Mefedron 4MMC

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Witam,

Nie wiem czy to odpowiedni dział do tego.

Jestem okazjonalnym użytkownikiem 4MMC, a także byłem użytkownikiem w erze przed zakazem, więc wiem, do czego 4MMC jest zdolny.
Jednak na dzisiejszym rynku wszystkie rzeczy, które można znaleźć na rynkach, są brązowe, szare, żółte, więc brudne. A problem polega na tym, że nie można stwierdzić za pomocą testów odczynnikowych, czy masz 4mmc, czy coś z rodziny mmc, CMC lub CEC. Jedynym sposobem jest wysłanie go do laboratorium.

Więc moje pytania do Ciebie, czy ktoś zna jakiegoś sprzedawcę, który sprzedaje wysokiej jakości 4MMC i jak mogę wyczyścić brudne 4MMC za pomocą domowych przyborów?

Dzięki!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jeśli kupiłeś 4mmc, ale otrzymałeś brudny produkt i nie jesteś pewien, czy jest to mefedron.
Następnie należy wykonać następujące czynności:
1) Dokonać oceny mefedronu
2) Oczyścić ten produkt.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mephedrone-4-mmc-assessment-protocol.364/
 
Last edited by a moderator:

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Dziękujemy!
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Poszukaj polskich dostawców, był jeden o nazwie zeonpl (później ethernal), ale nie jestem pewien, czy jest już aktywny. Miał dobre 4mmc. Miałem złe doświadczenia z netherland verndors, to na pewno nie było 4mmc! Intensywne pragnienie, ale bez przyjemności, przedawkowałem i nie mogłem normalnie oddychać z powodu silnego zwężenia naczyń w płucach i musiałem wezwać karetkę. Ale na szczęście szybko minęło
 
Top