Meskalina 3,4,5-trimetoksyfenylo-2-nitroetan

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Witam

Znalazłem naprawdę łatwą syntezę meskaliny.


Wykonałem wszystkie kroki, a produktem końcowym jest 3,4,5-trimetoksyfenylo-1-nitroetan, jak jest na końcu dokumentu syntezy lub 3,4,5-trimetoksyfenylo-2-nitroetan, jak jest w tytule dokumentu.

Następnie wziąłem 300 mg i po 1 godzinie spałem naprawdę dobrze, a około 3 godziny później wziąłem kolejne 300 mg i nic nie czułem.

Czy możesz mi powiedzieć, czy rozkład produktu jest tak szybki, czy produkt wytworzony przez ten dokument nie jest jeszcze meskaliną....

Zastanawiam się, co tu jest nie tak, ponieważ cały proces jest naprawdę łatwy, a produkt końcowy wygląda jak na zdjęciach.

Proszę o pomoc :D
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Mogę również dodać, że produkt sprawdzony odczynnikiem marquidse jest pomarańczowy, tak jak powinna być meskalina.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Witam. Wyprodukowałeś 3,4,5-trimetoksyfenylo-2-nitroetan, który jest prekursorem meskaliny. Przeczytaj o meskalinie tutaj. To jest powód, dla którego nie uzyskałeś żadnych efektów Meskaliny (różne substancje).
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Dziękuję, teraz rozumiem. To nie jest zredukowane. Nie znalazłem żadnego artykułu ani dokumentu na temat meskaliny z 3,4,5-trimetoksyfenylo-2-nitroetanu, ale jest wiele na ten temat z 3,4,5-trimetoksy-beta-nitrostyrenu, więc pójdę tą drogą...

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mescaline-with-nitromethane-1000g-scale.76/

Będę informował o sukcesach :D. Nie martw się G. Patton - zrobiłem to dla nauki. :D
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Ale również tylko te informacje udało mi się znaleźć w internecie:

theindoleshop.com
Meskalina-dihydronitrostyren, aka 1-(3,4,5-trimetoksy)fenylo-2-nitroetan, jest chemiczną pochodną 3,4,5-trimetoksy-beta-nitrostyrenu. Jest to produkt częściowej redukcji meskaliny-nitrostyrenu (3,4,5-trimetoksy-beta-nitrostyrenu) za pomocą bezwodnika sodu. Jego struktura chemiczna jest bliższa meskalinie, a podwójne wiązanie C=C na nitrostyrenie jest już zredukowane do nasyconego pojedynczego wiązania C-C. Dlatego do redukcji grupy nitrowej do aminy wymagana jest mniejsza energia chemiczna.

Badania wykazały, że nitroalkany (takie jak meskalina-dihydronitrostyren) można teoretycznie zredukować do amin przy użyciu ditionitu sodu (powszechnego środka redukującego w procesie produkcji drewna) i PTC (katalizatora przeniesienia fazowego), takiego jak oktylowiologen [1]. Zamiast oktylowiologenu można zastosować inne PTC, takie jak czwartorzędowe sole aminowe.


Może więc istnieje łatwy sposób na przekształcenie 3,4,5-trimetoksyfenylo-2-nitroetanu w meskalinę - ale nie mogę znaleźć, jak to zrobić...
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Ok, mam sposób na przekształcenie meskaliny-dihydronitrostyrenu, czyli 1-(3,4,5-trimetoksy)fenylo-2-nitroetanu w meskalinę:

1. Do reaktora dodano roztwór IPA/H2O 2:1 (18 litrów).
2. Natychmiast dodano NaBH4 (1200 g) i rozpoczęto mieszanie.
3. Meskalinę-dihydronitrostyren, aka 1-(3,4,5-trimetoksy)fenylo-2-nitroetan = (1000 g) dodawano małymi porcjami, tak aby temperatura mieszaniny nie przekraczała 60 *С.
4. CuCl2 (72 g) w wodzie (200 ml) dodawano powoli, kroplami, tak aby temperatura mieszaniny nie przekraczała 80 *С.
5. Następnie reakcję utrzymywano w temperaturze 80°C przez 30 minut przy użyciu zewnętrznego ogrzewania (w moim przypadku nie wykonałem tego kroku, ponieważ prekursor był prawie gotowy do przemiany).
6. Do mieszaniny reakcyjnej dodano 25% wodny roztwór NaOH (8 litrów) i rozdzielono fazy.
7. Fazę wodną ekstrahowano 8 litrami IPA

Oddzielić warstwy - pozostawić na jakiś czas. Zebrać górną warstwę. To co pozostało można ekstrahować dodając IPA. Następnie możemy połączyć górną warstwę i IPA z mycia.

8. Dodamy 30% H2SO4 do żółtej cieczy z punktu 7. Robimy to kropla po kropli, starając się, aby PH spadło do PH 6. Kropla po kropli powoli. Następnie widzimy, że zaczyna być mleczny i możemy zobaczyć kryształy. Możemy zostawić to w lodówce (nie wiem, czy to pomoże), a następnie przefiltrujemy.

9. Pozostaje nam dwuwodny siarczan meskaliny. Jest ładny biały i możemy go umyć acetonem, jeśli chcemy. Jest to (C11H17NO3)2 x H2SO4 x 2H2O

To proste - nie potrzebujemy próżni...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Odpowiedziałem ci w temacie Meskalina. Nie powielaj proszę tych samych wiadomości w różnych tematach.
 
Top