SYNTEZA MDMA Z MDP2P (PMK) POPRZEZ AL/HG + NITROMETAN + KRYSTALIZACJĘ [ZDJĘCIA WŁĄCZONE]

567jyhgkumyh

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
2
Reaction score
9
Points
3
Wydajność była przyzwoita, a czystość doskonała. Całą reakcję, wraz z krystalizacją, przeprowadziłem w ciągu jednego wieczoru. Redukcja przebiegała na gorąco, ale była całkowicie pod kontrolą, łatwo się mieszała, była szybka i łatwa w przygotowaniu.

MATERIAŁY:

  1. MDP-2-P - 25g
  2. ALUMINIUM - 27.5g
  3. (chlorek rtęci(II )) - 400mg
  4. NITROMETAN - 20g
  5. TOLUENE - 1L
  6. Zestaw do generowania suchego gazu hcl
  7. NaOH - 262g
  8. Wodorowęglan sodu - wystarczająca ilość do nasycenia roztworu
  9. MgSO4 - 35g
  10. Chlorek sodu - wystarczający do nasycenia roztworu
  11. MeOH - 1L
  12. Woda destylowana - minimum 1L
- Wydajność: 19,6 g z 25 g MDP-2-P

Przygotowałem dwulitrową kolbę płaskodenną z trzema szyjkami i zatkałem jedną z nich. W środkowym otworze umieściłem zwykły skraplacz. Aparat został umieszczony na mieszadle/płytce grzewczej.

W każdym razie kroki są następujące;

  1. Zacząłem ciąć folię aluminiową Reynolds Heavy Duty na około 1-calowe kwadraty, aby uzyskać łącznie 27,5 g. [RYSUNEK 1].
  2. Teraz włożyłem 5 g partie do małego młynka do kawy Braun i zmieliłem folię przez 8-10 sekund. [RYSUNEK 2].
  3. Folia nie będzie naprawdę "zmielona" To zadziałało zadziwiająco dobrze. Wkładanie folii do młynka do kawy może brzmieć dziwnie, ale jest to bez wątpienia przełom w przygotowaniu aluminium do Al/Hg.
gonzonitro_1s.jpg
gonzonitro_2s.jpg
Rysunek1: 5 g folii w 1-calowych kwadratachRysunek 2: 5 g folii po 8-10 sekundach mielenia w młynku do kawy Braun
gonzonitro_3s.jpg
gonzonitro_4s.jpg
Rysunek 3: Zbliżenie kulek foliowychRysunek 4: 27,5 g folii w kolbie płaskodennej o pojemności 2000 ml

3.1. Kulki foliowe zostały wrzucone do kolby. [RYSUNEK 4].

4. Następnie 400 mg HgCl2 (chlorek rtęci(II) ) rozpuszczono w 750 ml laboratoryjnego MeOH.

5. W tym czasie 25g MDP-2-P i 20g nitrometanu zmieszano w lejku wkraplającym z 25 mL MeOH.

5.1 - 20 g nitrometanu (CH3NO2);

Gęstość nitrometanu --> 1,127 g/ml
masa cząsteczkowa --> 61,04 g/mol

17,75 ml - [ 17,8 ml ]

5.2 - 25g MDP-2-P

Gęstość MDP-2-P --> 1.210 g/ml
Masa cząsteczkowa --> 178.185 g/mol

20.66 ml - [ 20.7 ml ]

MDP-2-P miał trzy miesiące i był przechowywany w zamrażarce. Pierwotnie był destylowany + nadal dobrze pachniał

6. Lejek wkraplający został umieszczony na bocznej szyjce kolby.

gonzonitro_5s.jpg
Rysunek 5: Aparatura

7. Gdy MeOH był gotowy (cały HgCl2 rozpuszczony), został również wlany do kolby, a chłodnica została umieszczona na miejscu.

7.1 Mieszano przez 5-10 sekund co około minutę.

7.2 Po mniej niż 10 minutach widoczne było słabe bulgotanie, roztwór był szary, a aluminium było wyraźnie mniej błyszczące. Niektóre kawałki zaczęły unosić się na powierzchni.

gonzonitro_6s.jpg
Rysunek 6: Amalgamacja zakończona

8. Przez skraplacz zaczęła przepływać woda z lodem. Użyto około 4 funtów lodu w 2,5 galonach wody, w 5 galonowym wiadrze na farbę.

9. Otwarto zawór na lejku wkraplacza, aby mieszanina zaczęła kapać z prędkością okołojednej kropli na sekundę.

10. Mniej więcej co minutę włączałem mieszadło na około 5 sekund.

11. Po kilku minutach kolba zaczęła się nagrzewać, a ja zacząłem mieszać bez przerwy. W tym momencie mieszanina miała bardzo wyraźny stalowo-niebiesko-szary kolor.

gonzonitro_7s.jpg
gonzonitro_8s.jpg
Rysunek7: Początek reakcji ~7 minutRysunek 8: Zbliżanie się do temperatury refluksu ~8 minut

12. Ostatecznie reakcja rozgrzała się do imponującego refluksu, a MeOH wypływał niemal nieprzerwanie ze skraplacza.

13. Od czasu do czasu musiałem regulować prędkość kroplówki (jedna na sekundę była trochę za wolna) i zakończyłem dodawanie po 42 minutach.
14. Podczas szczytu reakcji bardzo uważnie obserwowałem, co się dzieje, ale tak naprawdę nie musiałem robić nic poza upewnieniem się, że dodawanie przebiega w tempie, które sprawi, że całość zajmie 40-45 minut. Cała reszta zajęła się sama.

gonzonitro_9s.jpg
Rysunek 9: Reakcja na pełnych obrotach, ~15 minut

15. Gdy pozostało mi kilka mililitrów mieszanki MDP-2-P, reakcja zaczęła już zwalniać, choć wciąż widoczne były małe płatki aluminium.

16. Mieszanina zaczynała robić się bardzo lepka, więc dodałem kolejne 50-75 ml MeOH do skraplacza, co znacznie poprawiło sytuację. Następnie odstawiłem na około godzinę, aby reakcja się zakończyła.

17. Kiedy wróciłem, wszystko znacznie się ochłodziło, a mieszanina była w większości amorficzna, szara z najmniejszymi drobinkami bieli.

18. Zmieszałem 700 ml wody i 262 g NaOH w zlewce.

19. Podczas chłodzenia, zawartość kolby reakcyjnej przelałem do zlewki o pojemności 4000 ml. Nieco więcej (50 ml) MeOH w kolbie reakcyjnej z łatwością rozluźniło pozostały osad, który również wlałem do zlewki.

20. Następnie roztwór NaOH wlano do zlewki o pojemności 4000 ml wraz z osadem. [Rysunek 11].

gonzonitro_10s.jpg
gonzonitro_11s.jpg
Rysunek 10: Osad w zlewceRysunek 11: Osad po dodaniu NaOH i niewielkim wymieszaniu

21. Do zlewki włożono 3-calowe mieszadło i dokładnie wymieszano. Wcześniej szary osad stał się ciemniejszy, a NaOH zaczął reagować z pozostałym aluminium, tworząc pienisty, śmierdzący bałagan w zlewce. Ogrzało się nieznacznie, ale nie znacząco.

22. Pozostawiono to do powolnego mieszania przez około godzinę, po czym prawie całe bulgotanie zostało zakończone, a pienienie zmniejszyło się.

23. Nie posiadam gigantycznego lejka, więc postanowiłem odciągnąć mieszaninę bezpośrednio do zlewki. W rzeczywistości działa to naprawdę dobrze i może być łatwiejsze niż posługiwanie się lejkiem septycznym.

24. Do zlewki wlano 500 ml toluenu i włączono mieszadło na bardzo wysokim poziomie na kilka minut.

25. Spowodowało to dobre wymieszanie obu faz. W ciągu następnych 15 minut toluen oddzielił się do góry.

gonzonitro_12s.jpg
gonzonitro_13s.jpg
Rysunek12: Bulgotanie, gdy NaOH reaguje z pozostałym aluminiumRysunek 13: Toluen po wymieszaniu, w większości rozdzielony.
26. Martwiłem się, ponieważ toluen praktycznie nie miał koloru. Spodziewałbym się, że pozostały MDP-2-P będzie miał delikatny kolor lub że jakieś zanieczyszczenia reakcyjne również dadzą kolor. Ale ten był lekko mlecznobiały. Toluen jest dla mnie trudny do zdobycia, więc następnym razem planuję wypróbować ksylen. Podejrzewam, że to zadziała dobrze.

27. Większość toluenu została wylana z góry.

28. Pozostało około 100 ml, ponieważ trudno było zlać toluen bez wylania części warstwy wody/mułu. Do zlewki wlano kolejne 250 ml toluenu i dokładnie wymieszano. Ta kolejna ekstrakcja również została odlana, tym razem z odrobiną warstwy osadu, i umieszczona w lejku septycznym. Kiedy skończyłem, w zlewce pozostało prawdopodobnie nie więcej niż około 15 ml toluenu unoszącego się na osadzie. Teraz łatwo było odsączyć warstwę osadu w lejku septycznym, pozostawiając tylko toluen. Pierwsza ekstrakcja toluenu została następnie dodana do lejka sepcyjnego.

gonzonitro_14s.jpg
gonzonitro_15s.jpg
Rysunek 14: Zbliżamy się do spuszczenia ostatniej porcji wody z osadem.Rysunek 15: Przemywanie. Zarówno toluen, jak i przemywanie są bardzo czyste, a interfejs między warstwami jest ledwo widoczny w 3/4 obrazka.

29. Toluen przemyto dwukrotnie nasyconym wodorowęglanem sodu, raz nasyconym NaCl i raz wodą. Wszystkie płukania były dość czyste, a toluen wyglądał jeszcze czyściej niż wcześniej.

30. Toluen przesączono do umytej, przepłukanej acetonem, dokładnie wysuszonej zlewki z około 35 g bezwodnego MgSO4. Pozostawiono na około 25 minut i mieszano szpatułką dwa lub trzy razy. Następnie przefiltrowano do nowej zlewki (również bardzo suchej), a MgSO4 w filtrze przemyto niewielką ilością nowego toluenu.

31. Ustawiono standardowy generator NaCl/H2SO4 dla gazu HCl, z kolumną frakcjonującą wypełnioną CaCl2 (Damp-Rid z Home Depot) jako rurką suszącą. Do rurki suszącej przymocowano rurkę rozpraszającą gaz z dyskiem ze szkła porowatego i rozpoczęto kapanie H2SO4.

32. Gaz zaczął wydobywać się z rurki dyspersyjnej, którą zanurzyłem w przesączu toluenu. Po kilku minutach absolutnie nic się nie wydarzyło i byłem przekonany, że kompletnie spieprzyłem sprawę. Potem tu i ówdzie zaczęły pojawiać się strzępki białego materiału, a w ciągu 30 sekund z roztworu wypłynęły gigantyczne chmury puchatego MDMA HCl. Prawie zesrałem się w gacie.

gonzonitro_16s.jpg
gonzonitro_17s.jpg
Rysunek 16: Kryształy tworzące się, gdy HCl opuszcza rurkę rozpraszającą gaz.Rysunek17: Zbliżamy się do końca tej serii gazowania. Kryształy osadzają się i utworzyły grubą warstwę na dnie zlewki.

33. Odradzam stosowanie rurki dyspersji gazu, ponieważ wydaje się ona zatykać kryształami i generować poważne przeciwciśnienie w generatorze HCl (ale rób, co chcesz).

34. W pewnym momencie szklany korek odskoczył od aparatu, ponieważ ciśnienie było tak duże. Wystarczy użyć szklanej rurki, aby wprowadzić HCl do toluenu.

35. Roztwór był tak mętny, że nie mogłem stwierdzić, czy wytrącają się kolejne kryształy, więc postanowiłem przestać. Zlewka została przykryta i włożona do zamrażarki na pół godziny. Po schłodzeniu przefiltrowano ją próżniowo w sączku Buchnera [RYSUNEK 18] , a następnie wysuszono na lustrze pod żarówką (w celu ogrzania) i zważono. Uzyskano łącznie 8,26 g! [RYSUNEK 19].

36. Następnie ponownie zacząłem gazować toluen. I oto nastąpiło kolejne masywne wytrącenie kryształów.

36.1. Toluen schłodzono i przefiltrowano, a filtrat wysuszono, uzyskując kolejne 4,72 g!

37. Ponownie ustawiłem gaz... po prostu nie przestaje. Daję kryształom trochę czasu na opadnięcie, a teraz wydaje się, że z roztworu nie wydobywa się już nic więcej. Schładzam, filtruję i osuszam.

37.1 Tym razem było 6,61 g więcej!

38. Mimo że kryształy miały lekki (i bardzo przyjemny) zapach piwa korzennego, zdecydowałem się nie rekrystalizować, ponieważ kryształy były oślepiająco białe i oczywiście dobrej czystości.

gonzonitro_18s.jpg
gonzonitro_19s.jpg
Rysunek 18: Lejek Buchnera szczelnie wypełniony kryształamiRysunek 19: 8,26 grama MDMA HCl, posiekanego i suszącego się na lustrze.

39. Całkowita wydajność: 19,6 grama MDMA HCl - z 25 gramów MD-P2P!!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dziękujemy za szczegółowy raport!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
To jest bardzo dobre i wszystko jest doskonałe i bardzo piękne, ale jest to bardzo stara publikacja Google, nie wiem, czy jesteś oryginalnym autorem, czy po prostu jest to wycięcie i wklejenie z wyszukiwarki, proszę, jesteśmy tutaj, aby zbadać i wnieść nowe postępy, osiągnięcia, awarie i poprawki, jeśli jesteś oryginalnym autorem syntezy, gratuluję. pozdrowienie.
 

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Dziękuję bracie, że powiedziałeś to pierwszy. Nie zamierzałem być tak "miły" w sformułowaniach. Sprawia, że zastanawiasz się, kto zrobiłby coś takiego............Głosuję za usunięciem / banem
 
View previous replies…

567jyhgkumyh

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
2
Reaction score
9
Points
3
Tutaj również nie będę miły.

1- Jeśli wiedziałeś o tym, dlaczego nie utworzyłeś postu i nie podzieliłeś się informacjami, tak jak zrobili to inni, zamiast trzymać się tylko dla siebie? Czy ta strona nie powinna być do tego przeznaczona? Do dzielenia się informacjami?

2- Udało mi się to powielić, ale nie jestem skłonny udostępniać żadnego rodzaju zdjęć wykonanych za pomocą dowolnego urządzenia, które mogę posiadać lub nie, ponieważ zdjęcia mają lokalizację geograficzną, ale powinieneś już to wiedzieć, prawda? PRAWDA?!

3- I rzeczywiście nie jestem autorem, ale ponieważ wielu takich jak ty lubi pijawkę i nie wnosi wkładu, poszedłem dalej i udostępniłem INFO, które miałem pod ręką. Przeczytałem + zapisałem z pdf --> Word, a następnie tutaj.

..................... Głosuję za banem dla ciebie za nie wnoszenie informacji i czajenie się.

Ale jeśli to cię uszczęśliwi, proszę bardzo, zbanuj mnie.

P.S: To nie dotyczy kwasicy, ponieważ byłeś bardziej pełen szacunku, chociaż rozumiem twoje "obawy"

Autorzy MethylMAN i udoskonalony przez brightstar

~ Niech Bóg błogosławi każdego z was, pokój.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
przyjacielu, on tylko mówi do ciebie z szacunkiem, tutaj jest już wiele syntez al/hg z pmk opublikowanych na forum, nie gniewaj się, tylko że osobisty wysiłek jest tutaj wysoko ceniony, wątki, które wynikają z syntezy i jak je umieścić jako rozwiązanie, Z drugiej strony, każdy wkład będzie bardzo ceniony, ale nie jest konieczne, aby współpracować z poprzednimi projektami opublikowanymi w Google, ponieważ wysiłek jest minimalny i ostatecznie prawie wszyscy tutaj już znają te stare publikacje, które w przeszłości wniosły wielki wkład w świat, ale dziś są już przestarzałe. Nikt nikogo nie szuka, po prostu jeśli jest to wycinanie i wklejanie, to tak naprawdę nie będzie to wysiłek doceniany przez nikogo. Podobnie, przepraszam, jeśli zostałeś obrażony, wkład w forum jest ważny, wszyscy starajmy się badać i rozwijać. Pozdrowienia i błogosławieństwa!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Chcę tylko dorzucić swoje dwa grosze i powiedzieć, że można je usunąć kilkoma kliknięciami. Istnieje wiele takich bezpłatnych usług online.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
18. Zmieszałem 700 ml wody i 262 g NaOH w zlewce. Musi to być woda destylowana lub może to być woda domowa.

Czy można zamienić rozpuszczalnik "toluen na ksylen? ?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Jak można przeprowadzić tę reakcję, mając 40% wodnej metyloaminy?
Metoda Brightstar wykorzystuje hcl metyloaminy, a reakcja rozpoczyna się od kapania naoh w celu uwolnienia metyloaminy, a tym samym reakcji MDP2P z amalgamatem.

Czy teoretycznie można dodać MDP2P kroplami do mieszaniny metyloaminy i amalgamatu, czy też metyloamina powinna być dodawana kroplami do mieszaniny MDP2P i amalgamatu (ale czy nie spowodowałoby to powstania MDA?).
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Po prostu wyrzuć wszystko razem i zastąp nitrometanem, wtedy nie musisz się chłodzić.

Wodna metyloamina również działa, dodaj metanol gotując/ mieszając samą reakcję.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
czy reakcja jest skalowalna?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Utwórz naczynie ciśnieniowe, mieszadło i pozwól, aby dodatkowe ciśnienie spadło do 4-5 barów.
4 bary, w przypadku stosowania metyloaminy na metanolu, zwiększają temperaturę roboczą do 100 stopni Celsjusza.
 
Top