mdma dla początkujących?

turner69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sprzedaję mdma, ale nie mam pojęcia, jak przeprowadzić cały proces samodzielnego wytwarzania, czy jest jakiś sposób, aby ktoś mógł mi wyjaśnić i poprowadzić mnie, jak to zrobić w prostych słowach, ponieważ jestem idiotą i wyjaśnić, co muszę zdobyć, najlepiej coś, co mogę zamówić z clearweb, jak wszystkie chemikalia i sprzęt?
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Ponieważ jest to proces chemiczny, myślę, że powinieneś poświęcić trochę czasu i dowiedzieć się jak najwięcej. Nie byłoby tak opłacalne, gdyby istniała instrukcja, której każdy "idiota" może przestrzegać i nadal mieć dobre wyniki. Poszukaj na forum, tutaj jest kilka tras. Wszystkiego, czego nie rozumiesz, musisz się nauczyć. Krok po kroku. Znam ludzi, którzy uczą się syntetyzować amfetaminę freebase, co jest o wiele łatwiejsze niż robienie mdma, przez kilka miesięcy. Myślę, że cierpliwość jest tutaj kluczowa i powinieneś przynieść dużo, zwłaszcza jeśli nie masz doświadczenia
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Całkowicie zgadzam się z panem @sorcerer. Jeśli jest to naprawdę łatwe, każdy może zsyntetyzować MDMA na domowym strychu. Z drugiej strony, nie jest to zbyt trudne, jeśli masz podstawowe umiejętności i wiedzę chemiczną z pewnym doświadczeniem laboratoryjnym. Forum BB pozwala nauczyć się wszystkiego samodzielnie poprzez różne działy forum, tematy i dyskusje.
 
Top