ale za drugim razem, ponieważ już ze sobą współpracowaliśmy, robimy część bitcoinów prywatnie, aby uniknąć zbyt dużego spadku cen. ponieważ kiedy po raz pierwszy otrzymaliśmy jego płatność escrow, ma 100 $ mniej i straciliśmy pieniądze, a on nie zapłacił żadnej różnicy, nie narzekałem w tym czasie, ponieważ jesteśmy życzliwym dostawcą.
Tym razem otrzymanie płatności zajęło trochę czasu, aby dotrzeć do naszego konta Bitcoin. To normalne. Bitcoin wymaga czasu, a konto jest czasami niestabilne. Jednak ponieważ wcześniej współpracował z kilkoma innymi złymi dostawcami i miał nieprzyjemne doświadczenia, z góry traktował wszystkich jako oszustów. To był tylko mały problem z płatnością. Poprosiłem go o pomoc w skontaktowaniu się z obsługą klienta Bitcoin, ponieważ nasze konto nie otrzymało pieniędzy, ponieważ mieliśmy ten problem wcześniej i płatność została rozwiązana przez obsługę klienta.
Ale on nie ma cierpliwości, nie poświęcił nam czasu i nikomu nie ufa. Uważa, że kłamię. Jak widać, ta osoba jest bardzo niestabilna emocjonalnie. Ciągle na mnie przeklina i grozi mi, przez co czuję się zestresowana i niekomfortowo, ale mimo to byłam spokojna i nie narzekałam. Jednocześnie aktywnie zajmowałem się tym problemem. Zanim problem został rozwiązany, zamieścił złe komentarze pod moim adresem na forum bb.
Zwróciłem mu już pieniądze i nie chcę więcej współpracować z tą osobą. To farsa i złe doświadczenie. Proszę unikaj tego klienta. tylko jedno słowo, jest wielu dobrych i złych dostawców, a także klientów. każdy musi być traktowany uczciwie i szanowany , Chcę tylko pokazać prawdziwe oblicze tej sprawy i ludzi. Nie chcę mówić więcej o reszcie. To nie ma teraz znaczenia. Zrobił to, co chciał zrobić.
 

Attachments

  • tTV0i2fNOR.png
    tTV0i2fNOR.png
    467.1 KB · Views: 69
  • 2r6s3HeVWF.png
    2r6s3HeVWF.png
    409.2 KB · Views: 64
  • twkYVPHc4E.png
    twkYVPHc4E.png
    423.2 KB · Views: 53
  • punCPHG4KX.png
    punCPHG4KX.png
    250 KB · Views: 66
  • lfmvgwVJTE.png
    lfmvgwVJTE.png
    434.9 KB · Views: 62
  • i3dZaAWsNT.png
    i3dZaAWsNT.png
    313.9 KB · Views: 57

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
@Lilycao,
postarajmy się być szczerzy
Wysłałem ci pieniądze, a dzień później powiedziałeś mi, że nie otrzymałeś żadnych pieniędzy, podałem ci id transakcji, a potem powiedziałeś mi, że nie otrzymałeś żadnych pieniędzy.
transakcji, a następnie mówisz mi, że nie możesz otrzymać pieniędzy.
Co mam myśleć? Że nie otrzymałeś pieniędzy czy że masz problem z kontem?
z kontem?
Mówisz mi również, żebym skontaktował się z obsługą klienta, wyjaśniłem ci wtedy, że pieniądze są w twoim portfelu, jaki związek miałaby firma, z której wysłałem pieniądze, w końcu skontaktowałem się z nimi i powiedzieli dokładnie to, co ci powiedziałem, że pieniądze są u odbiorcy i nie mają nic do roboty.
Kłamiesz też, że odesłałeś mi pieniądze, opublikuj identyfikator transakcji, aby wszyscy mogli go zobaczyć😂😂
jesteś bardzo wrażliwy jak na kogoś, kto oszukał coneva z 2500 usd, jeśli dasz mi 2500 usd, możesz ze mną rozmawiać, jak chcesz, nie mam nic przeciwko ...
@HEISENBERG Nie dostałem żadnych pieniędzy tylko blok.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
@HEISENBERG czy możesz zbanować lilycao na tym forum?
Nie rozumiem, jak ona może tak kłamać. Powiedziała, że zwróciła mi pieniądze.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Jest już oznaczona jako oszustka.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top