• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Methamphetamine Szukasz dostawcy metamfetaminy luzem

Methamphetamine

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Chciałbym, żeby to było USA-USA, ale jestem otwarty na import. Kupowałem 4 funty za 6 tys. dolarów i mam nadzieję na coś w tym przedziale. Jestem gotów się na to zgodzić, jeśli wszystko inne jest tego warte. Szukam kogoś, kto jest niezawodny, ma dobry produkt, komunikację i może wystawić paczkę w mniej niż tydzień. Lmk jeśli to ty
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Masz na myśli D-met czy racemiczne 6k$?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
W Stanach Zjednoczonych będzie to racemic
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
126
Points
28
Deals
6
Mam 300 funtów pod ręką w Kalifornii, miałem problemy z systemem wysyłki, ale teraz jest naprawiony, zostaw mi wiadomość z adresem, aby wysłać ci mój grzeszny produkt.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Deal how can I send my address is pgp ok or another
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Mogę pomóc z racemic w USA. moja cena jest nieco wyższa...
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Masz szczęście?
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Mogę pomóc w rejonie Nowego Orleanu, daj znać, jak chcesz, żebym wysłał informacje. Również ceny i jak długo itp.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
To ja, sir. Mogę wysłać je do ciebie z USA, ale dostajemy 1850 za sztukę i to nie jest BS, który jest wszędzie, to jest prawdziwa okazja, ale jeśli robisz to okazjonalnie, możemy obniżyć to do 6. Jestem uosobieniem niezawodności, nawet jeśli wydaje się, że nikt inny nie dba o takie rzeczy. Mogę też zrobić paczkę o wiele szybciej niż tydzień.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Inną rzeczą, o której mogę wspomnieć, jest to, że byłbym bardzo ostrożny w kontaktach z ludźmi, którzy podają szczegółowe informacje na temat rzeczy, których nie powinni, ponieważ organy ścigania mają tendencję do tworzenia wiarygodności w ten sposób i wydają się nie rozumieć, że to jest problem. Sam jestem w tym obszarze i jedyni, którzy mieliby 300 funtów i powiedzieliby ci, że tak, nie byliby tymi, których chciałbyś spotkać. Nie nienawidzę, po prostu głoszę ekstremalną ostrożność w tym konkretnym kierunku, ekstremalną.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Czy to się panu udało? Nie zauważyłem, że minęło 6 miesięcy. Jeśli pojawią się jakieś problemy, prosimy o kontakt. Dzięki
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nie, kontaktowałem się z tobą, aby sprawdzić, czy twoje polowanie na 4 funty metamfetaminy zakończyło się sukcesem. Teraz znasz dwa legalne źródła.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Czy nie jesteście już na rynku, czy to dlatego nie otrzymałem od was odpowiedzi. Czy to nie jest pułapka?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Wciąż tu jestem i mogę dostarczyć paczkę pocztą w ciągu 24 godzin lub nawet mniej, więc może powinieneś spróbować?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nadal jesteś z nami atrapula?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Wiesz, że nigdy nie zaszkodzi mieć kopię zapasową?
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
jesteśmy w stanie wysłać dowolną ilość od nas, wyślij mi wiadomość pm, jeśli jesteś poważnie zainteresowany
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ostatnio oglądane 13 maja. Uwielbiam dobrą tajemnicę 🤷 zróbmy ankietę, czy on:
1. Został oszukany przez jednego z 5 włóczęgów próbujących zwabić go na telegram/wikr/maila?
2. Dostał to od jednego z prawdziwych zweryfikowanych dealerów narkotyków na tej stronie (osobiście potwierdziłem 2 z nich)
3. To był jakiś dzieciak mający mokry sen ze zwrotem podatku swojej dziewczyny, a on po prostu robił zakupy w oknie
4. Jego mama zobaczyła Tora na swoim komputerze i przestała pozwalać mu z niego korzystać.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Myślę, że to żadne z powyższych, myślę, że został przyłapany. Podobna nazwa znajduje się w internetowej amerykańskiej grupie zadaniowej ds. narkotyków na północnym zachodzie. Chciałbym jednak wiedzieć na pewno, ponieważ wydaje mi się, że rozpoznaję tam kilka nazwisk.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Podobne do liczenia trapuli? Jeśli to prawda, podejrzewałbym, że został zwabiony na jeden z tych serwisów z wiadomościami przez policję udającą handlarzy narkotyków. Obawiałem się tego w przypadku Lab Express. Te 8 kulek kokainy za 100 dolarów musiało być pułapką, ale posprzątałem dom, znalazłem dobrą skrzynkę pocztową w pobliżu i ugryzłem kulę. RIP Lab Express. Twoja kokaina pachniała jak pizzeria, ale to był niezły interes.
 
Top