MDMB-4en-PINACA(5-CL-ADB-A)

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
FNXiWMIylS

WzórC20H27N3O3
Masa molowa357,454 g-mol-1
MDMB-4en-PINACA różni się od 5F-MDMB-PINACA ze względu na zastąpienie 5-fluoropentylu grupą pent-4-enową (4-en)
Działa jako silny agonista receptora CB1 z wartością EC50 wynoszącą 2,47 nM.

Od lat prowadzę szeroko zakrojone badania nad kannabinoidami i w moich badaniach odkryłem, że ta substancja chemiczna jest królem (na razie).
Jest to najsilniejszy kannabinoid na świecie.
Nigdy jednak nie znalazłem dla niego szlaków syntezy, jeśli ktoś wie lub może spekulować na ten temat, uważam, że byłyby to nieocenione informacje.
Stworzyłem więc ten wątek dla wszystkich zainteresowanych.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Opowiedz więcej o stosowaniu tego kannabinoidu. Jaki okres ekspozycji i w jakim stężeniu w stosunku do bazy został użyty? Które efekty są bardziej charakterystyczne? Można obliczyć drogę syntezy.
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Nigdy go nie próbowałem, nie spożywam kannabinoidów, ale pracowałem z nim kilka razy i za każdym razem był preferowany przez szczury laboratoryjne w porównaniu z innymi. proporcje można było rozciągnąć znacznie bardziej niż inne. adb-butinaca jest blisko tego drugiego. efekty z tego, co wiem, to euforia, dysocjacja, kiwanie głową.Ta generacja noidów to czysty narkotyk lub crack na długim odcinku od początków jwh. Nie mogę mówić o stężeniach, ponieważ korzystałem z wielu źródeł i jakość była różna (nie sądzę, żebym kiedykolwiek miał czystą chemię), ale mówi się, że aktywna dawka jest w mikrogramach.Z moich szacunków wynika, że jest o 30% silniejszy niż drugi najsilniejszy (nieporównywalny z generacją jwh) Chińskie laboratoria przestały produkować wszystkich agonistów receptora Cb1 kilka miesięcy temu i tylko kilku dostawców z UE nadal go ma (nie wiem, czy będą go nadal produkować, ale krążą plotki o zakazach).Chińczycy wyszli z nowymi agonistami kannabinoidów Cb2, ale każdy z nich jest nieaktywny i śmieciowy. Krążą plotki o nowych w pracach, ale uwierzę, gdy to zobaczę. Na razie z mojego doświadczenia MDMB-4en-PINACA jest najlepszy (lub najgorszy w zależności od tego, kogo zapytasz), adb-butinaca blisko drugiego i prawdopodobnie 5f-mdmb-2201 trzeci (dość rzadki w dzisiejszych czasach).
Tak więc przy ostatnich zakazach syntetyczna trasa tej chemii byłaby cenna.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Synteza jest podobna do innych kannabinoidów z tej serii. Grupę allilową zastępujemy odczynnikiem cas 1119-51-3 (5-bromo-1-penten) do allilowania 3-karboksylanu indazolu. Potrzebna jest silna zasada - alkoksyd metaliczny (aktywny metal sodowy lub potasowy w alkoholach - metanolu, etanolu, izopropanolu, butanolu). Ta reakcja jest bardzo łatwopalna i lepiej kupić ją na rynku. Myślę, że obliczymy koszt wszystkich niezbędnych odczynników i ich ilość, jeśli jest taka potrzeba.
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Odczynniki:
3-karboksylan indazolu, stężony kwas siarkowy, metanol (etanol lub inne alkohole, ale metanol jest najlepszy) lub zakup metylo (etylo) 1-indazolo-3-karboksylanu
5-bromo-1-penten, alkoksylan metalu aktywnego (NaOMet, t-BuOK. itp.), THF, DMF
Amidowanie: EDC HCl, HOBt, DIPEA i L-tert-leucynoamid.
L-tert-leucynoamid ma pewne trudności w syntezie i jest trudno dostępny, ale lepiej jest go nabyć w fabryce.
L-walinamid będzie bardziej dostępny, ale kannabinoid z nim ma mniejszą moc.
 

mekarjaya

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Kupiłem cas 43120-28-1 z Chin, jak zrobić 5cladba, proszę, naucz mnie, jak mieszać chlorowodorek l-tert-leucynamidu i 5bromo 1penten.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Tak, będę musiał przestudiować syntezę innych kannabinoidów, aby nawet zacząć rozważać tę syntezę, ponieważ nie mam doświadczenia w syntezie kannabinoidów. Eksperymenty na małą skalę, a następnie GC / MS.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Możesz zdobyć doświadczenie w syntezie na prostych, takich jak JWH-018. W przypadku tego TOP (5-CL-ADB-A) kannabinoidu musimy znać region, w którym szukamy dostawców odczynników chemicznych, a my pomożemy ci przeprowadzić syntezę krok po kroku
 

rclabstore.com

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 28, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Syntetyczna droga jwh jest reakcją uwodornienia, reakcja wytwarza wodór gazowy, który jest niebezpieczny dla niektórych osób, które ogrzewają otwartym płomieniem, a do jego wytworzenia wymagany jest refluks kondensacyjny. Synteza tego produktu jest powszechnie syntetyzowana na dwa sposoby, jeden wymaga wodorku sodu, a drugi tetrahydrofuranu i tert-butlenku potasu. Synteza 5cl jest jednak stosunkowo prosta.
 

mekarjaya

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Czy możemy porozmawiać osobiście? Nie rozumiem, jak to zrobić. Kiedyś próbowałem zrobić cas 43120-28-1 mieszając go z 5bromo 1pentenem, dmf i węglanem potasu. Rezultat jest taki, że nie ma żadnego efektu, jest bardzo źle
 

a114488

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 4, 2021
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Jeśli więc istnieje MDMB-4en-PINACA, jak go zsyntetyzować?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Region UE.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Witam, jakiego sprzętu będę potrzebował i jakie kroki różnią się od syntezy adb-pinaca? Dzięki.
 

dirtred

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Destylarka rotacyjna jest używana w 5cladba, ale można ją usłyszeć tak samo jak adbb. Adbb i 5cladba gotują 5 godzin w temperaturze 70-80 stopni.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Syntezę lepiej przeanalizować tutaj bardziej szczegółowo. Aby uniknąć pracy z kwasem siarkowym, lepiej jest znaleźć półprodukt 1-metylo-1H-indazolo-karboksylan (cas 43120-28-1). Następnie pierwsza reakcja, którą się zajmiemy - jest to alkilowanie pochodnej indazolu. Alkilowanie zachodzi w polarnym rozpuszczalniku aprotycznym (THF, DMF) w obecności silnej zasady (wodorek sodu, metylan sodu lub potasu, etylan lub butylan itp.). Reakcja ta jest bardzo wrażliwa na działanie wody (zagrożenie pożarowe!). Główną zasadą jest idealnie suchy sprzęt i idealnie suche rozpuszczalniki. Sprzęt możemy suszyć ciepłem kierunkowym (suszarka budowlana), rozpuszczalniki osuszać środkami nawadniającymi (chlorek wapnia, siarczan magnezu itp.). Pomieszczenie nie powinno mieć wysokiej wilgotności, może to być krytyczne dla reakcji samozapłonu. Każde używane szkło, czerpak, łyżka muszą być idealnie suche, bez ani jednej kropli wody. Sama reakcja powinna przebiegać z silnym chłodzeniem (kąpiel lodowo-wodna) w tym samym celu - aby reakcja się nie paliła. Jeśli się zapali, wygląda to jak erupcja wulkanu. Konieczne jest posiadanie gaśnicy w pobliżu i tkaniny przeciwpożarowej, aby ograniczyć dostęp tlenu do płomienia. Po stworzeniu idealnych warunków (wysuszony sprzęt, rozpuszczalniki, pomieszczenie) jesteśmy gotowi do rozpoczęcia reakcji. Ja uwielbiam używać DMF i wodorku sodu w oleju mineralnym. Najpierw przygotowujemy roztwór karboksylanu 1-metylo-1H-indazolu w DMF, a następnie chłodzimy w łaźni wodnej z lodem. Objętość kolby zależy od skalowania reakcji. Kształt kolby możemy wykorzystać jako okrągłodenną (jeśli posiadamy statyw do trzymania kolb), płaskodenną lub erlenmeyera, jeśli nagle okazała się być pod ręką. W kolbie okrągłodennej chłodzenie jest znacznie wydajniejsze dla całej objętości. Bez statywu możemy chłodzić i mieszać mieszaninę ręcznie. Po schłodzeniu kolby zaczynamy małymi porcjami dosypywać wodorek sodu do roztworu, dokładnie mieszając po każdym dodaniu, nie odrywając od chłodzenia. Na 10 g karboksylanu 1-metylo-1H-indazolu potrzebujemy 2,4 g dostępnego w handlu wodorku sodu 60% w oleju mineralnym. Po dodaniu całego wodorku sodu usuwamy łaźnię lodowo-wodną i mieszamy w temperaturze pokojowej przez godzinę lub dłużej. Możemy mieszać zarówno ręcznie, jak i za pomocą mieszadła magnetycznego. Po tym czasie schładzamy kolbę w świeżo przygotowanej łaźni wodno-lodowej. Teraz potrzebujemy 5-bromo-1-pentenu, cas 1119-51-3 (12 g na 10 g pochodnej indazolu). Należy go dodawać kroplami przy ciągłym mieszaniu i chłodzeniu. Aby to osiągnąć, możemy użyć strzykawki (wykonując wszystko ręcznie) lub możemy użyć lejka kroplowego, zamocowanego na statywie nad kolbą. Po dodaniu całości zdejmujemy chłodzenie i mieszamy całą noc (na mieszadle magnetycznym lub ręcznie kolbą, jeśli nie ma mieszadła). Po upływie czasu wlewamy do kolby zimną wodę. Ilość wody jest co najmniej dwukrotnie większa od ilości DMF, lepiej 3-4 równoważniki lub więcej. Od początkowej ilości DMF zależy, jaką ilość pochodnej indazolu można rozpuścić. Optymalnie jest to warunkowo 3 równoważniki (30 ml przy 10 g to minimum). Następnie, po zmieszaniu mieszaniny reakcyjnej z wodą, ekstrahujemy octanem etylu. Ilość octanu etylu wynosi co najmniej 30% całkowitej objętości mieszaniny. W rezultacie minimalna ilość kolb dla 10 g: 10 g indazolu + 30 ml DFM + 10 ml pentenu, 60 ml wody, 30 ml EtOAc = 150 ml objętości kolby jest minimalna dla 10 g pochodnej indazolu. Octan etylu można przemyć wodą, nasycić solą, wysuszyć siarczanem magnezu z pozostałości wody i odparować rozpuszczalnik, aby uzyskać pochodną w postaci oleju. Odnośnie destylacji i jej wariantów zostanie utworzony osobny temat. Jeśli potrzebujesz dopracowania sprzętu do tego etapu, to czekam na pytania.
 
Last edited by a moderator:

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Drogi ekspercie,
Jaki jest następny krok syntezy po otrzymaniu oleju zgodnie z opisem.
Czy jest to produkt końcowy i czy możemy zacząć od krystalizacji, czy też powinniśmy przeprowadzić amidację, jak na ostatnim etapie gotowania ADB-PINACA?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Łapię wszystko, ale mam kilka pytań: czy podczas ekstrakcji octanem etylu warstwy rozdzielają się po dodaniu octanu etylu i wyodrębniamy warstwę wodną? Rzuć to, zachowaj to? Również w jaki sposób mycie octanu etylu wodą działa po prostu dodanie nasycenia wody solą i wysuszenie? Odparowanie rozpuszczalnika w temperaturze pokojowej? I kiedy tylko możesz opublikować proces destylacji, abym mógł uzyskać pełny obraz procesu od początku do końca, byłoby super. dzięki człowieku.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Tak, tylko wystarczająco rozcieńczony DMF można ekstrahować octanem etylu lub innym rozpuszczalnikiem (eter, benzen itp.). Oddzielony ekstrakt wystarczy przemyć drugi raz czystą wodą, aby wyekstrahować ewentualne pozostałości DMF. Następnie rozpuszczalnik należy wysuszyć i oddestylować w niskiej temperaturze. W temperaturze pokojowej jest to możliwe, ale potrwa dłużej. Możemy użyć gorącej kąpieli, aby przyspieszyć proces. Najlepiej zastosować destylację próżniową.
 
Last edited by a moderator:

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8

Ile gramów kwasu 1H indazolo-3-karboksylowego potrzeba do wyprodukowania 100 g i 1 kg produktu?


Jakie są koszty materiałów i produkcji 1 kg?
 
Last edited:

haribo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 26, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
@sirmtr cześć mój przyjacielu czy te 1200g metylu 1h działało OK jako główny prekursor dla 5cla czy były potrzebne jakieś inne składniki do stworzenia prekursora?
 

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Chciałbym mieć swój wkład w tę społeczność, ale jesteście dla mnie zbyt sprytni, a tak dobrze radzicie sobie z utrzymaniem aktywności na forum
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
1200 g indazolu w przybliżeniu. Ceny w zależności od lokalizacji i dostawców.
 

haribo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 26, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Witaj William dampier, mam nadzieję, że masz się dobrze, przyjacielu... jeśli chodzi o 1 kg prekursora w pełnym zestawie z Chin... mówisz, że 1200 g metylu 1h to jedyny składnik potrzebny do głównego prekursora dla 5cladba? Mam 5kg tego pod ręką. Z dmf, 5bromo, węglanem potasu lub mogę wypróbować tert-butoksyd jako tester gotowania... ze wszystkimi krokami w pełni przestrzeganymi z moich poprzednich kucharzy z temperaturami, czasami i okresem chłodzenia i płukania, czy to przyniesie dobre 👍🏽 Przyniosłem wiele pełnych zestawów z Chin i otrzymałem bardzo zawodne... dziękuję za dzisiejszy czas.
 

pvp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 22, 2023
Messages
18
Reaction score
6
Points
8
Więc mam to:
dmf, 2,5-3 litry (68-12-2)
Węglan potasu, 850 g (584-08-7)
5-bromo-1-penten, 500 g (1119-51-3)

Czy to prawda, że główny materiał 43120-28-1?
 

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
8
5 bromo 1 penten, może osiągnąć 580 g jest lepszy, po schłodzeniu otrzymasz 1,5 kg gotowe, wtedy wszystko dobrze, DMF może zrobić 3L jest lepszy
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3

Jestem w USA i chciałbym uzyskać informacje na temat uzyskania wszystkiego dla 5cladba
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Czy "zastąpienie 5-fluoropentylu grupą pent-4-enową" w tej procedurze to 1-bromo-5-fluoropentan CAS 407-97-6? Czy wodorek sodu jest idealnym odczynnikiem, czy też "silna zasada" byłaby lepszym wyborem (być może metal sodu lub potasu)? i czy jakakolwiek inna poważna zmiana jest konieczna lub w inny sposób należy zwrócić na nią uwagę?
Dziękuję
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Do tej reakcji można użyć różnych halogenków alkilowych
Można również użyć alkoksydów metali (mocnych zasad), masz rację.
 
Top