Question Looking for a vendor Czysta sieć wyprodukowana w Chinach?

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Czy ktoś robił zakupy za pośrednictwem https://m.made-in-china.com? Wydaje się, że oferują wiele produktów od wielu dostawców. Ciekawe, czy ktoś z nich korzystał? Próbowałem tylko raz zakupów z Chin na repliki papierosów i to było oszustwo... Waham się robić zakupy gdziekolwiek, co nie jest ponad rynkiem z escrow bc przeszłe doświadczenia były negatywne.
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Chociaż jestem sprzedawcą.
Ale wspieram hosting tutaj.sir

Ponieważ wielu oszustów zniszczyło naszą reputację.
Ja również ich nienawidzę.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Jesteś sprzedawcą na stronie Made in China? Przyznajesz, że istnieją legalni sprzedawcy, tacy jak Ty, ale ostatnio oszuści szkodzą reputacji strony Made In China?
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Tak jest

Istnieje również wielu uczciwych sprzedawców.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tak, większość jest legalna, MiC to coś w rodzaju alibaba, z drugiej strony wszędzie są oszuści, polecam zapytać Amarvel Bio o to, czego szukasz, są aktywni tutaj na forum i są super legalni, trochę powolni, ale legalni. ich sprzedawca Jenny jest miły i uczynny, ogólnie rzecz biorąc, głównie dobre rzeczy do powiedzenia.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Czy AMarvel Bio znajduje się na stronie Made in China?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Prawdopodobnie, ale stamtąd będziesz po prostu rozmawiał przez telegram/whatsapp z osobą odpowiedzialną za sprzedaż w dowolnej firmie przez większość czasu
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Rzeczą, która niepokoi mnie w wielu międzynarodowych witrynach, jest oczekiwanie od kupującego, że od samego początku będzie kupował hurtowo. Na przykład na rynku dwuskładnikowym nigdy nie kupowałbym hurtowo bez uprzedniego otrzymania bezpłatnej próbki lub przynajmniej kupując niewielką ilość lub płacąc tylko za wysyłkę. Dzięki temu wiem przynajmniej, że sprzedawca jest kompetentny w zakresie wysyłki i że produkt jest akceptowalny. W przypadku substancji, którą jestem zainteresowany, na początek potrzebuję tylko 5-10 gramów. Oczywiście z czasem ilość ta wzrośnie. Ale kiedy rozesłałem zapytania, sprzedawcy próbowali nakłonić mnie do zakupu kilogramów lub 5 kilogramów. Patrząc na to, lepiej dla nas obu jest sprawdzić, czy 5-10 gramów dotrze do miejsca przeznaczenia, ilość czasu na wysyłkę, wskazówki, które mógłbym dać sprzedawcy dla przyszłych statków, których mogą nie znać (nie pisz odręcznie adresów, uszczelnij próżniowo lub użyj hermetycznych pojemników, a następnie mylaru itp.) Są to rzeczy, których chciałbym się upewnić podczas wysyłek małych ilości, które każda ze stron może sobie pozwolić na utratę i zmienić wysyłkę przy następnym załadunku, zamiast po prostu wysyłać kg, a ja nie mam kryptowalut, sprzedawca nie ma przyszłych zakupów, chyba że dokona ponownej wysyłki itp. Myślę, że właśnie dlatego ludzie tak bardzo kochają escrow rynków dw.
 
Top