MDP2NP do MDA poprzez aminowanie redukcyjne NaBH4/CuCl2?

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Czy naprawdę jest to tak proste, jak zastąpienie P2NP przez MDP2NP z kleju do syntezy jednopunktowej amfetaminy? Jakie inne kwestie powinienem wziąć pod uwagę, jeśli to zadziała?
 

Pulser

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 28, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
1. będziesz potrzebować MDP2P/octan amoniaku >imina> do produkcji MDA.

2. jeśli masz NaBH4, nie potrzebujesz CuCl2.
cyjano-borowodorek działa lepiej w tej reakcji.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Niestety nie mam dostępu do MDP2P (chyba że uda mi się przekształcić MDP2NP w MDP2P) ani cyjanoborowodorku. Mam dostęp do NaBH4/CuCl2 z innych eksperymentów z nitrostyrenem i MDP2NP.

Metoda, do której odnoszę się w oryginalnym poście jest tutaj: https://bbgate.com/threads/one-pot-amphetamine-synthesis-from-p2np-with-nabh4-cucl2-1kg-scale.70/

Byłem po prostu ciekawy, czy MDP2NP można zastąpić P2NP, czy grupa metylenodioksylowa przetrwa reakcję i podobnie jak P2NP i wytworzy MDA?

Czytam o sukcesie redukcji MDP2NP do MDA w tym wątku tutaj: https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15090.0

Ale zastanawiałem się, czy ktoś to zrobił i ma jakieś doświadczenia z pierwszej ręki lub wskazówki dotyczące syntezy, jeśli jest to możliwe.
 

Pulser

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 28, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Musiałem mieć naprawdę późną noc, aby odpowiedzieć na zupełnie inne pytanie niż to, które zadałeś.

Przyjrzę się temu i zobaczę, jaka jest moja opinia.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Jeśli zrobisz Al/Hg, Al/Ga z jodem (inaczej nie zadziała) i podgrzejesz do 30-35 stopni Celsjusza, a metyloaminę/nitrometan zastąpisz etyloaminą/nitroetanem, to będzie działać również w jednym naczyniu.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Tak, to działa dokładnie tak samo. Wynikiem jest Mda zamiast po prostu A. Sugerowałbym destylację z IPA, dodanie bazy i ekstrakcję za pomocą NP. Następnie normalna praca
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Czy istnieje wiele różnic we właściwościach fizycznych między chlorowodorkiem MDA a siarczanem MDA? Nigdy wcześniej nie konfigurowałem aparatu gazowego HCl i chcę po prostu spróbować zasolić kwasem siarkowym z lenistwa, chyba że naprawdę warto zrobić HCl, wtedy pójdę dalej i się nauczę lol.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Zdam relację, gdy wypróbuję ten syntezator. Prawdopodobnie będzie to mój następny projekt :)
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Wykonaj siarczan jak zwykle. Łatwiej jest, jeśli znasz już procedurę i będziesz wiedział, czy rzeczywiście coś wyprodukowałeś. Jeśli chcesz, możesz później wypróbować Hcl.

Siarczan wydaje się być lepszym wyborem dla MDa..... lub tak czytałem.
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Ponieważ jest to istotne dla obecnej ewolucji postu, dlaczego mda hcl nie ma takich samych właściwości hydroskopowych jak amp hcl?

Jeśli chodzi o redukcję, sam się nad tym zastanawiałem... jeśli naprawdę działa jako bezpośredni reduktor tego odpowiedniego nitropu, nabh4/cupric byłby zdecydowanie tajną drogą. dostępność LiAlH jest ograniczona i kosztowna lub z amalgamatem masz do czynienia z rtęcią, po co ryzykować, jeśli nie musisz.

Myślę też, że siarczan jest do bani osobiście i słabszy niż odpowiednia sól hcl. Gdzie jest ktoś, kto naprawdę wie, o czym mówi, jak uzyskać stabilny amp hcl, bez kałuż goo?
@InLikeFlynn hipotetycznie poćwicz to wytwarzanie hcl, zrób sobie przyzwoitą aparaturę, np. lejek kroplowy, korek z jednym otworem, kolbę filtrującą, wąż ptfe ze złączki, szklaną rurkę do suszenia w linii i zaciśnij ją na stojaku. Bez dodatkowego suszenia wybrałbym kapanie siarki na wodną konsystencję hcl i nacl. I zrób kilka suchych przebiegów, zanim spróbujesz na cennym hipotetycznym fb, dla którego pracowałeś
Alternatywnie, miareczkowanie z wodnym Hcl 37% uważam za najlepsze, ale wymaga więcej umiejętności. hipotetycznie musisz dokładnie dodać x ilość kwasu w dół od 6 do 5,8 sztuczka polega na dodaniu go tylko raz i pozostawieniu do xtal bez zakłóceń.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Miałem to przygotowane bez żadnych niedogodności, o których pamiętam, moje sposoby redukcji Al / Hg, ale nie pamiętam, jaki kwas jest zaangażowany Wyizolowałem rzeczywistą sól, ale forma soli nadaje się do dłuższego przechowywania i nie jest potrzebna, jeśli planujesz metylować azot (czego nigdy nie zrobiłem).
 
Top