Marihuana i seks

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Marihuana jest substancją, która jest w trakcie legalizacji w wielu krajach. To właśnie tę substancję użytkownicy błędnie uważają za nieszkodliwą. Marihuana na rynku występuje w postaci haszyszu oraz różnego rodzaju olejków i koncentratów. Różnorodność i jakość produktu odgrywa ogromną rolę.

INFORMACJE OGÓLNE

British Columbia Substance Use Center (BCCSU) przeprowadziło badanie, które wykazało, że marihuana może uczynić seks chemiczny bezpieczniejszym. Naukowcy twierdzą, że przeprowadzili ankietę, której wyniki sugerują, że używanie marihuany może powodować efekty podobne do tych, które użytkownicy otrzymują podczas używania stymulantów i euforyzujących środków w chemsexie, a mianowicie:
- Wyzwolenie, poczucie wolności seksualnej
- Pokonywanie barier i zakazów w życiu seksualnym
- Otwarte rozmowy z partnerami seksualnymi
- Jaśniejsze doznania z seksu, osiągnięcie maksymalnej przyjemności
- Zmniejszenie bólu podczas seksu analnego
- Zwiększenie pewności siebie
- Przedłużenie stosunku seksualnego

Chociaż nie mogę nazwać marihuany całkowicie nieszkodliwą i bezpieczną, ale jeśli przestrzegasz zasad redukcji szkód, marihuana jest lepszym środkiem powierzchniowo czynnym niż stymulanty i euforetyki. Porównajmy działanie tych zupełnie różnych substancji nie do końca poprawnie, ale jeśli na wyjściu otrzymamy podobny wynik, ze znacznie mniejszymi negatywnymi konsekwencjami, to warto spojrzeć w kierunku marihuany przy wyborze substancji chemicznej.

REKOMENDACJE

Do chemsexu polecam używanie haszyszu, ma on większe preferencje niż oleje i koncentraty. Cannafood również nie jest szczególnie odpowiedni do tych celów. Możesz eksperymentować z odmianami i metodami konsumpcji - to wyłącznie kwestia gustu, możesz podzielić się swoimi doświadczeniami z konkretną odmianą w komentarzach. Zalecenia dotyczące chemsexu nie mają żadnych cech w porównaniu do konwencjonalnego używania konopi.

Kombinacje:

Według wielu konsumentów, marihuana jest całkiem dobra na wyjście po stymulantach i euforyzujących, choć w niektórych okolicznościach może powodować wzrost tętna na krótki okres i jednocześnie niepokój. W przypadku chemsexu może to mieć znaczenie, w przypadkach, gdy seks występuje przy wyjściu z substancji, ale moim zdaniem w tym przypadku lepiej jest używać marihuany solo.

Nie należy palić marihuany razem z używaniem psychodelików - może to zwiększyć efekt psychodeliczny, przyjmowanych substancji i zepsuć podróż.

NIEBEZPIECZEŃSTWO

Marihuana, właśnie przy epizodycznym stosowaniu, nie może znacząco wpłynąć na zdrowie konsumenta, z wyjątkiem sytuacji, gdy pacjent ma już pewne choroby. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku wszelkiego rodzaju patologii psychicznych. Systematyczne stosowanie będzie miało negatywny wpływ na życie seksualne, niechęć do uprawiania seksu bez kontaktu z substancjami.

WNIOSEK

Alternatywa dla zwykłych substancji do chemsexu, która przy odpowiedniej odpowiedzialnej konsumpcji spowoduje minimalne szkody lub wcale. Niestety, fani chemsexu nie doceniają obecnie tej substancji.
 
Last edited:

Peacefull

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Seks pod wpływem marihuany to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek wymyśliła ludzkość. Prawie każda minuta jest spędzona z przyjemnością, naprawdę
Szkoda, że wiele osób nie docenia tego rodzaju eksperymentów seksualnych.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Całkowicie się z tym zgadzam! Wolę poczekać, aż szczyt efektów minie, myśli wrócą mniej więcej do normy, ale doznania pozostaną wyostrzone. Dla mnie świetne połączenie :cool:
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Marihuana to narkotyk, z którym mam wiele doświadczeń, od uprawy po konsumpcję. jej haj jest naprawdę przyjemny i relaksujący, ale jeśli chodzi o seks, nie sądzę, że jest to narkotyk, po który powinieneś sięgnąć. nie próbowałem uprawiać seksu po naćpaniu się nią, ponieważ sprawia, że jestem senny i nie mam zbyt wielu myśli w głowie. tak, czasami sprawia, że jestem napalony, ale ciało nadal woli się położyć.
To może nie być to samo dla ciebie, ponieważ w mojej okolicy robotnicy używają marihuany do pracy w wysokiej temperaturze i mówią, że daje im to dodatkową energię, a w domu przyjemny sen.
Ponieważ działa to różnie na różnych ludzi, możesz spróbować,

Chętnie poznam Twoje doświadczenia. :)
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Dla mnie seks pod MJ jest czymś znanym i niezwykle rzadko przynosi nowe doznania. Robię to często, ale mogę policzyć na palcach prawej ręki liczbę razy, kiedy było to poza zasięgiem.
Tak! Było kilka razy, kiedy było fantastycznie z dwiema różnymi dziewczynami (nie na raz), które znam wiele lat. Mogę powiedzieć - to było jak mój pierwszy raz - hahaha!!! Ten MJ pochodził z jednego źródła - od znajomego ulicznego sprzedawcy w Grecji. Prawdopodobnie jest to rodzaj szczepu.
 

russianboy

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
hhhh taki sam jak seks bez uczuć
 
Top