metamfetamina z efedryny

commonfactors

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hej, co tam, potrzebuję pomocy w produkcji metamfetaminy z efedryny, mam chemika i gotowy dostęp do efedryny, potrzebuję tylko metody, która nie wymaga zbyt wielu skomplikowanych prekursorów. Mogę dostać w swoje ręce efedrynę, jak powiedziałem, i ług, ale nie jestem pewien co do czerwonego fosforu. Czy mógłbyś podać mi prostą i nieskomplikowaną metodę gotowania, abym mógł ją pokazać mojemu chemikowi? Dziękuję!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Zastosuj syntezę w jednym naczyniu z azotanem amonu (z nawozów lub zimnych opakowań), litem (z baterii), HCl ze sklepu z narzędziami, eterem z płynu rozruchowego i środkiem do czyszczenia kanalizacji. Sprawdź "metodę wstrząsania i pieczenia". Ale jeśli naprawdę masz chemika, powinien on być w stanie sam znaleźć najlepszy sposób. A może on jest "chemikiem"?
 

commonfactors

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Czy mogę użyć czystej efedryny, której używają firmy farmaceutyczne zamiast pseudoefedryny? Czy wiesz również, jaka jest wydajność metody jednogarnkowej? Wiem, że regularna wydajność wynosi około 0,69.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Efedryna czy pseudoefedryna nie ma znaczenia. Wydajność zawsze zależy od umiejętności chemika.
 
Top