Mefedron w proszku w punkcie przesycenia czystą wodą (ale inne pytanie)

backendwho

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Cześć.
Czy możliwe jest użycie mąki mefedronowej (tj. produktu, który otrzymuję po zakwaszeniu i filtracji bez krystalizacji w krystaliczny proszek) do krystalizacji tą metodą? (1g na 0,7ml wody destylowanej doprowadzonej do wrzenia, a następnie włożonej do zamrażarki w temperaturze -8 stopni na 12 godzin) można zajrzeć do innego wątku na ten temat, o tych proporcjach pisał Sergei Kush i inni ludzie i mieli normalny wynik, ale we wszystkich podręcznikach, które widziałem (jeden, w którym ten temat był ogólnie poruszany) rekrystalizacja została wykonana z krystalicznego proszku. dziękuję.
 

riderofapocalypse

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Stosunek 1:1, 1 ml wody w temperaturze pokojowej 210-240 mg mefedronu. Będzie wyglądał jak olej, ale nie martw się o ir lub kolory, pozostaną w wodzie.
Należy pamiętać, że kationy są niszczone w neutralnych roztworach - https://www.researchgate.net/figure...e-of-various-concentrations-of_fig2_249967235.

Po rozpuszczeniu przefiltruj go, odczekaj 1 godzinę, aby ostygł i włóż do lodówki 1-3 c na 24 godziny, 80% skrystalizuje się.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Mówi, że gówno to nie tylko woda i nie ma -8°C.
Zostałem stworzony tak, jak powiedział, ale dostałem proszek, a teraz mam ładny, duży kryształ.
 

Attachments

  • IAetGNsHOK.jpg
    IAetGNsHOK.jpg
    3.6 MB · Views: 108
Top