MDMA i seks

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
MDMA - Jedna z najpopularniejszych substancji do seksu. Co należy wiedzieć o bliskim odurzeniu MDMA? Jak unikać ostrych kątów, aby seks był przyjemniejszy, ale nie przysparzał sobie dodatkowych problemów? - O wszystkim po kolei opowiem poniżej.

INFORMACJE OGÓLNE
Efekty i konsekwencje

Używanie MDMA podczas seksu może powodować następujące pozytywne efekty: - Wzrost libido i skłonności seksualnych - Najbardziej bezpośrednie rozmowy między partnerami, które pozwalają im lepiej się poznać i przejść na nowy poziom wzajemnego zrozumienia - Wolność, możliwość przyjścia na zwykłe strony w seksie - Empatia, która przejawia się w silniejszych uczuciach do partnera / partnera, co pozwala uzyskać silniejsze emocje z bliskości - Euforia, której działanie wzmacnia emocje z intymnej bliskości - Wydłużenie czasu stosunku płciowego Można odróżnić od negatywnych skutków: - Brak lub niewystarczająca erekcja podczas działania substancji - Spadek libido w zakresie od kilku dni do kilku tygodni po użyciu - Niekorzystna reakcja na aktywność fizyczną MDMA przede wszystkim nadaje się do seksu z ukochaną osobą, do której żywisz uczucia. Działanie substancji jest ukierunkowane ogólnie na przyjemność partnera, a następnie na "zwierzęce instynkty", dlatego bliskość seksualną pod MDMA można scharakteryzować jako długą pieszczotę z okresowym seksem. Empatia, emocjonalność, pełne ujawnienie - wszystko to jak najlepiej charakteryzuje działanie tej substancji.

ZALECENIA
Po upewnieniu się, że nie ma przeciwwskazań do stosowania MDMA, zakup będzie kolejnym krokiem. Z wielu powodów zalecam wstrzymanie się z wyborem na krystaliczne MDMA, ale nie na tabletki ecstasy. Ponadto - substancja ta nie kocha "dogon", dlatego należy ją stosować w niezbędnej dawce tylko raz.

Sposób użycia
MDMA do seksu, a także do innych celów, można stosować doustnie. Sposoby donosowe i dożylne, choć teoretycznie możliwe, ale dla tej substancji nie są preferowane.

Dawkowanie
Optymalna dawka to 100-150 mg MDMA. W większej ilości do zaakceptowania, nie ma sensu z tego powodu, że
najprawdopodobniej po prostu nie będziesz przed seksem, a także ryzyko pojawienia się skutków ubocznych znacznie wzrośnie. Co do tabletek - średnio jedna sztuka w zupełności wystarcza dla jednej osoby, ale polecam przed zakupem poczytać opinie i zapoznać się ze strukturą tabletki.

Timing
Po zażyciu MDMA doustnie, działanie najczęściej rozpoczyna się 30-60 minut później. Nie polecam od razu rozpoczynać seksu. Najlepszy czas do tego celu - później kilka godzin po użyciu. Kiedy mija szczyt efektu "rozmazania". Te dwie godziny można spędzić na pieszczotach, tańcach lub prostych rozmowach.

Kombinacje
MDMA jest substancją, którą zaleca się przyjmować solo, ale jest jeden wyjątek. Candy Flip to klasyczna kombinacja, w której najpierw kwas, a później dwie-cztery godziny MDMA w dawce dwukrotnie mniejszej, niż zwykle jest akceptowana. Ta kombinacja ma znaczną liczbę wielbicieli, ale nie ma wystarczających danych na temat seksu chemicznego z tą kombinacją. W mojej osobistej opinii - nie jest to najbardziej odpowiednia kombinacja do gier miłosnych. Będzie odpowiednia dla osób zainteresowanych połączeniem w jednym dniu raczej różnych i bardzo nietypowych uczuć z bliskości intymnej.

Problemy z erekcją
Taki problem istnieje. Wtedy dawka jest wyższa - zwłaszcza zaburzenia erekcji są wyrażone. Na wyjściu u niektórych użytkowników problem rozwiązuje się samodzielnie, ale najczęściej konieczne jest wsparcie farmakologiczne.

NIEBEZPIECZEŃSTWO
Substancja może być potencjalnie niebezpieczna. Konieczne jest przestrzeganie dawkowania, stosowanie zalecanych instrukcji użytkowania, unikanie niebezpiecznych kombinacji. Może stać się przyczyną utraty zainteresowania bliskością seksualną bez użycia substancji psychoaktywnych. Często zdarzają się przypadki, gdy pod wpływem tej substancji ludzie opowiadają ludziom wokół nadmiar informacji - rozważ to przed przyjęciem tej substancji w parze. Po odstawieniu MDMA może nastąpić utrata zainteresowania jakimkolwiek seksem, a także ogólny stan depresyjny i apatyczny.

PODSUMOWANIE
Jedna z tych substancji, które z powodzeniem można wykorzystać do zmiany życia intymnego w parze. Ponadto stosowanie
MDMA w miłości jest w stanie rozwiązać szereg kwestii psychologicznych - łatwiej będzie się całkowicie otworzyć. Taka praktyka jest w stanie uratować umierające relacje, dać im nowe życie. Należy zauważyć, że przy wszystkich zaletach jest jeszcze kilka niedociągnięć, o których starałem się napisać powyżej.
 
Last edited by a moderator:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Próbowałem seksu pod MDMA kilka razy w umiarkowanych (biorąc pod uwagę moją wagę i metabolizm) dawkach 200-220 mg i podoba mi się to.
W miarę zażywania moja erekcja jest wystarczająco silna, a wrażliwość wzrasta do zupełnie innego poziomu, nieosiągalnego w normalnych warunkach. Ale nie mogę dojść - problem.
 

bum1esh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 28, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Używałem go, naprawdę To uczucie, jakbyś pływał w basenie ciepłej orgazmicznej wody z kimś innym, kto jest szczęśliwie uwięziony w twojej śnieżnej kuli przyjemności.
 

wiserthanearlier

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Seks w Mdma jest świetny. Ważny jest czas po pojawieniu się i wczesny szczyt.
Gbl jest niesamowity w połączeniu - wymaga to kationu. Musi być dawkowany bezpiecznie.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Niesamowitą kombinacją chemiczną jest MDMA i 2C-B. Kiedy zaczynasz schodzić ze szczytu MDMA, weź 2C-B. Kiedy to zacznie się pojawiać, zacznij uprawiać miłość
 
Top