LSD i seks

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
LSD jest jednym z najczęściej badanych i najpopularniejszych psychodelików. Acid trip jest łatwiejszy do opanowania, ale czasami jest nieprzewidywalny, jak w przypadku innych psychodelików.

INFORMACJE OGÓLNE

Efekty LSD charakteryzują się umiarkowanym działaniem stymulującym, zmienionym stanem świadomości, a także zmianą percepcji. Zdecydowana większość użytkowników opisuje doznania podczas seksu pod wpływem LSD jako coś niezwykłego. Wielu twierdzi, że czuli to, co działo się "w imieniu partnera". Według innych, wszystkie otaczające obiekty były wypełnione miłością i "brały udział" w procesie. Jeszcze inni widzieli i czuli partnera w zupełnie inny sposób. Jak będziesz się czuł? Ani ja, ani nikt inny nie będzie w stanie udzielić dokładnej odpowiedzi na to pytanie.

ZALECENIA

Zdecydowanie powinieneś spróbować LSD, zanim przygotujesz się do spróbowania seksu odurzonego tą substancją. Jeśli w przypadku innych środków powierzchniowo czynnych jest to raczej doradcze, w przypadku LSD, podobnie jak w przypadku wszystkich innych psychodelików, warunek ten jest obowiązkowy. Dokładnie jak postępować z zestawem i ustawieniami.


Metody użycia

Biorąc pod uwagę, że LSD prawie zawsze znajduje się na rynku w postaci znaczków - jedynym dostępnym sposobem użycia będzie umieszczenie marki podjęzykowo przez 10 minut.

Dawkowanie

Dobrym wyborem na pierwsze doświadczenie seksualne będzie 100-150 μg. Nawet jeśli masz doświadczenie, nie bierz zwiększonych dawek LSD na chemsex - twój stan nie będzie odpowiedni do intymności seksualnej lub doprowadzi do negatywnych doświadczeń, które negatywnie wpłyną na twoje życie seksualne w przyszłości.

Czas

LSD zacznie działać w ciągu 40-60 minut. Jeśli planowana jest podróż seksualna, to za 20-30 minut warto rozpocząć wstępne pieszczoty, które płynnie przejdą w seks - w ten sposób wyznaczysz kierunek swojej podróży swoim stanem wewnętrznym. Po zakończeniu stosunku seksualnego można podzielić się wrażeniami ze sobą, porozmawiać na ten temat, a pierwsze przyjemne wrażenie nastawi Was na powtórny seks. Będziesz miał 5-8 godzin, aby uczynić to doświadczenie niezapomnianym. Inna opcja, ale z reguły bardziej spontaniczna - seks w spadku akcji. Jest to również całkiem dopuszczalne i może stać się całkiem przyjemnym doświadczeniem.

Kombinacje

Candy Flip to klasyczne połączenie LSD i MDMA. Nie jest to najlepsza kombinacja specjalnie do seksu, ale nie ma przeciwwskazań, jeśli masz pozytywne doświadczenia z obiema substancjami. Warunek obowiązkowy: najpierw stosuje się LSD, a dopiero po 2-4 godzinach MDMA. W żadnym wypadku nie jest odwrotnie.

Unikaj kombinacji z innymi substancjami psychoaktywnymi, w tym marihuaną - efekt psychodeliczny może być wielokrotnie wzmacniany i prowadzić do złego tripu.

NIEBEZPIECZEŃSTWO

Głównym zagrożeniem związanym z działaniem LSD jest odejście od tripu. Może to spowodować nie tylko zepsuty chemsex, ale także uszkodzić życie seksualne i psychikę jako całość. Urazy psychiczne i negatywne doświadczenia są łatwo rejestrowane w zmienionym stanie świadomości, ale biorąc pod uwagę orientację seksualną podróży - najprawdopodobniej, w przypadku fiksacji myśli podczas podróży, ta sfera wpłynie bardziej niż inne.

WNIOSEK

Spośród wszystkich psychodelików, LSD jest jednym z najbardziej odpowiednich dla chemsexu. Najważniejsze jest przestrzeganie prostych zasad i nie dążenie do wysokich dawek i nadmiernego wzrostu składnika psychodelicznego. Emocje, których doświadczysz, mogą być nieprzewidywalne i jest to typowe dla każdej podróży. Zachęcam wszystkich do zastanowienia się kilka razy przed praktykowaniem takich rzeczy.
 
Last edited by a moderator:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Mogę ręczyć za ten opis. Raz uprawiałem seks w fazie zbliżania się do LSD i było to dziwne, ale wyjątkowe doświadczenie. Zmagałem się jednak z utrzymaniem erekcji, ale ponieważ nauczyłem się tego z poprzedniego doświadczenia, zastosowałem umiarkowaną dawkę Tadalafilu około 2-3 godziny przed seksem. Nawet w ten sposób można było sobie tylko wyobrazić, zanim pojawi się pełny efekt, który powiedział, że orgazm był bardzo wyjątkowy, długotrwały, w jakiś sposób "byłem orgazmem", a nie mi się to przydarzyło. Podczas mojego pierwszego doświadczenia z LSD (około 70-80 mcg) udało mi się uprawiać seks kilka razy, ale zmagałem się z erekcją, nawet w ten sposób było przyjemnie i nie było problemu z orgazmem. Serotonina często zaburza libido i/lub może powodować anorgazmię (stosunkowo częsty efekt uboczny np. SSRI), a główny efekt LSD przypisuje się receptorowi serotoniny (5HT2A).

Kiedyś czytaliśmy z moim przyjacielem raport kobiety z lat 60-tych (nie pamiętam dokładnie) i mój przyjaciel wciąż o tym wspomina od czasu do czasu, był tym tak zafascynowany. Kobieta uprawiała seks podczas pełnego tripu kwasowego i tuż przed kulminacją (była na górze, siedząc na swoim chłopaku) wdychała przełomową dawkę NN DMT. Opisała to jako "eksplozje nuklearne" orgazmu trwające wieki. Dodała jednak, że mężczyzna nigdy nie byłby w stanie tego zrobić, ponieważ była "poza tym" przez kilka minut i nie ma możliwości, aby mężczyzna mógł utrzymać erekcję podczas takiego epizodu.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
To wykonalne. lol. Spotykałem się z kobietą na wszelkiego rodzaju narkotykach, którą musiałem przytrzymywać z całej siły za każdym razem, gdy uprawialiśmy seks. Przysięgam, że gdybym jej nie przytrzymał, skończyłaby drgając na ulicy, a ja bym się zastanawiał, gdzie ona poszła?

Przy okazji, nie jest dobrym pomysłem przytrzymywanie kogokolwiek na DMT, chyba że może on wyrządzić krzywdę sobie lub innym.
 
Last edited:

Peacefull

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Wygląda na coś, czego zdecydowanie powinienem spróbować. Ale czy to naprawdę takie bezpieczne? Mam na myśli, czy zaszkodzę mojemu partnerowi?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Jeśli ty i twój partner macie doświadczenie z tą substancją, przestrzegacie dawek, ufacie sobie i dbacie o siebie nawzajem - nic złego nie powinno się wydarzyć. Warto jednak zacząć od małych dawek i stworzenia odpowiedniej atmosfery.
 

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Nigdy bym nie pomyślał, że można tak bardzo urozmaicić swoje życie seksualne, a nawet z tak nieoczekiwanymi smakami. Dzięki!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Muszę podzielić się tutaj moimi 2 centami, ja i mój partner robiliśmy kwas razem mnóstwo razy, ale zawsze w grupach na normalnych imprezach. Za każdym razem chcieliśmy porzucić jointa lub wyrzucić ludzi z domu, żebyśmy mogli zejść na dół, teraz robimy kwas tylko sami, ponieważ z odpowiednią osobą kwas i seks są prawdopodobnie najbliższe doświadczeniu religijnemu, jakie kiedykolwiek mieliśmy.
Jedynym sposobem na opisanie tego jest pieprzenie się nawzajem nie tylko ciałem, ale i umysłem!

Z drugiej strony oboje stwierdziliśmy, że z niewłaściwą osobą może to być bardzo niebezpieczne. Powiedzmy, że jesteś z kobietą od kilku miesięcy i decydujesz się spróbować, a ona wariuje na kwasie, myśląc, że jest gwałcona! Nie jest to coś, czego chciałbym doświadczyć. Jesteśmy razem od dekady i byliśmy razem od 3 lat, kiedy po raz pierwszy spróbowaliśmy, z wieloma wspólnymi podróżami bez seksu.

Mam nadzieję, że jest to pomocne i wnikliwe, seks na kwasie oooooo sprawia, że jestem napalony na samą myśl o tym haha
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Uprawiałem seks na LSD kilka razy z kilkoma różnymi partnerami. To cholernie dziwne! Opisałem to wtedy i nadal jest to jak pieprzenie się z czyimś kutasem. Uczucie jest takie, że odbierasz sygnały radiowe lub coś opisującego, co się dzieje, ale to nie dzieje się z tobą. Jak oglądanie meczu piłki nożnej w telewizji. Nie ma cię tam, ale możesz zobaczyć, jak by to było, gdybyś tam był.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
To bardzo dokładny opis! Miałem podobne doświadczenie. Dziwne to najlepsza definicja o_O
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Po prostu uwielbiam być zakręcony na punkcie kwasu!
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 2, 2022
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Uważam, że po kwasowym tripie przyjemność jest większa. Podczas kwasowego tripu przyjemność tak naprawdę się nie zmienia i może być dość trudno utrzymać erekcję w zależności od intensywności doznań.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Tadalafil i Sildenafil są niezbędne, ale my je mamy! Jesteśmy naprawdę błogosławieni! Biedni faceci w latach 60-tych musieli wymyślić seks tantryczny za to, że się nie podnieśli, wyobraź sobie, masz najlepszy kwas, chętną entuzjastyczną dziewczynę i zwiotczałą. Popłakałbym się.
Jesteśmy więc błogosławieni, ponieważ mamy świetny kwas ORAZ Viagrę!

W przeciwnym razie seks na kwasie jest IMHO najlepszy, ulepszenia dotykowe, dotyk i dźwięk zmieniające się w kolory, fajerwerki w głowie i dylatacja czasu, orgazm, ale także dylatacja czasu, orgazm trwa wiecznie i wiecznie.

Obowiązują zwykłe zastrzeżenia: Bądź wypoczęty. Bądź nawodniony. Nie jedz nic ciężkiego przed podróżą. Wszyscy uczestnicy muszą mieć doświadczenie z narkotykiem. Nigdy nie zapominaj, że A: To się skończy za 12 godzin i B: Nikt nie widzi, że jesteś na haju, ludzie wiedzą tylko wtedy, gdy im powiesz, więc po prostu im nie mów.
I ogólnie: Jeśli masz paranoiczny talent, ukrytą psychozę lub jesteś w inny sposób niestabilny psychicznie, trzymaj się kurwa z dala od silnych związków zmieniających umysł, takich idiotów jak ty, którzy nadają doskonale dobrym narkotykom złą reputację.
 
Top