Produkcja Lean

Mathys

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Witam, to moje pierwsze pytanie na tym forum😛
Więc jeśli pytanie jest w złym dziale to daj mi znać

Czy jest możliwe zrobienie Lean?
A jeśli tak to w jaki sposób?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Aby to zrobić, nie trzeba nawet studiować chemii.



Zazwyczaj bazą dla lean jest silny lek na przeziębienie na receptę, w szczególności syrop na kaszel zawierający zarówno prometazynę, jak i kodeinę. Stosowano również dostępne bez recepty leki na przeziębienie, które zawierają dekstrometorfan jako składnik aktywny, ponieważ mogą one wywoływać podobne efekty i eliminować potrzebę wizyty u lekarza[8][9].

Aby stworzyć mieszankę nadającą się do picia, syrop na kaszel jest łączony z napojami bezalkoholowymi, zwłaszcza napojami o smaku owocowym, takimi jak Sprite, Mountain Dew lub Fanta, i jest zwykle podawany w kubku z pianką.[10][11] Twardy cukierek, zwykle Jolly Rancher, może być dodany, aby nadać mieszance słodszy smak.[1]

Maskowanie niepożądanego smaku może pogorszyć ocenę mocy, co jest czynnikiem powodującym przedawkowanie.

(wikipedia)
 

14the$

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Czy komuś udało się znaleźć dokładne przepisy? Skład składników (proporcje) na recepturę farmaceutyczną?
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
weź tabletki z kodeiną i sprawdź cwe
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Próbowałeś kratomu i syropu na kaszel? Zmieszałem te 2 i było lepiej imo
 
  • Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić samą substancję chemiczną (kodeinę), a nie tylko napój, mogę wysłać ci samouczki ^_^.
 

PRDGY

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Witaj Fidelis! Chciałbym zapytać, jak mogę uzyskać kodeinę?" Czy możesz wysłać mi lekcję?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Wiem, że ten wątek został już odkopany, ale dla każdego, kto będzie badał ten temat w przyszłości...
1) Ekstrakcja kodeiny i prometazyny z tabletek
2) Syrop musi mieć bazę - syropy glukozowe, syropy kukurydziane to przykłady tego, czego można użyć w szczypcie. Możesz nawet zrobić własny, w tym przypadku cukier! Jeśli jednak chcesz uzyskać replikę syropu, będziesz potrzebować syropu złożonego RX.
4) Kolory stosowane w każdej marce można znaleźć w Internecie oraz w ulotkach dołączonych do prawdziwych butelek. Są to barwniki w proszku - nie osiągniesz tego samego rezultatu z płynami. Jeśli chcesz wykonać kopię, upewnij się, że masz te same kolory (na przykład niebieski #1 i czerwony #33).
5) Aromaty można kupić, podobnie jak syrop bazowy, lub uzyskać podobny smak metodą prób i błędów, mieszając różne syropy smakowe / aromaty. Wszystko zależy od tego, jak bardzo chcemy zbliżyć się do prawdziwego produktu.
 
Top