MDA Z HELIONU - METODA STRACHA NA WRÓBLE

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Czy ktoś zna resztę tego przepisu? Jest to słynna trasa syntetyczna, potrzebuję jej końca, części przegrupowania Hofmanna przy użyciu TCCA do utworzenia MDA. Dziękuję.

poniżej:




100g
Helional (100g ~ 92ml)
Hydroksyloamina HCl (36,93g)
DMSO (500ml)
NaOH (21g)
H2O2 30% soln (ph 7.5-7.
8)
(600ml)

Masa helowców: 192.21g/mol
Masa hydroksyloaminy.HCl: 69,49 g/mol

Aldehyd (.52mol, 100g) dodano do roztworu hydroksyloaminy HCl (.53mol, 36.93g) w DMSO (500ml). Roztwór ten następnie ogrzewano przez 90 minut w temperaturze 85-90* nad gorącą/wrzącą wodą z energicznym mieszaniem [upewnij się, że RBF jest otwarty]. Po usunięciu ciepła roztwór pozostawiono na mieszadle, aż temperatura osiągnie ~ 80 *, a wodny NaOH dodano ** do osiągnięcia pH 10 (dodanie roztworu NaOH powoduje dym i ciemnienie roztworu. Odnotowano gwałtowną zmianę pH). [Opcjonalnie: dodano 6 g sody oczyszczonej jako bufor pH]. Następnie w temperaturze 70*+, 500-600 ml zneutralizowanego 30% H2O2 dodawano kroplami przez lejek addycyjny, utrzymując temperaturę poniżej 95* i monitorując pH, aby utrzymać je w zakresie 9-10 (w razie potrzeby dodać 10% roztwór NaOH). Po zakończeniu dodawania reakcję pozostawiono do mieszania, aż do ustania wydzielania gazu i egzotermii. Powstały jasnożółty roztwór przelano do naczynia pyreksowego o temperaturze około 50*, a następnie umieszczono w lodówce o temperaturze 0* i pozostawiono na noc. Powstałe kryształy przefiltrowano próżniowo i przemyto wodą. Wydajność ilościowa. (Powinny powstać lśniące białe kryształy amidu, być może z nutą żółci, która powinna zniknąć podczas przemywania wodą).

Przyczyną niskiej wydajności może być przegrzanie hydroksyloaminy / DMSO (wszystko powyżej 100 * zacznie powodować żółty nieczysty amid / niższą wydajność) i nie dodanie wystarczającej ilości H2O2 we właściwym zakresie pH.
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
u made it ever ?
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Ja tego nie robię, ale kilka tajnych laboratoriów w moim kraju produkuje MDA tą syntetyczną drogą
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
Gdzie można znaleźć tę syntezę?
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
W pracy brazylijskiej policji, która jest załączona w Internecie ze zmontowanym laboratorium i częścią przepisu napisanego ręcznie, a na innym forum na darkwebie. Jest to prosta droga, którą wiele tajnych laboratoriów wykorzystuje do produkcji MDA.
 

Unclejoe007

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Jeśli ktoś próbował, daj nam znać, jak to się skończyło!
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
bro wiem, że mogę dać ci znak na ten temat dodaj mnie na telegramie: kharp12
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Mam już pełny przepis bro, udało mi się
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Gdzie mogę znaleźć pełny przepis? Dwa psy dały mi marne wydajności, nigdy powyżej 40%.
Czuję, że aminowanie redukcyjne z tetratlenkiem tytanu może być dobrym testem...
Przemyślenia?
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Co jest neutralizowane w 30% H2O2; jak można "zneutralizować" zasadę i nadal zachowywać się jak zasada?
 
Top