Poszukuje profesjonalnego nauczyciela do laboratorium leków od A do Z. XTC/MDMA & SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Szukam legalnej osoby z dużą wiedzą w świecie leków syntetycznych.

Czego szukam?

Chcę w końcu być w stanie samodzielnie założyć laboratorium z odpowiednim sprzętem do produkcji XTC/MDMA i SPEED.
W tym celu muszę zebrać trochę wiedzy i doświadczenia od kogoś, kto oferuje to dyskretnie.

Nie będę się tutaj rozwodził nad tekstem. Jeśli jesteś poważną osobą z odpowiednim nastawieniem, musimy razem rozpocząć rozmowę. Mam więcej do zaoferowania niż tylko sumę pieniędzy za naukę tego fachu dla mnie.

Jestem z Holandii. Preferuję wyjazdy do kogoś. Oczywiście na twoich warunkach. Możesz wymyślić własny sposób na zabezpieczenie się. Nie przychodź z dziecinnym błazeńskim zachowaniem i nie żądaj ode mnie zaliczki w wysokości 5000€, aby kontynuować rozmowę. Pieniądze nie są problemem. Muszę być pewny swojej sprawy.

  • Podstawy
  • Jakich procesów chemicznych muszę przestrzegać.
  • Jakiego sprzętu użyć
  • Jak stworzyć produkt końcowy po przeprowadzeniu wszystkich procesów.
  • itd.

Jeśli masz jakieś pytania, możesz mi je zadać. Khaafii
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Na tym forum masz wszystko, czego potrzebujesz, od przewodników po syntezie po konfigurację laboratorium, ale jeśli chcesz, aby ktoś osobiście zrobił to za Ciebie / z Tobą, powodzenia bracie.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
To nie dla mnie... Mój plan jest taki, że kiedy już się nauczę, założę coś na własną rękę w Holandii. Mam miejsce, prywatność i funkcje... Masz jakiś link od syntezy do konfiguracji laboratorium?
Skąd mam wiedzieć, że to, co zrobiłem, nadaje się do sprzedaży na rynku? Dlatego chcę być uczony przez kogoś z doświadczeniem. Nie ma znaczenia, czy będę musiał jechać do Indii.
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Wszystkie poszukiwane informacje są już dostępne online. I to całkowicie za darmo. Dobrą wiadomością jest to, że te 3 syntezy są łatwiejsze w porównaniu do innych, zwłaszcza z dostępnymi obecnie trasami, ponieważ usuwają większość pracy. Jedynym sposobem na naukę jest podążanie za tą nową pasją i dużo czytania i rozmawiania na forach, które można znaleźć. Jesteś tym zainteresowany. Czy masz jakieś doświadczenie z chemią, nawet z wytwarzaniem oleju haszyszowego, odparowywaniem rozpuszczalników i wykonywaniem ekstrakcji a/b itp? Będę szczery, gdybym nie miał żadnego praktycznego doświadczenia, nie byłbym zbyt pewny swoich procedur i nie byłbym w stanie konsekwentnie obliczać wydajności. Moim zdaniem nie jest to tak proste, jak chcesz, ale można po prostu teoretycznie opracować swoją metodę, a następnie przejść do niej, szansa na sukces jest wysoka, ale będziesz miał wiele rzeczy do poprawienia, dopóki nie będziesz w stanie być pewnym wydajności i wydajności.

Czy wiesz, w co się pakujesz? Czy wąchałeś rzeczy i miałeś wypadki na małą skalę? Po prostu się zastanawiam. Myślę, że trudno będzie znaleźć kogoś, kto cię przeszkoli, chyba że chcesz wrócić do szkoły, może to być jedno z najlepszych miejsc.

uwierz w siebie.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Wszystko, czego szukasz, jest tutaj. Nie ma różnicy między doradztwem tutaj a doradztwem, gdybyśmy stali naprzeciwko siebie.
W rzeczywistości nie jest dobrym pomysłem szukanie mentora w tej branży i spotykanie się z nim, jeśli wcześniej go nie spotkałeś.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Hej stary,
Dzięki za motywację.

Mam 0 doświadczenia w tej dziedzinie pracy. Mam doświadczenie w sprzedaży leków, ale nie w ich tworzeniu.

Jestem osobą, która lubi się uczyć i szybko się uczy. Mam przed sobą pewien obraz tego, co chcę stworzyć.
Chcę zbudować to sam, bez konieczności liczenia na kogokolwiek. Rozumiem oczywiście, że tworzenie takich narkotyków jest jak jakiś przepis, którego trzeba przestrzegać. Chciałbym dowiedzieć się, jakich materiałów potrzebuję, jak bezpiecznie pracować i jak moja jakość jest wystarczająco dobra do sprzedaży. Lubię pracować perfekcyjnie i nie wstydzę się powiedzieć, że nie mam wiedzy. Lubię być chętny do nauki.
Chciałbym być w stanie pracować z PMK i BMK i robić BMK z APAAN i PMK, a stamtąd produkować MDMA/XTC i SPEED.

Nie będę owijał w bawełnę. Chcę to zrobić wyłącznie dla pieniędzy. Nie planuję też czegoś małego, ale w końcu produkcję na dużą skalę. Znam kilka osób z tej branży w Holandii. Nie zamierzam jednak dzielić się z nimi moimi planami.
1. Nie ufam nikomu tutaj
2. Nikt ci nie pomoże, jeśli sam działa w branży.
3. Nikt nie ma nic do powiedzenia na mój temat.
4. Znajdując to w taki sposób. nie ma to żadnej szkody dla osoby, która mnie tego uczy i można ją uczciwie nauczyć w 100%, jak robić wszystko.
Oczywiście nie świadczę usług charytatywnie i nie oczekuję tego w drugą stronę.

Jak mógłbym się tutaj wszystkiego nauczyć? Czy wszystko jest tutaj? Samo czytanie nie jest dla mnie przydatne. Muszę być w stanie to zobaczyć. Wiedzieć, jakiego sprzętu potrzebuję itp.

Dzięki za wiadomość i czas na przeczytanie. Doceniam to.
 
Last edited:

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Rozumiem, co masz na myśli. Nie jestem nowy w świecie leków. Jestem nowy w świecie leków syntetycznych. Ale nie w ich sprzedaży.

Oczywiście jestem bardzo ostrożny. Tego samego oczekuję od innych. Ale przy odpowiednim kontakcie wiele jest możliwe. Wysiłek tej osoby na pewno nie pójdzie na marne.
Czy masz dla mnie jakieś wskazówki?
Czy powinienem po prostu otwierać wątki w poszukiwaniu informacji od A do Z? Widziałem już tutaj wideo z robienia SPEED. To miłe dla wiedzy. Bardziej zależy mi na doświadczeniu z większym sprzętem. Oczywiście chcę też zacząć od mniejszego. ale intencja mówi sama za siebie. Interesuje mnie tylko MDMA/Ecstasy i SPEED.

Dzięki za komentarz.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Jeśli chcesz przejść na dużą skalę, na przykład olej a-oil z apaan, i chcesz przekonwertować 1000 kg apaan w ciągu jednego tygodnia, potrzebujesz:
2 x naczynie 1200 kg z mieszadłem
2 x zestaw do destylacji z parą wodną 200L
1000 kg apaanu
1250L fosforowodoru
1000L formamidu
350L kwas mrówkowy
500kg sody kaustycznej

Myślę, że potrzebujesz około 200 tysięcy, może nawet trochę więcej. Dobre miejsce w Holandii kosztuje około 7500/10000 euro tygodniowo. A zyski z oleju a-oil są teraz bardzo niskie. Cena oleju a-oil wynosi obecnie około 525-600 euro za litr.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na jakikolwiek temat, napisz do mnie, jestem również z Holandii
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Proszę o DM w prywatnej potrzebie pomocy z MDMA i gotowości do przekazania darowizny na edukację, jeśli jest to pomocne.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Przeczytaj ten wątek. Następnie napisz do któregokolwiek z ekspertów. Przekaż im informacje, których potrzebują. A oni poprowadzą Cię od początku do końca. Jeśli potrzebujesz od razu ilości przemysłowych, to na początku jest to po prostu droższe i nie jest łatwo zrobić dużą produkcję samemu. Zapewniam cię, że kiedy zaczniemy z tobą współpracować, uzyskasz taki sam efekt, jakbyśmy siedzieli naprzeciwko siebie i pokazywali ci wszystko.
 
Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Witam, jestem nowy w grupie i wszelkie porady będą bardzo mile widziane. Po pierwsze, jestem nowy w produkcji MDMA i chciałbym nauczyć się produkować. Mam zapas proszku PMK jako punkt wyjścia. Muszę tylko wiedzieć, czy mogę zacząć od małej konfiguracji i gdzie mogę znaleźć listę sprzętu i innych chemikaliów itp. TIA
 
View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jestem na małą skalę, więc jeden litr RBF. Kup 3-szyjkowy, litrowy RBF, dodatkowe szyjki się przydadzą. Kup korki, aby zatkać szyjki, gdy ich nie używasz. Kup również 1-litrowy lejek rozdzielający, najlepiej z kurkiem odcinającym z PTFE (plastikowym, nie szklanym). Zawsze zdejmuj kurek po czyszczeniu, podczas suszenia, w przeciwnym razie może się zablokować, a próba odblokowania jest naprawdę trudna. Musiałem wyrzucić lejek sep, który był szczelnie zamknięty. Nigdy więcej.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Oto jak skonfigurować laboratorium https://chemforum.info/index.php?threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/#post-3850 to najlepszy przewodnik po konfiguracji laboratorium, jaki kiedykolwiek widziałem.
Szybkie syntezatory mdma są bardzo łatwe do nauczenia nawet dla noobów z tą konfiguracją. Jeśli potrzebujesz wskazówek, jak pracować z tym sprzętem, możesz zapytać tutaj. Są tu jedni z najlepszych tajnych chemików, jakich kiedykolwiek widziałem w Internecie. I wszyscy są bardzo pomocni i chętni do pomocy we wszystkim. Postępuj zgodnie z instrukcjami i skonfiguruj laboratorium, które jest trudną częścią. Nie sądzę, żeby ktokolwiek spotkał cię osobiście. Możesz być honeypotem przez LE, kto wie.Jeśli chodzi o kontrolę jakości, jeśli spieprzysz pierwsze 5 syntezatorów, nie ma to znaczenia, o ile dowiesz się, co spieprzyłeś i stanie się to dość oczywiste. Jeśli chodzi o produkt końcowy, kiedy po raz pierwszy go otrzymasz, wyślij go do anonimowego laboratorium GC / MS , takiego jak to, aby mieć pewność, że produkt jest dobry. jeśli masz fundusze i lokalizację laboratorium, którego nikt nie zna, możesz robić, co chcesz. powodzenia bracie.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
rickyrick (swoją drogą, uwielbiam ten program)
anonimowy link do laboratorium GC/MS prowadzi obecnie do błędu usługi 503.
Czy masz jakieś inne sugerowane firmy tego typu?
W podobnym duchu, zamiast produktu końcowego, muszę wysłać kilka prekursorów / półproduktów do testów, ponieważ nie wiem, gdzie moja synteza MDMA idzie źle. Muszę przetestować produkty pośrednie, a nawet prekursor Safrole.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Witam, jestem nowy w grupie i każda rada będzie bardzo mile widziana. Po pierwsze, jestem nowy w produkcji MDMA i chciałbym nauczyć się produkować. Mam zapas proszku PMK jako punkt wyjścia. Muszę tylko wiedzieć, czy mogę zacząć od małej konfiguracji i gdzie mogę znaleźć listę sprzętu i innych chemikaliów itp. TIA
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Może pobierz całe archiwum hive/rhodium i przeczytaj totalną syntezę, podążaj za beez ;)..w zasadzie przeczytaj wszystko, co możesz zdobyć.

Naprawdę podziwiam twoją wizję. Jak już mówiłem, polecam podążanie śladami pszczół i robienie jak największej liczby mikro syntezatorów, kiedy tylko masz czas.

Jeśli kiedykolwiek znajdziesz osobę, która może cię uczyć, upewnij się, że dbasz o nią i traktujesz ją właściwie.
 
Last edited:

unkle

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
WOW... kolego, to jest sposób, aby skończyć w bagażniku samochodu, który jest wożony przez kilka dni, aż całe twoje dostępne bogactwo zostanie zamienione na kryptowaluty wysłane do portfela na dalekim wschodzie, a jeśli żyjesz i jesteś spłukany, nauczyłeś się lekcji i zachowałeś swoje życie.
 

unkle

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Powiedziałbym, że należy postępować zgodnie z mądrymi radami podanymi tutaj i wierzyć w siebie. możesz zrobić atomówkę z instrukcją z youtube!
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Myślę, że pomyliłeś osobę, którą jestem. Ale też cię nie winię. W końcu internet.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Dziękuję. Rzeczywiście najpierw zagłębię się trochę bardziej tutaj na forum. Widzę tu bardzo przydatne informacje.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Dzięki brachu, postaram się jak najlepiej. Jesteś prawdziwym żołnierzem dla tej wiadomości. Poszukam na tym forum tego, czego potrzebuję, aby skonfigurować coś małego i poeksperymentować.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Rękawice, fartuch laboratoryjny/kombinezon na całe ciało i maska pełnotwarzowa to konieczność. Prysznice odkażające, płukanki do oczu i gaśnice również. Dowiedz się o chemikaliach, z którymi będziesz pracować, jak pozbywać się odpadów i je neutralizować.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Moja osoba wydaje się pasować do profilu P.M. me
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
NkIHdR0zOn
 
Top