Skarga Meth

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Większość tego, co tam jest, nie powinna być już nawet nazywana metamfetaminą. To śmieci i wbrew temu, co mówi większość ludzi, nie jest tańsza. Tak, cena za uncję na rynku, który znam, wynosi około 200, a piętnaście lat temu kulka kosztowała 250. Ale piętnaście lat temu osoba mogła wziąć mniej niż dziesięć uderzeń z miski, a następnie zacząć coś pieprzyć, a potem nagle 24 godziny minęły w czasie, który wydawał się może godziną, a przez cały ten czas kolejne uderzenie nie było nawet konieczne. Ja i jestem pewien, że wielu innych chętnie zapłaciłoby więcej za jakość. Dlaczego nikt tego nie wykorzystuje? Po prostu tego nie rozumiem. I tak jak ogłoszenie serwisu publix..... gówno nie powinno wyglądać jak gigantyczne odłamki i nie powinno łatwo pękać / kruszyć się, nie powinno mieć pionowych linii. To jakaś bzdura. Odłamki powinny być mlecznobiałymi liniami diagnostycznymi, a nie wielkości ramienia małego dziecka. Jeśli zostanie zmiażdżony pod kartą, powinien odprysnąć i mieć potencjał, by przelecieć przez pokój. Więc ludzie kartelu, proszę, przywróćcie dobre gówno. Mnóstwo ludzi chętnie za nie zapłaci
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Zgadzam się z tobą
Ten sam problem w RPA, kupuję tylko od 1 lub 2 dealerów, o których wiem, że nie sprzedają gówna. 90 procent czasu kryształ to gówno.
Nazywam to półfabrykatami
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Uwierz mi, ludzie są oszukiwani. DEA twierdzi, że "P2P METH" to najczystsza i najbardziej niebezpieczna meta w historii, ale trzeba być idiotą, by w to uwierzyć. Analogi efedryny tworzą D-metamfetaminę, a usunięcie D,L z P2P jest czasochłonne i kosztowne, a niewielu ludzi to robi. Wyrzucenie 1/2 produktu lub próba jego racemeryzacji jest w zasadzie głupotą. Dlaczego moje gówno stopiło się w temperaturze 142°C w teście topnienia? Dlaczego odzyskałem 2,5 grama jakiegoś białego puszystego amorficznego gówna z 7 g aminy za pomocą 50 ml zimnego bezwodnego acetonu? Co to za pierdoły, które skaczą w rurze i się nie topią?
J/k, wiem, co to wszystko jest, ale doradcy i urzędnicy mówią mi, że się mylę, a to gówno jest niesamowite i kosztuje tylko 25 USD / g!
Właściwie przyszedłem tutaj, aby napisać post, ale potrzebowałem upustu.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Nie zgadzam się tylko z jedną rzeczą... Przez większość czasu nie wiem, co to jest. Ciągle chcę sobie wmówić, że to kwestia tolerancji, ale ostatnia partia, którą dostałem, faktycznie zawiera metę i przypomina mi tylko, że wiele sprzedawanych jako meta naprawdę nią nie jest.

Jestem palaczem od ponad 20 lat. Ostatnia partia, bez względu na to, ile paliłem, nic nie zrobiła, ale gdybym zjadł około 10, poszedłbym. Nowa partia... wypaliłem jedną miskę i jestem na haju.

Naprawdę chciałbym wiedzieć, co topi się i pali jak kryształ, ale nie powoduje haju, chyba że zostanie zjedzone
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pierwszym miejscem, na które zwróciłbym uwagę, są fenyloetyloaminy sensu stricto.
Beta-metamfetamina
N,N- dimetylofenyloetyloamina
a,a-DMPEA
a,b-dmpea
N,b-dmpea
Istnieje wiele analogów, które są łatwiejsze do wytworzenia. Jeśli wykonasz standardową redukcję metamfetaminy na b-fenyloetyloaminie, otrzymasz aria jeninsus, stymulant występujący w orchideach (to nazwa gatunku) zakazany w sporcie, ale poza tym ciemnoszary legalnie.
Sprawdź, co ją rozpuszcza, a co nie. Wykonaj test topnienia. Rekrystalizuj go i spójrz na krystalografię. To są rzeczy, które robię, aby zmarnować godziny bycia na haju.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ostatnio natknąłem się na coś takiego. Temperatura topnienia izopropylobenzyloaminy? 142°C, DOKŁADNIE TYLE, ILE ZMIERZYŁEM. Dowiedziałem się, jak oddzielić metę od izolatu. Rozpuszcza się go na patelni w alkoholu izopropylowym i delikatnie wiruje, gdy odparowuje i stygnie. Trochę jak szukanie złota. Metamfetamina rekrystalizuje w normalnej temperaturze 170 stopni, ale jest niższa po zmieszaniu z tym gównem. Nadal będzie krystalizować jako pierwsza, a struktura dwóch kryształów nie jest w ogóle podobna, więc można selektywnie zeskrobać metę. Gówno, które dostaję, zawiera około 10% mety. Czuję się całkiem pewnie z tym stwierdzeniem
 
Top