• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Szukasz dostawcy MDMA lub LSD w Ameryce?

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Szukam sprzedawcy MDMA lub LSD, który może wysłać do Ameryki Szukam tylko niewielkiej ilości o wartości 50 $.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nie ma ich na rynku, co? Wygląda na to, że nawet gdyby nie było sprzedawcy z USA, ktoś by do ciebie wysłał
 

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Większość sprzedawców jest w Europie lub sprzedaje tylko lub głównie do niej, więc jest to trochę trudne, zwłaszcza że próbuję przetestować tylko niewielką kwotę (50 $), aby sprawdzić, czy jest prawdziwa 😭
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Słyszałem, że tak właśnie jest. Prawdopodobnie istnieje dobra okazja biznesowa dla kogoś, kto może dostarczyć wysokiej jakości MDMA do Stanów Zjednoczonych i odsprzedać. Chciałbym wiedzieć, czy znalazłeś kogoś, kto ma produkt wysokiej jakości. LSD to jednak nie moja działka
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Chcesz spróbować candy flip? powinieneś jednak zacząć od lsd,
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mam całkiem sporo mdma Thuggaking54xx. To dobry produkt w uczciwej cenie. 100 mg to dawka dla większości ludzi. 250 mg to silna dawka. Prawdopodobnie trochę za dużo dla większości ludzi
E4dHBly1Np
 

Limpbizcat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Witam, jestem nowy na tej stronie, ale nie na rynkach, a teraz na pastebinach. Potrzebuję pomocy w nawigacji i znalezieniu sprzedawców. Szukam FXE, ale zajmuję się również wieloma substancjami.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Witam, możemy dostarczyć prekursory niektórych produktów, ale nie produkty syntetyczne. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jessejames jest legalnym sprzedawcą MDMA z siedzibą w USA. Przyjmuj normalne dawki Shulgina 120 - 160 mg.
 
Top