robienie soku vape z HCL?

Smasherunlocksit

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 22, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Czy możliwe jest przekształcenie HCL w sok vape, aby uczynić go bardziej nadającym się do palenia lub czy istnieje naprawdę prosty sposób na bazowanie oksykodonu HCL w celu palenia?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Hcls, chlorowodorki to sole kwasowe. Kwasy Lewisa mają kilka nazw, ale sprawiają, że cząsteczka jest bardziej stabilna, co oznacza, że znacznie podnoszą temperaturę topnienia i wrzenia. Zwykle nie wróży to dobrze paleniu. Gdyby można było jakoś zneutralizować kwas Lewisa, zneutralizować go czymś 🤔 może go ugasić. Wiem, że kiedy chcę palić crack, kokaina hcl po prostu nie pali, ale jeśli dodam coś podstawowego, zamienia się w bazę kokainy, hcl znika. Chlorowodór jest dość silnym kwasem, więc może powinienem spróbować silnej zasady, aby go zneutralizować. Zastanawiam się, czy ług zadziała, to silna zasada. NaOH, wodorotlenek sodu? 👎 wodorotlenek sodu? Sód. Wodorotlenek wodoru. Chlorek... chlorek sodu... wodorotlenek wodoru. Sól. woda. wodorotlenek sodu i chlorek wodoru tworzą sól i wodę. Reagują i neutralizują się nawzajem 💩💩💩
 

Smasherunlocksit

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 22, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Ok, więc powiedzmy, że mam zasadniczo 100 mg oksy HCL i HCL prawdopodobnie na poziomie lub w pobliżu jego równoważności? Jaki powinien być mol roztworu Naoh. lub jeśli chcesz mi pomóc z matematyką, ponieważ nie jestem w tym dobry, jaki procent roztworu i ile roztworu użyć? Czy nie powinienem zacząć od dodania niewielkiej ilości hcl, aby obniżyć próbkę tlenu do ~3ph, a następnie dodać Naoh soultion, odfiltrować próżniowo soultion z mojego perciptantu, a następnie pozostawić do całkowitego wyschnięcia? Nie radzę sobie zbyt dobrze z matematyką / konfigurowaniem liczb.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Spojrzałbym na kpa jakiejkolwiek cząsteczki bazowej i użyłbym roztworu naoh i lakmusu, aż uzyskałbym 2 liczby całkowite niższe niż kpa i zadeklarowałbym, że jest w 100% zdeprotonowany (100% cząsteczek było w formie podstawowej). To jest metoda, którą przeczytałem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jeśli wpiszesz oksykodon pka w Google, najlepszym wynikiem jest springerlink mówiący, że 95% oksykodonu jest zjednoczone przy ph9, podczas gdy przy niższym ph więcej oksykodonu było protonowane.... zjednoczone = nie jonowe. Protonowany dodał wodór, zakwaszony
 
Top