pielęgnacja skóry użytkownika mety

ni37ybtt7m

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Metamfetamina ma reputację substancji powodującej brzydkie zabarwienie skóry. Mogę to potwierdzić z pierwszej ręki. Pomijając zwykłą higienę, czy ktoś ma zalecenia dotyczące środków zaradczych na wpływ mety na skórę? Mam dość wyglądania jak mutant.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Tak, ostatnio po raz pierwszy spróbowałem metaamfetaminy i podrapałem się po szyi bez powodu. osobiście odkryłem, że pomogło mi związanie włosów, po czym przestałem tak bardzo bawić się włosami / szyją. słyszałem, że suplementy prenatalne mogą pomóc we wzroście włosów i mogą poprawić skórę i paznokcie, więc może spróbuj tego. są też inne dobre witaminy. przyjmuj suplementy i zdrowo się odżywiaj, a wszystko będzie dobrze.

Jeśli masz problemy z dłubaniem w skórze, trzymaj paznokcie bardzo krótko. mydła i szampony, których używasz, również mają znaczenie. używaj delikatnych, najlepiej takich, które są przeznaczone do suchej / zniszczonej skóry / włosów. pamiętaj również o nawodnieniu, wewnątrz i na zewnątrz. nałóż balsam po poprawkach i pij dużo wody.
 
  • Like
Reactions: vis

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Zrobiłeś o wiele za dużo. Jeśli możesz, odmierz 5 mg i zwiększaj dawkę aż do uzyskania pożądanego efektu. Biorę 5 mg co jakiś czas. Tak małe ilości mają mniejszy wpływ na organizm. Bądź ostrożny. Zawsze myślę, jak mogę zminimalizować złe skutki uboczne, a następnie robię małą dawkę i stamtąd. Weź też wcześniej multiwitaminę lub coś podobnego. Lubię pić przed zażyciem jakiegokolwiek leku.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kiedyś byłem wielkim fanem addys, które były w zasadzie sprasowaną metą. Nigdy nie miałem problemu z drapaniem czy zbieraniem. W przypadku mety ważnym aspektem dbania o siebie jest odpowiednia ilość snu. Kiedy jesteś uzależniony, jest to prawdopodobnie trudne, ale zwykły użytkownik powinien się wysypiać, kiedy nie bierze mety.
 
Top