Lisdexamfetamine

amyexplores

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Cześć! Chciałbym wiedzieć, czy istnieje sposób na zrobienie własnej lisdexamfetaminy, muszę ją brać codziennie, a ceny są śmieszne, a czasami produkt nie jest nawet dostępny... Czy ktoś może mi w tym pomóc?
Z góry dzięki!!!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Lisdexamfetamina jest metabolizowana w organizmie do amfetaminy. Łatwiej jest natychmiast zsyntetyzować amfetaminę i wykorzystać ją do celów medycznych.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Odnosisz się do lisdexamphetaminedimesylate, Elvanse. To po prostu D-amfetamina posolona mesylanem i połączona z aminokwasem w celu przedłużenia uwalniania. lisDEXAMPHETAMINEdimesylate. Wszystko w tej nazwie cząsteczki bez wielkich liter jest rozszczepiane przez enzymy w krwiobiegu i pozostaje czysty narkotyk, dekstroamfetamina.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Yeah man!!! Jestem w tym samym gównie. to po prostu kurwa kryminalne, co pozwalają ci zapłacić za to gówno. jestem z nl i płacę gówno za moje ubezpieczenie, a pigułki Elevance, których potrzebuję, nie są opłacane. tylko część z jakiejś firmy zwrotnej, ale nadal kosztują fortunę. tylko dla dodatkowej grupy aminowej na dex.
Nie mogę afordować moich leków w ten sposób i jestem zmuszony do kreatywności. to największa część powodu, dla którego zacząłem robić to sam. i oczywiście hobby w tym. ale tak, to nienormalne, co pobierają za deksamfetaminę z opóźnionym wychwytem. czego oczekują od ludzi po otrzymaniu takich rachunków i niektórych reacherge? Trzeba być głupim, żeby przynajmniej nie spróbować uratować się od nędzy👍to czysta mafia praktykuje to, co robi i to na legalnym gruncie. kto jest w tym przestępcą. jestem z tobą przez cały czas. cholera, myślałem, że jestem tu jedyny z tak dużym problemem jak ten.
 
Top