15 maja 2022 || W Salwadorze policja przechwyciła 50 kilogramów kokainy podczas nalotu na laboratorium narkotykowe

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
60Cn3w7N28

Podczas dochodzenia w sprawie organizacji przestępczej policja otrzymała informacje o podejrzanej aktywności w domu w rejonie Santa Cruz. Lokalizację ustalono po wymianie danych z zespołami z komisariatu Nordeste de Amaralina.

W ten sposób 15 maja cywilni funkcjonariusze policji dokonali nalotu na dom w dzielnicy Santa Cruz w Salwadorze i zdemontowali laboratorium używane do przetwarzania kokainy. Ponadto funkcjonariusze organów ścigania przejęli 50 kilogramów narkotyku o wartości 1,5 miliona dolarów. Policja nie zgłosiła żadnych aresztowań.
KBh4fSjNwi

Znaleziono również prasę hydrauliczną, dwie białe beczki z chemikaliami, blender, naklejki, plastikowe pojemniki i inne akcesoria używane do produkcji narkotyku.

Wszystkie skonfiskowane materiały zostaną przekazane Departamentowi Policji Technicznej. W tej chwili śledztwo jest kontynuowane w celu zlokalizowania i aresztowania osób zaangażowanych w produkcję narkotyku.

Źródło: https://g1.globo.com/ba/bahia/notic...do-para-o-trafico-de-drogas-em-salvador.ghtml
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Ale bałagan.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Jak powstaje kokaina?
To tylko ekstrakcja alkaloidów, czy niektóre laboratoria pracują z pochodnymi tropanu?
Interesuje mnie syntetyczna kokaina, jak oczyścić dokładny izomer?
Syntetyczna kokaina jest prawdziwa czy nie?
Czy kartele mogą ściąć mi głowę, jeśli to zrobię?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
679
Points
93
Syntetyczna kokaina jest bardzo trudna do zsyntetyzowania. Najlepiej zastąpić ją mefedronem.
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Proszę, czy mefedron ma właściwości znieczulające język jak kokaina?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Syntetyczna kokaina jest prawdziwa i szacuję, że w obiegu stanowi około ¼-
½% światowej podaży. Widziałem ją na stronie Drugs-data.org 2-3 razy w ciągu 5 lat. Jest łatwa do zidentyfikowania przez ms/gc, ponieważ nie zawiera biologicznych prekursorów, które zwykle znajdują się w kokainie. W Google scholar jest 10 ścieżek syntezy, ale myślę, że kilka z nich wytwarza nieaktywne enancjomery, osoba musi bardzo mocno szukać, aby nawet rozpoznać aktywną konfigurację
 
Top