Looking for a vendor SZUKAM DOSTAWCY HURTOWEGO DO AUSTRALII (DUŻE PIENIĄDZE)

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Hej wszystkim, mamy obecnie pewne problemy z naszym obecnym dostawcą, głównie w odniesieniu do jakości produktów i ilości, które obecnie przechodzą przez nasze drzwi. Uważamy, że nasza organizacja jest obecnie zbyt duża, by radzić sobie z obecnymi problemami. Z tego powodu poszukujemy obecnie potencjalnych nowych dostawców, którzy chcieliby zbudować z nami długoterminowe relacje biznesowe.

Obecnie poszukujemy:

- Kokaina
- Meta
- MDMA
- Ketamina

Jesteśmy jedną z najbardziej zaangażowanych, znanych i największych organizacji w Australii, która ma duży wpływ na handel narkotykami w tym kraju.
Mamy dużą kontrolę nad sprzedażą, dystrybucją i przemieszczaniem wszystkiego w ilościach hurtowych w kraju. Mamy również kontrolę i sojusze z kilkoma innymi rodzinami przestępczymi i organizacjami w Australii, w tym z kilkoma największymi sprzedawcami internetowymi darknetu w Australii.

Możemy rozmawiać cały dzień o tym, jak dużą władzę i kontrolę mamy tutaj w Australii, a także o niezliczonej liczbie zasobów i powiązań, które posiadamy, ale nie jesteśmy tutaj po to. Jesteśmy tutaj, aby zaoferować możliwość zarobienia milionów dolarów w krótkim czasie.
Nasza wysoce wyrafinowana i rozległa sieć i organizacja + stały strumień dużych dostaw wysokiej jakości produktów = miliony dolarów z łatwością. Dzięki tej możliwości można zarobić niewyobrażalną ilość pieniędzy, ci, którzy są inteligentni, będą w stanie to dostrzec, ci, którzy są prostolinijni, nie będą w stanie.

Szukamy podobnie myślących ludzi, którzy podzielają tę samą długoterminową wizję co my i są w stanie sprostać naszym wymaganiom.
Nie szukamy jednorazowych transakcji, potrzebujemy dostawcy, który jest skłonny do pracy i kompromisu z nami na dłuższą metę.
Wierzymy, że więcej pieniędzy można zarobić w dłuższej perspektywie, dlatego chcemy zbudować trwałe braterstwo i partnerstwo.
Nie szukamy również osób, które nie mają doświadczenia w transporcie do Australii lub po prostu chcą poeksperymentować ze swoimi małymi metodami wysyłki. Jest to szansa dla osób z doświadczeniem, a nie dla tych, którzy dopiero zaczynają.

Nasza organizacja jest bardzo oldschoolowa, ale to nie znaczy, że jesteśmy głupi. Oszuści, marnotrawcy czasu i osoby, które nie nadają się do tej roli, prosimy o unikanie kontaktu z nami.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Pozdrawiamy! Dostarczamy prekursory, nie produkty syntetyczne. Jeśli masz jakieś potrzeby, skontaktuj się ze mną. Sprzedajemy głównie produkty (BDO, kulki jodowe, hipokwas...) do Australii.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Cześć kolego,
Dziękujemy za odpowiedź, jednak obecnie zajmujemy się wyłącznie pozyskiwaniem gotowych produktów. Jeśli to się zmieni, będziesz pierwszą osobą, z którą się skontaktujemy.

Dzięki.
 

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
45
Reaction score
118
Points
33
Deals
126
Możemy dostarczyć legalny analog ketaminy w dowolnych ilościach z gwarantowaną dostawą. Tylko Escrow
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Jestem dostawcą prekursorów z Chin i z niecierpliwością czekam na współpracę z Tobą w przyszłości.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Mogę ci pomóc
z K i może z koksem, ale metamfetamina utrudnia sprawę. Istnieje metoda bezpiecznego wysyłania do was, ale jest droga i nie wiem, czy moglibyśmy to zrobić na taką skalę, o jakiej mówisz. Wymagałoby to pewnego kapitału, aby nawet spróbować. Czy macie obecnie dostępne kanały? Jeśli tak, to mogę przesłać do was cały Proust.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Cześć bracie, porozmawiajmy prywatnie.
 

bombySk

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Deals
1
O Skontaktuj się ze mną prywatnie. Mogę Ci w tym pomóc
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Wciąż szukam. Wiele osób do mnie pisało, ale jak na razie wygląda na to, że nikt nie jest w stanie podjąć się tego zadania.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Ktoś obsadził stanowisko dostawcy dla Meth. Wciąż szukam pozostałych kandydatów.
 

ausone02

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Czy to w ogóle jest dobre, to, co się dzieje, to bzdura ...
Jak można od was zacząć?

Jestem w okolicy Brisbane
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
witaj australia, skontaktuj się ze mną i możemy porozmawiać, myślę, że może to być dobre dla nas i dla ciebie. Wiem, że Australia i Nowa Zelandia to dobre rynki dla lodu, prawda?
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Jeśli nadal jesteś zainteresowany, jesteśmy w stanie dostarczyć każdą ilość pls wyślij mi pm dla szczegółów
 

bombySk

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Deals
1
OD Podejrzewam, że to fizli, prowadziłem z nimi długie negocjacje i nikt nigdzie nie... złudzeń
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Po wielu miesiącach rozmów z wieloma potencjalnymi dostawcami i producentami, jak dotąd udało mi się nawiązać relację tylko z jednym dostawcą, i to w przypadku mety.
Co zaskakujące, po całym tym czasie nasza organizacja wciąż szuka kogoś, kto bezpośrednio dostarczałby nam kokainę, MDMA i ketaminę. Początkowo myśleliśmy, że przy takiej liczbie osób wysyłających do nas wiadomości i kontaktujących się z nami, z pewnością szybko znajdziemy odpowiedniego zastępcę naszego obecnego dostawcy, jednak tak się nie stało.

Jak dotąd 90% osób, które się z nami skontaktowały, zmarnowało nasz czas. Podejmowano bzdurne próby oszukania nas, próbowano zmusić nas do obsługi CAŁEGO procesu transportu od początku do końca, w tym korzystania z naszych tras i insiderów oraz naszych metod transportu, a także więcej innych prób marnowania naszego czasu i powtarzających się niepowodzeń w realizacji obietnic i żądań. Ludzie twierdzili, że są w stanie dostarczyć nam xx KG produktu miesięcznie, ale z trudem wyprodukowali jeden lub dwa KG w ciągu tygodnia. Ludzie twierdzili, że są w stanie z powodzeniem transportować produkty do Australii, ale nigdy wcześniej nie wysyłali ich do Australii. Ludzie twierdzili to i owo, ale nie działali zgodnie ze swoimi twierdzeniami, a czasem nawet całkowicie znikają. To dziecinne zachowanie i zdecydowanie nie jest to typ ludzi, z którymi chcielibyśmy robić interesy.

Jak już wspomniałem w moim pierwszym poście, jest to ogromna okazja, która wiąże się z możliwością zarobienia milionów dolarów w krótkim czasie. Nasze operacje tutaj w Australii pozwalają nam dosłownie sprzedawać i dystrybuować 20-30 KG tylko MDMA miesięcznie, a jedna osoba z tego forum twierdziła, że jest w stanie nadążyć za tymi ilościami, ale potrzebowała 2 miesięcy, aby przetransportować nam KG MDMA. Jak ktokolwiek ma być w stanie pracować w ten sposób i zarabiać pieniądze?

Powiem to jeszcze raz i będzie to również ostatni raz, kiedy to powiem. To szansa na zmianę życia dla tych, którzy są w stanie pełnić tę rolę. Wszystko, czego wymagamy, to regularne dostawy wysokiej jakości produktów, więcej niż przyzwoity transport, przyzwoita komunikacja i chęć do pracy i kompromisu z naszą organizacją, jeśli uda ci się dotrzymać końca, to mogę obiecać, że będziemy współpracować w harmonii przez bardzo długi czas. Jeśli nie spełnisz tych oczekiwań lub nie będziesz w stanie sprostać tym wymaganiom, zdecydowanie radzę unikać kontaktowania się z nami, aby uniknąć marnowania naszego czasu. Nie mamy tyle wolnego czasu, by siedzieć tutaj i pisać w tę i z powrotem tylko po to, by nigdzie nie dojść. W 80% przypadków potrafimy dostrzec bzdury, co jest jednym z wielu powodów, dla których jesteśmy jedną z największych organizacji w Australii, więc nie marnuj naszego czasu.

W każdym razie moja tyrada dobiegła końca. Wciąż szukamy stałych dostaw koki, MDMA i ketaminy. Możemy być również otwarci na inne produkty.
 
Top