Stopiona metamfetamina zmienia kolor na niebieski

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Zauważyłem, że kiedy mój proszek PSE topi się, proszek zmienia kolor na niebieskawy. Teraz poddałem metamfetaminę testowi topnienia na szkle i ona również zmienia kolor na niebieski. Czy to możliwe, że w moim produkcie nadal znajduje się dużo nieprzereagowanego Pse? Jeśli TAK, co może być tego przyczyną? Zła temperatura??? Czas gotowania???
a może jest inne zanieczyszczenie?

Mam nadzieję, że ktoś pomoże mi rozwiązać ten problem.
Dzięki
Z poważaniem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jakiego rodzaju tabletek używasz?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Używałem różnych typów i wszystkie zabarwiły się na niebiesko na szkle. Myślę, że robię coś nie tak z reakcją lub czyszczeniem.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Witam, czy wie Pan jak usunąć jabłczan chlorfeniraminy z tabletek zawierających chlorowodorek pseudoefedryny? Jest on zawsze tak samo rozpuszczalny w tym samym rozpuszczalniku co pseudoefedryna.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tak więc, metyloamina reaguje z metalami alkalicznymi i metalami elektrododatnimi, tworząc niebieskie "elektryki", które są spowodowane przez rozpuszczone elektrony. Jest to normalne i prawdopodobnie to właśnie widzisz
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jakiej sekwencji reakcji używasz?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Co oznacza sekwencja reakcji?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Birch, Emde, Rp/I, Leukart, jaka redukcja? Jest 20 sposobów na produkcję metamfetaminy, który z nich stosujesz?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Używam szlaku hipofosforowego... z czerwonym fosforem, jodem, efedryną, kwasem fosforowym....
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Zdarzyło mi się to tylko przy użyciu redphos Iodine z czasem uwalniania przeszedł z puszystego białego do ciemnoniebieskiego jak atrament pióra ok jakość słaba wydajność to w połowie lat 90.
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Używam metody hipofosforowej z czerwonym jodem fos...
Jakiej metody powinienem użyć, aby jakość była lepsza?
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
30
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Witam zauważyłem temat na forum, więc mam pytanie, jakich ilości użyć do reakcji Jodu i Czerwonego Fosforu , i kwasu orto , ???? Podać ilości używając 1 kg Efedryny ???
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Nie nagrzewa się zbytnio, więc trasa jest w porządku. Nie jestem pewien, czym jest niebieski, nigdy tak naprawdę się temu nie przyjrzałem, ponieważ nie była to kwestia jakości, chociaż ciepło jest moim głównym podejrzanym.
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Jaka temperatura jest odpowiednia dla tej trasy? Używam do tego 110-130 C.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
W 90% przypadków stawiam na ekstrakcję psa z drugiej substancji zawartej w używanym leku. zdarzyło mi się to z rhinoprontem.
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Używałem również rhinopront... produkt działa, ale nie był tak czysty, jakbym chciał.
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Kto wie, dlaczego ta metoda zmienia kolor na niebieski/zielony?
 

Attachments

  • MkAOcGKxjQ.jpeg
    MkAOcGKxjQ.jpeg
    2.4 MB · Views: 70

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Zgodnie z przeszukaniem najbardziej wyczerpującego forum dyskusyjnego o metamfetaminie w historii (archiwum Hive) "smerf dope" jest wynikiem blokerów histaminy; Loperamid, Chorphenimin i loratadyna nie są usuwane z tabletek psuedoefedryny (być może nawet całe pigułki wstrząsane i pieczone), a użycie żelaza lub miedzi może powodować zielonkawe zabarwienie. 🧑‍🔬
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Jak mogę wyczyścić z tego tabletki?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
To świetne pytanie. Na początek wypłukałbym go bezwodnym acetonem. Jeśli to nie zadziała, rozpuściłbym go w gorącym IPA i przepuścił przez lejek Buchnera. Rozpuściłbym go w chloroformie i przepuścił przez lejek Buchnera jako trzeci i spróbowałbym go z wodą jako drugim (rozpuszczając go i przepuszczając przez lejek Buchnera), ponieważ woda jest najtańszym rozpuszczalnikiem. Widzę, że chlorofineramina i loperamid są rozpuszczalne w wodzie, alkoholu i chloroformie, więc aceton jest jedyną nadzieją i prawdopodobnie nie jest w nim rozpuszczalny, podobnie jak metamfetamina. To dobre wyjaśnienie, dlaczego tam jest. Loratsdine NIE rozpuszcza się w wodzie, więc to twoja jedyna nadzieja, chyba że masz MEK DMSO lub coś innego dobrego
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Dziękuję za te dobre informacje... Zawsze czyszczę mój produkt acetonem i wykonuję rekrystalizację etanolem ...., ale nadal zmienia kolor na niebieski.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Zwykle zaczynam pisać i tuż przed naciśnięciem klawisza "return" przez 3 minuty szukam informacji, z których wynika, że rzeczy nie wychodzą łatwo, co ma sens, bo gdyby tak było, to by ich tam nie było
 
Top