mdma freebase i krystalizacja

CharmingKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Tak więc próbowałem uzyskać mdma w metodzie amalgamatu Al/Hg z PMK i metyloaminy i nie jestem pewien, co zrobiłem źle - po 6 godzinach próbowałem wyekstrahować wolną od mdma bazę 25% roztworem NaOH i musiałem wlać 100 ml, aż zauważyłem zmianę konsystencji i warstwę żółtej cieczy (pierwsze 3 zdjęcia od lewej). Po ekstrakcji roztworem NaOH i izopropanolem odparowałem IPA pod próżnią i wykonałem ekstrakcję kwasowo-zasadową DCM i otrzymałem ciecz w odpowiednim kolorze - brązowym, ale bardziej przypominała wodę, a nie olej (4 zdjęcie), ale mimo to próbowałem ją skrystalizować za pomocą HCl, acetonu i ksylenu i na początku wyglądało na to, że otrzymam jakieś kryształy - ale na końcu otrzymałem coś, co wyglądało jak brązowy proszek (2 zdjęcia od prawej).
Jakieś pomysły, gdzie popełniłem błąd?
 

Attachments

  • 7muzKbQnLo.jpg
    7muzKbQnLo.jpg
    68 KB · Views: 208
  • 0mKXV5q6zU.jpg
    0mKXV5q6zU.jpg
    108 KB · Views: 188
  • hNDq1BZtiM.jpg
    hNDq1BZtiM.jpg
    61.1 KB · Views: 165
  • ZEFOCwQnIa.jpg
    ZEFOCwQnIa.jpg
    74.1 KB · Views: 172
  • qeWJTuix0Y.jpg
    qeWJTuix0Y.jpg
    81.4 KB · Views: 182
  • g1PovzIjdJ.jpg
    g1PovzIjdJ.jpg
    77.1 KB · Views: 190

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Po pierwsze, przed kontynuowaniem, sprawdź, czy uzyskany brązowy produkt jest zgodny z charakterystyką produktu, zapachem, smakiem i temperaturą topnienia... jeśli jest to mdma hcl i nie jest to sól sodowa lub inne sole, które mogą powstać w wyniku nieudanej syntezy. rozpuść pozostałość we wrzącym metanolu i pozwól roztworowi ostygnąć, z pewnością mocno się skrystalizuje, w takim przypadku przejdź do standardowego czyszczenia i wykonaj drugą rekrystalizację, a otrzymasz pożądany produkt.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
smak? Jak to ma smakować?
Jeśli chodzi o zapach, ma ten obrzydliwy zapach mdma jak piwo korzenne.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
sprawdź czy jego smak jest naprawdę gorzki i czy możesz sprawdzić i porównać temperaturę topnienia, jeśli jego smak jest gorzki i przypomina Ci spożytą mdmę, na pewno masz brudną mdmę hcl, teraz oczyszczenie jej i rekrystalizacja powinny wystarczyć, uwielbiam zapach najwyraźniej pachnie jak pożądany produkt, dlatego jego synteza na pewno się udała. czas i praktyka dadzą Ci lepsze rezultaty. pozdro.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Tak, zrobiłem kilka, które pachniały tak 2 dni temu. Nie mogę jednak znieść tego zapachu.
Nie wiedziałem, że jest gorzki, nie mogę się zmusić do spróbowania tego lol.
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Czy robiłeś już tę syntezę, ale z nitrometanem zamiast bezpośrednio przy użyciu metyloaminy? SWiM zdecydowanie bardziej preferuje Nitro. Tak z ciekawości. To chyba kwestia opinii. Może warto się temu przyjrzeć.

Pozdrawiam,
Ali
 
Top