Synteza mefedronu (4-MMC) [2B4M, octan etylu, metyloamina HCl]

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
179
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Można skalować proporcjonalnie (w dużych ilościach metyloamina może być dodawana w większej liczbie części)

Odczynniki:
HNQxaK4XOI

1. 2b4m 100g;
2. Octan etylu 500ml;
3. Woda destylowana ~2l;
4. NaOH 100g;
5. Metyloamina HCL 150g;
6. Aceton 500-1000ml;
7. Kwas HCL 50-70 ml;

Sprzęt:
1. Mieszadło magnetyczne;
2. Zlewka 200 ml (może mieć dowolną objętość) i 1000 ml (szeroka);
3. Kolba;
4. Skala;
5. Mieszadło mechaniczne (można użyć wiertarki akumulatorowej);
6. termometr;
7. Naczynie do kąpieli wodnej;
8. Lejek rozdzielający;
9. Lejek Buchnera;
10. Pompa próżniowa;



1. rozpuścić 100 g NaOH w 200 ml H2O. Mieszać do rozpuszczenia na mieszadle magnetycznym, a następnie pozostawić do schłodzenia na około 1 godzinę, temperatura powinna być zbliżona do temperatury pokojowej.
2. zmielić 2b4m i dodać do 500 ml octanu etylu w kolbie na mieszadle magnetycznym.
3. Po rozpuszczeniu 2b4m, umieścić naczynie z zimną wodą, aby zapewnić chłodzenie kolby
4. Przygotować metyloaminę HCL w ilości 150 g, którą należy wlać do kolby natychmiast po dodaniu roztworu NaOH + H2O (najpierw wlać NaOH do kolby, a następnie metyloaminę HCL).
5. Dodać roztwór NaOH + H2O do kolby.
6. Dodaj metyloaminę HCL do kolby (upewnij się, że mieszadło magnetyczne jest w stanie mieszać, w przeciwnym razie będziesz potrzebować mieszadła mechanicznego - na moim mieszadle magnetycznym konieczne było dodanie metyloaminy w 2 częściach, aby mogła stale mieszać, jeśli nie używasz łaźni wodnej, musisz sprawdzić temperaturę płukania i dodać metyloaminę w 2-3 częściach, ponieważ temperatura może być zbyt wysoka, w przypadku większej skali zaleca się monitorowanie temperatury i dodawanie metyloaminy w częściach).
7. Gdy temperatura zacznie spadać, mieszaj przez 30 minut. Temperatura reakcji przy użyciu łaźni wodnej 1°C wynosiła około 30°C.
8. Po zakończeniu reakcji przelać mieszaninę do lejka Buchnera i oddzielić wolną zasadę od pozostałych związków stałych.
9. Roztwór wodorowęglanu sodu 5% H2O w ilości 300 ml wlano do kolby z wolną zasadą i mieszano przez 30 minut. Następnie wyraźnie oddzielono warstwy
10. Mieszaninę przelano do lejka rozdzielającego. Wykonano 3-krotne płukanie 300 ml zimnej H2O. (oczywiście dolną warstwę należy odrzucić - górna warstwa to warstwa organiczna, którą należy zachować do dalszej pracy, odczekać co najmniej 5 minut między płukaniami, aby prawidłowo oddzielić warstwy).
11. Po przepłukaniu, mieszaninę przenosi się do zlewki 1000 ml, dodaje się lodowaty aceton w ilości 1:1 pozostałej wolnej zasady.
12. Kwas HCL jest dodawany do lejka rozdzielającego
13. Włącza się mieszadło mechaniczne
14. Kwas HCL powoli opada z szybkością 1 kropli na 1 s.
15. PH należy zmierzyć, należy zamknąć zawór, aby zobaczyć ph, a następnie, jeśli nie jest jeszcze 5, ponownie otworzyć zawór.

MrJo9f5Fx1

Powinieneś otrzymać pełny biały roztwór, użyj folii, aby go zamknąć, włóż go do zamrażarki na 12 godzin.
po 12 godzinach wyjąć, przenieść do lejka Buchnera i włączyć pompę próżniową
Dodatkowe oczyszczanie nie jest potrzebne, produkt powinien być w pełni biały.
Pozwól pompie pracować przez 30 minut po tym, jak cała ciecz znajdzie się w kolbie, a następnie będzie potrzebować kilku godzin na wyschnięcie.

Przygotować krystalizację.
Na początek użyj 1:1 1 ml wody na 1 g produktu w proszku. Po prostu podgrzej ją do wrzenia i rozpuść produkt. Pozostawić w temperaturze 90c i poczekać, aż "odłamki" w górnej części mieszaniny zaczną być widoczne. Mieszanina staje się nasycona. Do ogrzewania należy użyć łaźni wodnej, którą należy pozostawić na kolbie. Kolba będzie powoli stygnąć. Gdy kolba osiągnie temperaturę pokojową, należy włożyć ją do lodówki na 10 stopni Celsjusza, a po 1 godzinie do lodówki na 1 stopień Celsjusza. Możesz użyć wody z lodem, aby powoli obniżyć temperaturę z pokojowej do 1 stopnia Celsjusza.
Po osiągnięciu 1 stopnia Celsjusza, przenieś go na lejek Buchnera, przenieś resztę płynu do zlewki i pozostaw do dalszej krystalizacji lub podgrzej go ponownie, aby przesycony roztwór ponownie skrystalizował.

Wydajność wynosi 62,5% (75 g) ze 120 g 2B4M.
 
Last edited by a moderator:

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
305
Reaction score
87
Points
28
Jak wygląda twoja metyloamina hcl? Gdzie ją kupić?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
179
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
białe błyszczące kryształy stałe
 
View previous replies…

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
305
Reaction score
87
Points
28
Gdzie kupić metyloaminę hcl?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
305
Reaction score
87
Points
28
Jaki zapach ma twoja metyloamina hcl?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
179
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nie czuję tego, to metyloamina
tak to wygląda
błyszcząca, jak śnieg przy minusowej temperaturze
 

Attachments

  • kChOEYoG2t.png
    kChOEYoG2t.png
    130.6 KB · Views: 15
  • Wow
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
305
Reaction score
87
Points
28
Zostałem zrobiony w ten sam sposób, a mój freebase wygląda tak, jakby temperatura dna była normalna, nie czuję gorącego dna.
 

Attachments

  • BQr9w4fyob.jpg
    BQr9w4fyob.jpg
    3.3 MB · Views: 20

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
179
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Czy metyloamina całkowicie się rozpuściła?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
305
Reaction score
87
Points
28

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
179
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
tak nie powinno być
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
305
Reaction score
87
Points
28
Problem jest z metyloaminą hcl
Włożyłem do zamrażarki i dostałem proszek to jest 2b4m, ponieważ Born my eyes ....
 

c01db100d_india_mephedron

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Czy możesz mi zasugerować, jaki sprzęt i odczynniki (materiał) ilość i nr cas oraz proces Dla 1 kg na partię. ???
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
179
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Jeśli zadajesz to pytanie, zaleca się rozpoczęcie od małej partii 1. :) wiele rzeczy może pójść nie tak.
Zacznij od prostych 100g lub nawet mniej
kolba 2l, lejek Buchnera fi 120, kolba ciśnieniowa 2l

ale żeby otrzymać 1kg produktu, trzeba by wsypać około 1600 gramów 4bk, 8l EA, 2400g MA HCL, 3200 ml H2O x 1600g NaOH. Widać więc, że jest to nieco większa objętość. Polecałbym kolbę 20l i duży garnek do chłodzenia (woda z lodem) chyba najprostszy sposób. Ale dla takiej skali nie warto używać lejka rozdzielającego itp, chyba że chcesz mieć lejek 10l, możesz użyć fermentora do drożdży piwnych zamiast szklanego lejka rozdzielającego. W każdym razie radzę zacząć od małych partii i powoli zdobywać wiedzę i doświadczenie, to ty musisz wiedzieć, co robić, a czego nie. W takich ilościach może zdarzyć się wypadek i prawdopodobnie tak się stanie, jeśli spróbujesz przeprowadzić taką syntezę jako pierwsze doświadczenie w tej skali :::)
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
179
Reaction score
69
Points
28
Deals
7

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
179
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Kolba okrągłodenna 2l, można kupić trójszyjną - to bardziej na przyszłość, lejek rozdzielający 2l, buchner 110-120ml, kolba buchnera 2l, mieszadło magnetyczne najlepiej o pojemności 5l (z grzaniem i sondą to najlepsza opcja na przyszłość). Kilka zlewek (często się tłuką), pompka vevor 70 euro aliexpress, termometry szklane, ale cyfrowe też się przydadzą. To dobry początek
Oczywiście pamiętaj o odpowiednim odpowietrzeniu, rękawiczkach, masce itp. to najważniejsze. Możesz wykonywać syntezę improwizując bez eq, ale bez odpowietrznika lub rękawic nie możesz :)
 

c01db100d_india_mephedron

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Zamówiono
2l round flex 5 neck x 2
2l tajny flex x 2
Zakrętka 5l. Mieszadło megnetyczne z gorącą płytą
Filtr Buncher z pompą próżniową
Filtr
Papier ph
Maska pełnotwarzowa
Rękawice
Zestaw Hax

W moim kraju wszystkie rzeczy kosztują 30k
To oznacza 300usd
 

c01db100d_india_mephedron

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Czy możemy zastąpić

MA HCI na
METYLAMINA (mono) 40%
Nr CAS: 74-89-5

Zamówione

2-Bromo-4-methylpropiophenone 1451-82-7
Octan
NaOH
Aceton


Powiedz mi, czy potrzebujemy czegoś więcej?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
305
Reaction score
87
Points
28
Tak, mogę i nie potrzebuję niczego więcej
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
🤔 Więc jakiś domorosły chemik robi chlorek metylazanu i czyści go tak dobrze, że po uwolnieniu metyloaminy będzie on czystszy niż 40% roztwór metyloaminy SIGMA ALDRIDGE? Przepraszam, od piątku wypiłem uncję kokainy, ale cholernie trudno mi w to uwierzyć. Robiłem to kilka razy, używałem chloroformu i destylowanego metanolu, aby to oczyścić i nie było nawet w pobliżu 90% czystości.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
179
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Czy możesz opisać swój punkt widzenia innymi słowami? Nie jestem pewien, czy nie złapałem tam ironii :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
179
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
kwas hcl, nie zauważyłem go w odczynnikach, mój błąd
Kwas hcl jest również potrzebny
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
179
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Uważam, że powinieneś opisać to sam, ponieważ gdybyś zrobił dokładnie to samo, wynik również byłby taki sam, więc musiałeś coś pomylić. Sprawdź jeszcze raz
 
Top