Problemy z tworzeniem soli winianu LSD

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Cześć chłopaki, naprawdę mam trudności z utworzeniem winianu z wolnej bazy.

To była moja trzecia próba, pierwsze dwie były trochę niechlujne i rozpuszczalnik prawdopodobnie nie był bezwodny, ilość winianu była również na oko, aby zapobiec stratom podczas przenoszenia płatków wolnej bazy do pojemnika do ważenia. Myślę, że tworzenie się hemi i ditartrate mogło hamować wzajemną krystalizację, więc w ostatniej próbie użyłem ilości stechiometrycznych.

Zacząłem od 1060 mg kremowej wolnej zasady, którą rozpuszczono w 4 ml bezwodnego ciepłego metanolu, dodano 245 mg kwasu winowego i rozpuszczono w ciągu kilku sekund. Roztwór mieszano przez kilka minut, a następnie dodawano kroplami eter, upewniając się, że osad spowodowany kroplą rozpuścił się przed dodaniem kolejnej.

Bardzo powoli roztwór stawał się mętny, dodano jeszcze kilka kropli i mieszano roztwór przez kilka minut.

Po 10 minutach sprawdziłem proces i niestety, podobnie jak w przypadku innych nieudanych prób, wytrąciła się oleista pozostałość.

wytrąciła się bez żadnego kryształu. Jeśli ktoś ma jakąś radę, będzie niezmiernie wdzięczny.

Poniżej załączam zdjęcie wolnej bazy.
 

Attachments

  • lzSteVMJZ8.jpg
    lzSteVMJZ8.jpg
    7.7 MB · Views: 331

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Dlaczego masz jaja, bracie, próbując winianować całą partię zamiast małych frakcji, krystalizacja może być skomplikowana, jak wiesz, i tylko trzy próby, jesteś dżentelmenem i uczonym.
Wielki szacunek
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Cóż, brzmi jak trochę mniej płynu do konwersji na sól metanol wysycha zbyt szybko, spróbowałbym z czystą wodą / metanolem i trochę ciepła jest potrzebne do pracy w ciemności, a następnie zacznie świecić na pomarańczowo, gdy stanie się solą tratratratratu.
 

ViezeGrey

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witaj, czy odniosłeś jakiś sukces od czasu swojego pierwszego postu?

Jestem na podobnym etapie, jednak zamiast pozostałości przeszedłem do wysoce lepkiej "galaretowatej" formacji, której nie udało mi się skrystalizować w stałą strukturę. Próbowałem odparować część roztworu, aby zmniejszyć udział metanolu, ale nie przyniosło to efektu. Z innej strony, czy uzyskałeś formę wolnej bazy poprzez reakcję PyBOP? Czy w innej reakcji?
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Czy masz gdziekolwiek dostęp do spektrometru? Z czego jest zrobiona lub wyizolowana wolna baza? LSD to wysokiej klasy chemia, a nie gotowanie mety haha
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
po prostu Pm mnie, jeśli potrzebujesz wsparcia może mogę pomóc z nim! najlepsze pozdrowienia
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Zrobiłem tratratrat LSA, nie jestem pewien, jak inaczej działa w konwersji do soli, użyłem alkoholu / i czystej wody, nie jestem pewien, jakie dokładnie proporcje, ale działało dobrze po dodaniu kwasu tratratratratycznego powoli z niewielkim ciepłem, zaczęło świecić na pomarańczowo w ciemności, co jest oznaką promieniowania, co zawsze występuje z kwasem. jak to w pełni zrobiłeś, czy na pewno nie zawierało oleju i wody?
 
Top