Question poszukujemy osób w danii, szwecji lub niemczech

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
szukam partnera/mentora/nauczyciela w zakresie produkcji amfetaminy. preferowane byłyby osoby z Danii, ponieważ tam mieszkam. czekam na spotkanie z każdym, kto podziela moją wizję wprowadzenia dobrej amfetaminy do skandynawii.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Z pewnością nie znajdziesz ani jednego godnego zaufania źródła, z którym mógłbyś się spotkać osobiście :D Nawet jeśli ktoś by to zrobił, nie rób tego! To twój darmowy wstęp do więzienia koleś
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Próbowałem dołączyć do grupy, ale bez powodzenia, widzę, że jesteś jednym z pracowników, czy mógłbyś mi pomóc dostać się do grupy?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
nikt ci nie pokaże jak to zrobić zD jeśli ktoś wie jak to zrobić nie musi pokazywać komuś jak to zrobić xD to jest biznes xD
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Na forum są ludzie, którzy chętnie wytłumaczą wszystko początkującym :) Ale osobiście? :D
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ludzie oni to jest normalna praca xD 8h idź do domu xD
 

Lesternixon

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
nie można kupić, nikt nie nauczy cię, jak zrobić zD. Jeśli ktoś jest w czymś biegły, nie musi uczyć kogoś innego, jak to robić.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Celem tego forum jest nauczanie nowicjuszy, więc nie poparłbym twojego stwierdzenia :)
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Nie obrażam cię ani nic w tym stylu, ale :
-ludzie, którzy są wystarczająco wykwalifikowani, nauczyli się tego z nielegalnej działalności i nikt poważny nie spotka się z tobą, ponieważ jeśli są / byli aktywni w działalności związanej z produkcją narkotyków, będą bali się prowokacji / spalenia
-to forum dużo uczy, ale jest finansowane przez ludzi HEISENBERG, G.PATTON itp. - ludzi z pasją i nie sądzę, aby ktokolwiek z nich zaryzykował spotkanie z tobą, ponieważ są zbyt dużymi postaciami i myślę, że LE próbował dziesiątki razy sprowokować. Ja również otrzymuję wiele ofert nauczania/rozmawiania/spotkania się z ludźmi za pieniądze i uczenia ich, ponieważ mam do czynienia z chemią na co dzień, ale WIĘKSZOŚĆ (nie chcę cię lekceważyć) to LE próbujący mnie przynęcić i obciążyć.

Powodzenia i zdrówka!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ludzie muszą zacząć rozumieć, że nie jest konieczne spotykanie się, po to przede wszystkim mamy darkweb :)

Widzę to często u początkujących, często są na to gotowi, ale ani razu nie myślą o ryzyku.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
"Widzę to często u początkujących, często są na to gotowi, ale ani razu nie myślą o ryzyku".

Tak, myślą, że to pieprzona gra wideo LOL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Haha :D

Właściwie to rozumiem, to brzmi jak szczęśliwy strzał, aby zostać zaproszonym przez jednego z największych tajnych szefów kuchni z twojego kraju lub cokolwiek, co gliniarze mówią, aby sprowokować cię do spotkania z nimi. Sprawiają, że brzmi to jak jedyna w życiu szansa...

Ale tak, proszę bardzo... jedna w życiu szansa również na więzienie :D :D
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Rozumiem, że nie zamierzam znaleźć kogoś, kogo biznes już świetnie sobie radzi i po prostu podnieść jakiegoś przypadkowego faceta (mnie) i nauczyć, jak gotować korbę lmao, bardziej miałem nadzieję, że znajdę kogoś, kto jest poza grą chętny do pomocy lub kogoś nowego w tym całym gównie, jak ja, aby pomóc. nie wiem, dlaczego ludzie zakładają, że szukam jakiegoś anioła amfetaminy, który przyleci i pobłogosławi mnie umiejętnościami gotowania. jestem na wczesnym etapie nauki i jestem w zasadzie gąbką, która wchłania całą wiedzę, jaką mogę zdobyć. dobrze wyglądająca strona internetowa. doceniam to wielki człowieku
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hej człowieku :) Jestem pewien, że na forum jest wiele osób, które są emerytowanymi chemikami lub nawet nadal pracują i chętnie pomogą!

Jeśli chodzi o amfetaminy, mogę pomóc i jest wielu innych, którzy są gotowi pomóc za darmo!
Wszystko w cyfrowy i bezpieczny sposób :)

Wkrótce otworzę czat sesyjny, w którym ludzie będą mogli zadawać pytania i uzyskać wsparcie kulinarne w czasie rzeczywistym, za darmo!

Mam również grupę społecznościową, w której możesz zadawać wszystkie pytania za darmo.

Jeśli chodzi o mnie, całą swoją wiedzę na temat tajnej chemii czerpię z tego forum i od tutejszych ekspertów! Pomogło mi to stworzyć moje laboratorium, a następnie je uruchomić - pomogli mi od pierwszej do ostatniej chwili! Wszystko za darmo :)

Po prostu pomiń tę niecyfrową część swojego równania i będziesz bezpieczny w 100%.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Wszystko to jest łatwe i dostępne na forum. Ważne jest, aby znaleźć odczynniki w swoim kraju i najpierw je kupić
 
Top