MDMA sole dziwny problem

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Otrzymałem mdp2p z glicynianu pmk i przeprowadziłem redukcję poprzez Al/Hg, kończąc na 15g soli mdma hcl. Wielokrotnie przemywałem acetonem.
Problem pojawił się, gdy rozpuściłem 10g soli do rekrystalizacji. Po rozpuszczeniu roztwór stał się zielony, a następnie ciemnozielony i straciłem wszystkie sole, po tym nie było żadnych soli, próbowałem nawet odparować całą wodę, a więc sole w ogóle, a następnie z innymi 5 g produktu próbowałem i uzyskałem ten sam wynik, ciemnozielony roztwór i "zniszczony" produkt.

Jak to możliwe, że straciłem cały produkt? Testowałem na marquis, jego mdma, nie próbowałem poznać efektów, ale miał bardzo gorzki smak.
Czy zbyt wysoka temperatura może uszkodzić sole mdma hcl?

Dzięki
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
heta nie uszkadza cząsteczki mdma. ale masz zbyt wiele domieszek razem z mdma, dlatego jest zielony lub czarnozielony. trudno powiedzieć dokładnie, może być 40% domieszki, to całkiem normalne dla laboratorium cledestine. wszystkie te brązowe ogromne głazy "champane" sprzedawane na rynku mają rzeczywiście około 60% czystości. wtedy, jeśli odparujesz wodę z wrzącą wodą, po prostu odparujesz swoją mdma zbyt bracie. szkoda.
jaki zapach ma twój produkt? pieprzony zapach anyżu?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Czy możesz opisać kroki, które wykonałeś?
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ponownie wykonałem redukcję i tym razem otrzymałem bardzo dobre i czyste sole, nie wiem dlaczego sole były "wadliwe" inaczej niż w poprzedniej partii.
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Również z poprzedniej partii sole były sproszkowane, a teraz mają postać krystaliczną, może uszkodziłem sole ciepłem i nadmiarem kwasu w zolu?
 
Top