Pytanie dotyczące syntezy MDMA?

Franziskadiecoole

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 23, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Przechwyciłem ten dialog ze strony internetowej, czy ktoś może przygotować dla mnie przepis na podstawie tych informacji?


NEWS
MUZYKA
TECHNOLOGIE
SKLEP
OSTRZEŻENIA PRZED NARKOTYKAMI
Lekcja chemii - jak powstaje ecstasy
OPUBLIKOWANY 25 CZERWCA 2019 PRZEZ GABRIEL POPP

Symboliczny obraz
Wszyscy znamy małe tabletki, które zawierają między innymi aktywny składnik MDMA. Są one często nazywane "E", częściami, kulkami lub po prostu rzeczami. Tabletki ecstasy są prawdopodobnie najczęściej produkowane w Holandii. ZDFneo wyprodukowało nawet niedawno serial, który zajmuje się tym tematem. Informowaliśmy o tym tutaj. Ale jak właściwie produkuje się ecstasy?

Ponieważ sam nie jestem ekspertem w dziedzinie chemii, większość z tego brzmi dla mnie jak stacja kolejowa. Nie chcemy też nikogo zachęcać do samodzielnej produkcji narkotyków. Ale ponieważ ecstasy jest w jakiś sposób częścią sceny techno, chcieliśmy zagłębić się nieco w ten temat.

Podstawową substancją do syntezy MDMA (3,4-metylenodioksy-N-metylamfetaminy) jest zwykle piperonal, który jest w rzeczywistości substancją aromatyzującą o zapachu wanilii i migdałów. Substancja ta jest poddawana reakcji z nitroetanem w reakcji kondensacji, tworząc 1-(3,4-metylenodioksyfenylo)-2-nitropropen. Jest on następnie uwodorniany do piperonylometyloketonu przy użyciu elektrolitycznego żelaza i kwasu octowego. Produkt końcowy MDMA jest uzyskiwany w jednym etapie poprzez reakcję tego związku z metyloaminą. W tym samym czasie wszystko jest uwodornione przy użyciu amalgamatu aluminium i wody. Gotowe MDMA jest zwykle mieszane z innymi składnikami, takimi jak kofeina w proszku i prasowane w małe, kolorowe tabletki.

To w zasadzie jak pieczenie ciasta. To wszystko jest bardzo proste! Nie jest to również nielegalne. Wystarczy złożyć wniosek o licencję w Federalnym Instytucie Leków i Wyrobów Medycznych. Aby to zrobić, trzeba jednak być farmaceutą.
 

Gerhard Schrader

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Nie polecam drogi przez nitretan i piperonal, ponieważ zarówno piperonal, jak i nitroetan nie są łatwe do kupienia. A końcowa wyprodukowana substancja to MDA, a nie MDMA

Łatwiejsze byłyby trasy syntezy, które zaczynają się od safrolu, który można łatwo wyekstrahować z oleju sasafrasowego. Jeśli nie możesz zdobyć oleju z sasafrasu, możesz go stosunkowo łatwo wyprodukować z korzenia sasafrasu za pomocą destylacji z parą wodną.

Dobre instrukcje można znaleźć tutaj, na stronie poświęconej amfetaminom. Wpisy dotyczące metamfetaminy prowadzą do MDMA, jeśli używasz MDP2P, a te dotyczące amfetaminy do MDA, jeśli używasz substancji bazowej dla XTC.

Jeśli jednak chcesz wyprodukować tylko rozsądną ilość na własny użytek, polecam drogę halosafrolu. Dobre instrukcje można znaleźć tutaj: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...f2qgyd.onion/resources/total-synthesis-ii.68/.
Szczególnie od strony 148-158.

Jeśli masz dodatkowe pytania, śmiało pytaj. Lubię rozmawiać o chemii i narkotykach ;)
 
Top