Rekrystalizacja metamfetaminy

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

Smz607vTYJ

Wprowadzenie

Ten temat jest szczegółowym opisem procedur, które należy wykonać w celu utworzenia kryształów racemicznego chlorowodorku metamfetaminy. Racemiczny chlorowodorek metamfetaminy (d,l-metamfetamina) nie może być rekrystalizowany w duże odłamki, tak jak chlorowodorek d-metamfetaminy. Aby rozdzielić izomery d,l-metamfetaminy, należy przeprowadzićróżne procedury.

Sprzęt i szkło.

  • Zlewki 800 mL x2; 150 mL x2.
  • Naczynie Pyrex (taca krystalizacyjna).
  • Lejek.
  • Papier filtracyjny.
  • Płyta grzejna.
  • Kolba Buchnera i lejek.
  • Pompa próżniowa.
  • Szpatułka.
  • Pręt szklany.
  • Cylinder miarowy 100 ml.
  • Waga laboratoryjna (opcjonalnie).

Odczynniki.

  • Wodny roztwór chlorowodorku metamfetaminy (150 g).
  • Woda destylowana ~400 ml.
  • Etanol 88% 50 ml.
  • Octan etylu ~70 mL.
  • Aceton ~70 mL.


Procedura

1. Nasycony wodny roztwór chlorowodorku metamfetaminy (150 g) rozcieńcza się wodą (150 ml) w zlewce o pojemności 800 ml. Bardziej płynny roztwór jest lepiej filtrowany przez papierowy filtr.
2. Roztwór jest filtrowany przez papierowy filtr do tacy krystalizacyjnej.
3. Roztwór odparowuje się do kryształów chlorowodorku metamfetaminy przy stałym ogrzewaniu 50-70 ℃ przez 3 dni. Ta metoda nie pozwala na uzyskanie odłamków chlorowodorku metamfetaminy (lodu).
4. Otrzymany chlorowodorek metamfetaminy przenosi się do zlewki o pojemności 800 ml i zalewa mieszaniną 88% etanolu 50 ml z wodą 50 ml aż do rozpuszczenia.
5. Następnie roztwór doprowadza się do 250-300 ml za pomocą wodnego roztworu alkoholu (1:1; H2O:EtOH).
6. Roztwór odparowuje się w temperaturze pokojowej.
7. Czas odparowania może trwać ~1,5 miesiąca.
8. Mieszanina octanu etylu z acetonem (1:1) o objętości 80 ml jest dodawana do kryształów i mieszana.
9. Kryształy chlorowodorku metamfetaminy są filtrowane przez porowaty filtr Schotta.
10. Przemywa się porcją mieszaniny octanu etylu i acetonu.
11.
Chlorowodorekmetamfetaminy jest suszony do stałej masy.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Nauczycielu, jak można zsyntetyzować chlorowodorek metyloaminy do metamfetaminy?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Witam, metyloamina może być stosowana w redukcyjnym aminowaniu fenyloacetonu (P2P). Synteza ta jest przedstawiona w sekcji Amfetaminy z samouczkiem wideo.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Rozumiem. Dziękuję, nauczycielu. Nauczyłem się kolejnej lekcji
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Nauczycielu, czy mogę zapytać, jeśli mój siarczan etylu sodu ma tylko 90 gramów, jakiej metody powinienem użyć do syntezy nitroetanu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Witam, to jest off-top. Proszę, pytaj w DM lub w dedykowanym temacie.
 

Bilson2

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Czy mogę zadać głupie pytanie, jak mogę mieć nasycony chlorowodorek metamfetaminy?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
W tekście wyraźnie opisano, jak...
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
😭 Proszę o pomoc, co to jest ten rozpuszczalnik, ponieważ nie udało mi się i wydałem dużo pieniędzy i materiałów Problem polega na tym, że dla trasy [1] Moskwa wynik: otrzymujemy meth hy w postaci proszku. Czy jest jakiś sekwencyjny proces, który pominąłem po ukończeniu trasy [1] Moskwa? Jeszcze raz dziękuję, jeśli starszy ekspert może mi pomóc z tym pytaniem. 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
INDONESILANGUAGE
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
YR7v0YStol
 
View previous replies…

DRED

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇺
Joined
Sep 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Co oznacza nasycony chlorowodorek metamfetaminy?
Film pokazuje go w postaci płynnej. Jak mogę go wytworzyć z proszku chlorowodorku metamfetaminy?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Rozpuścić w wodzie, przepraszam, że nie jest to wyraźnie powiedziane w filmie. Metamfetamina HCl 150 g w wodzie 150 ml.
 

fajkar

Don't buy from me
New Member
Language
🇸🇰
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Życzę miłego dnia. Czy naprawdę nie ma innego sposobu na uzyskanie dużych kryształów szybciej niż czekanie 1,5 miesiąca? Próbowałem wszystkich sposobów, ale to nie chce działać.Proszę o pomoc
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Cześć, jakich sposobów próbowałeś?
 
View previous replies…

fajkar

Don't buy from me
New Member
Language
🇸🇰
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Życzę miłego wieczoru. Po przestudiowaniu forum wypróbowałem tę procedurę jako ostatnią. Dodałem 100ml 35% HCL do Toulene, powinienem otrzymać 220g METH, a resztę powinna stanowić woda zawarta w HCL. Odparowałem wodę i osiągnąłem wagę 230g, więc 10ml było wody w roztworze, następnie dodałem 400ml Acetonu o temperaturze 50 stopni, a następnie włożyłem do lodówki na 12 godzin o temperaturze 8 stopni. I nadal otrzymuję małe kryształy, a nie duże odłamki
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Musiałeś przeczytać również ten temat Rekrystalizacja i filtracja na gorąco
Im wolniej rosną kryształy, tym są większe. Również czystość substancji ma silny wpływ na proces krystalizacji, ich chiralność.
Na pewno nie otrzymasz przynajmniej średnich kryształów racemicznej mety przez 12 godzin w lodówce.
 

fajkar

Don't buy from me
New Member
Language
🇸🇰
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tak, zgadzam się z tobą, sir, ale próbowałem też przez 2 dni i wynik nie był dobry, jestem naprawdę zdesperowany:sleep::sleep:.Ten temat chcę spróbować jako kolejny-http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/en/threads/methamphetamine-crystallization-and-ice-manufacturing.465/
Mam już 9 litrów acetonu w zamrażarce na tydzień, myślisz, że to zadziała?
 
Top