Question Metamfetamina z pseudoefedryny

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Czy ktoś może mi pomóc z bardziej szczegółowymi wyjaśnieniami dotyczącymi tworzenia tej metamfetaminy?

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/alphastoff_v4-pdf.89/
 

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
pytanie o tworzenie tej metamfetaminy:


h ttp://b bzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/alphastoff_v4-pdf.89/

1. Co powinienem zrobić z substancją podobną do nutelli, którą umieściłem w kąpieli olejowej? Czy muszę coś z niej ekstrahować? (dlaczego należy ją umieścić w kąpieli olejowej?)
2. nie rozumiem, co zrobić z substancją podobną do nutelli (proszę o bardziej szczegółowe wyjaśnienie)
3. Jak można zastąpić toluen? Czy można go zastąpić rozcieńczalnikiem?
4. Jak mogę wymienić lejek rozdzielający?
5. Chciałbym uzyskać większe kryształy, co mogę zrobić?

Jeśli znasz jakąś prostszą metodę tworzenia metamfetaminy z pseudoefedryny, wyjaśnioną krok po kroku, napisaną bez terminów chemicznych, ponieważ ich nie rozumiem
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
ok znam pierwszy krok ekstrakcji mety z efedryny lub pseudoefedryny ale drugi post uczy jak krystalizować tą metę hci?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Wysłałem ci linki, czy możesz czytać samodzielnie?
 

bunny

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2022
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Potrzebuję pomocy w produkcji metamfetaminy z tabletek pseudoefedryny. Jeśli ktoś ma szacunek lub wideo może umieścić go tutaj lub wysłać mi privte pls .
 
Top