Metamfetamina po rozpuszczeniu, problem z rekrystalizacją

@wangxiaolin777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Rozpuszczam proszek w dichlorometanie, dlaczego dichlorometan nie jest gotowy, ulatnianie jest kryształem, ulatnianie jest zakończone, suchy jest proszkiem?
 

Attachments

  • kvOJpz2rF9.jpg
    kvOJpz2rF9.jpg
    355.3 KB · Views: 42
  • WUaliCYPMT.jpg
    WUaliCYPMT.jpg
    362.2 KB · Views: 35

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
1. Dichlorometan ma niską rozpuszczalność w chlorowodorku metylu i nie można go całkowicie rozpuścić.
2. Temperatura wrzenia dichlorometanu jest stosunkowo niska, a odparowanie jest zbyt szybkie, aby utworzyć duże kryształy i pojawi się tylko w postaci krystalicznych proszków.
3. Oczyść chlorowodorek przed rekrystalizacją (aceton, eter, suchy i zimny)
4. Zaleca się stosowanie - aceton: woda, aceton: etanol, aceton: metanol, etanol: woda, metanol: woda, do rekrystalizacji.
Woda może spowolnić parowanie, aceton może zmniejszyć rozpuszczalność, a alkohol może tworzyć lepsze kryształy.
 

@wangxiaolin777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Nauczycielu, mój chlorowodorek jest czysty. Wyekstrahowałem go za pomocą eteru naftowego i wdmuchnąłem do gazowego chlorowodoru, a następnie wysuszyłem. Czy czysty etanol jest w porządku? Czy może nam Pan opisać procedurę?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Na STRONIE GŁÓWNEJ TEJ WITRYNY znajduje się ikona samouczka wideo ze szczegółowym opisem.
X8VgOnX3Uq
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
To zależy od Ciebie. Jeśli potrzebujesz krystalicznej formy met.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Ponieważ nie zrobiłeś tego poprawnie. Po prostu dodałeś rozpuszczalnik, a następnie go odparowałeś. To nie jest procedura rekrystalizacji, która jest znana jako metoda oczyszczania.
 
Top