synteza metamfetaminy: inhalator vicks

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Cześć wszystkim, znalazłem to w moim folderze!

/!\ Ostrzeżenie /!\: Nie zachęcam nikogo do używania go do celów osobistych, służy wyłącznie do celów naukowych i odkrywczych !!!


Lista chemikaliów i materiałów:


Rozcieńczony kwas solny ---> Można go kupić w sklepie z narzędziami.
Jest sprzedawany jako środek do czyszczenia cegieł i podjazdów. Nazywają go kwasem muriatowym.

Wodorotlenek sodu ---> To prawdopodobnie już masz. W większości miejsc nazywany jest "ługiem".
miejscach, to środek do czyszczenia kanalizacji.

Eter etylowy--> Prawdopodobnie będziesz musiał to zrobić. Nie martw się, to nic trudnego.
Wystarczy udać się do lokalnego sklepu K-mart lub sklepu z częściami samochodowymi i kupić puszkę tego
"PŁYNU ROZRUCHOWEGO" w puszce ze sprayem. Jest używany do rozruchu silników benzynowych w niskich temperaturach.
silników benzynowych.

Inhalatory do nosa "VICKS" -> UŻYWAJ TYLKO VICKS!!! Żaden inny rodzaj nie zadziała
wiem. Można je kupić w każdej aptece, sklepie spożywczym itp. Potrzebujesz 12 sztuk, ale
nie kupuj ich tuzinami. Chyba że jest zima, wtedy możesz po prostu powiedzieć
że jesteś z domu opieki i robisz zapasy dla pacjentów. W przeciwnym razie
kupuj po 2 sztuki na raz, jeśli to możliwe. Poproś przyjaciela o pomoc. Farmaceuci w
aptece zwykle wiedzą, co się dzieje, jeśli kupujesz ilość.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
LISTA SPRZĘTU

Dwa duże zakraplacze do oczu
Dziesięć małych szklanych buteleczek
Jedna duża szklana lub porcelanowa miska
Filtry do kawy
Jeden mały słoik z pokrywką
Jedno naczynie do pieczenia Pyrex
Jedna szklana probówka
-------------------------------------------------------------------------------
-==*(> N O T I C E <)*==-

PROSZĘ! NIE PAL W TYM SAMYM POMIESZCZENIU, GDY TO ROBISZ. OTWÓRZ OKNO W POKOJU
JEŚLI TO MOŻLIWE, POSTĘPUJ DOKŁADNIE WEDŁUG TYCH INSTRUKCJI. TEN PRZEPIS ZOSTAŁ PRZETESTOWANY I
JEST TO NAJLEPSZY SPOSÓB. NIE IDŹ NA SKRÓTY I NAWET NIE ZACZYNAJ TEGO ROBIĆ, JEŚLI NIE MASZ OKOŁO 3 GODZIN WOLNEGO CZASU.
CHYBA ŻE MASZ OKOŁO 3 GODZIN WOLNEGO CZASU.
-------------------------------------------------------------------------------
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
PRZYGOTOWANIE ETERU!
(ZRÓB TO NAJPIERW)

Weź jedną z małych butelek i spryskaj ją płynem startowym do połowy.
Następnie napełnij resztę wodą, zakręć butelkę i wstrząśnij przez 5 minut.
przez 5 minut. Następnie ściągnij górną warstwę kroplomierzem i wyrzuć warstwę wody.
Powtarzaj tę czynność, aż uzyskasz około 3 uncji eteru.
i włóż do lodówki, jeśli możesz (jeśli nie możesz, nie przejmuj się tym).
nie przejmuj się tym) użyjesz go w poniższej procedurze.

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%


WYPRÓBOWANA I PRAWDZIWA DOMOWA METODA PRODUKCJI

(1) Rozbij inhalatory, para naprawdę ostrych nożyczek zrobi to dobrze.
Umieść bawełnę, która była w środku w słoiku i zamknij pokrywkę (pamiętaj, że używasz
wszystkie 12 bawełny).

(2) W misce połącz 1/3 oz. wody i 2/3 oz. kwasu mrówkowego.
Rozdrobnij bawełnę w tym roztworze i ugniataj przez 5 minut rękami.
(ZAWSZE NALEŻY UŻYWAĆ CZYSTYCH RĘKAWIC GUMOWYCH.) Możesz to zrobić gołymi rękami, jeśli masz twardą skórę.
wyciśnij cały sok z filtrów po ugniataniu i wyrzuć je
wyrzucić.

(3) Przefiltruj pozostały płyn do słoika. Konieczne będzie wykonanie tej czynności
kilka razy, aby wydobyć ten okropnie pachnący olej. Substancje chemiczne w inhalatorach
w inhalatorach zostały związane z Hcl, a olejki zostały odfiltrowane.
Wyrzuć filtry.

(4) Wlej wystarczającą ilość roztworu do małej butelki, aby wypełnić ją w 1/3.
wszelkie resztki soku do drugiej partii.

(5) Wsyp 1/4 łyżeczki kryształu lyle do butelki i zamieszaj.
krok, aż mieszanina pozostanie mętna.

(6) Napełnij butelkę od kroku (5) do końca eterem, zakręć butelkę i mieszaj przez około 8 godzin.
Zakręć butelkę i mieszaj przez około 8 minut. Bardzo ważne jest, aby odsłonić każdą cząsteczkę wolnej zasady.
cząsteczkę wolnej zasady na działanie eteru tak długo, jak to możliwe.

(7) Pozwól mieszaninie osiąść. Powstanie bardzo gęsta warstwa środkowa.
Stuknij w bok butelki, aby warstwa ta była jak najcieńsza.

(8) Usuń górną warstwę za pomocą zakraplacza do oczu, uważając, aby nie dostała się do niej warstwa środkowa.
środkowej warstwy. Zachowaj eter, a resztę wyrzuć.

(9) Napełnij butelkę do połowy wodą i około 10 kroplami Hcl.
wlej górną warstwę, którą zachowałeś, i wstrząsaj przez około 2 minuty.
i wyrzuć górną warstwę. Wolna baza została teraz połączona z
Hcl w wodzie.

(10) Jeśli pozostał sok z kroku (3), powtórz z nim proces.

(11) Odparuj roztwór w naczyniu Pyrex, używając niskiej temperatury. Im wolniej
im wolniej odparowujesz roztwór, tym lepiej. Odkryłem, że umieszczenie go na podgrzewaczu wody działa najlepiej.
podgrzewacza wody.

Pozostałe kryształy to czysty chlorowodorek metamfetaminy. (synonim
z chlorowodorkiem desoksyefidryny)

^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^

UWAGI: Dobrym pomysłem jest zrobienie tego, gdy nie jesteś najebany. desoksyefedryna to
to to samo co metamfetamina, tylko inaczej się nazywa. Dokładnie umyj ręce
i użyj gumowych rękawiczek. Nie należy myć rąk mydłem, a następnie
a potem wkładaj palce w to coś. Mydło będzie miało neutralizujący wpływ na ten proces.
ten proces.

Ten środek jest naprawdę dobry. Nie bierz za dużo, bo możesz przedawkować, jeśli weźmiesz za dużo.
dużo. Najlepszym sposobem na zrobienie tego, jeśli nie masz linii głównej, jest wzięcie kulki
trochę mniejszą niż groszek, włożyć ją do kapsułki aspiryny i połknąć.
Albo wciągnij kryształ, możesz chcieć go pokroić witaminą B-12 lub mannitolem.
zanim to zrobisz. Kupując inhalatory, zwróć uwagę na datę ważności. Nie kupuj
starych inhalatorów ani nie próbuj ulepszać tego przepisu, chyba że wiesz, jak to zrobić.
12 inhalatorów to wszystko, czego potrzebujesz, nie używaj więcej niż 12. Najlepiej jest wrzucić wszystkie
najlepiej wrzucić wszystkie odpady do tego samego worka i odpowiednio je zutylizować. to gówno jest tak śmierdzące.
jeśli tego nie zrobisz, zostaniesz przyłapany przez mamę. Bądź bezpieczny i nie daj się złapać z tym gównem.
Jeśli nie wiesz, to wsadzą cię do więzienia za posiadanie.

Powtarzam... Nie zachęcam nikogo do używania go do celów osobistych, służy wyłącznie do celów naukowych i odkrywczych !!!

 

Corochkin

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
to nie jest prawdziwe. Chociaż nie jestem chemikiem, a jedynie badaczem z doświadczeniem. ale metoda jest opisana tutaj. przeciwieństwo logiki. Vicks zawiera 4 składniki: Camphor, Menthol, Wintergreen Tel i aqua. a sama reakcja to zwykła ekstrakcja, po której następuje utlenianie. Wygląda na to, że jestem całkowicie oszołomiony. nie ma efedryny. popraw mnie, bo oszaleję.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Myślę, że to była stara wersja inhalatora Vicks, udostępniam ją, ponieważ jest interesująca
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
MSDS dla vicks
 

Attachments

  • xm31i5Eezf.pdf
    122.2 KB · Views: 625

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Podczas moich poszukiwań odkryłem, że generyczna marka inhalatorów do nosa CVS zawiera: składniki aktywne: "Levmetamfetamine 50mg", więc może nie jest to bezużyteczna informacja. Dziękuję. Będę sprawdzać i informować o wszelkich interesujących wydarzeniach. o7
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ktoś, kogo znam, próbował tej procedury aż do kroku 6 lub 7 i zdał sobie sprawę, że pozostałe kroki były tylko powtórzeniem poprzednich kroków, a zatem nie przyniosły rezultatów, ostatecznie będąc stratą czasu. Jeśli chcesz przetworzyć L na D, konieczny będzie proces "RRR" opisany gdzieś na tym forum lub podobna procedura. Levo jest bezużyteczne bez odczynników takich jak BMK, kwas winowy, metyloamina itp. Uznaj informacje w tym wątku za bzdury, przepraszam ymaaah.

Info o "RRR": https://www.emcdda.europa.eu/publications/eu-drug-markets/methamphetamine/main-production-methods-europe_en
 

scot62192

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś wie, gdzie można kupić starą wersję Vicks z wysoką (100 mg) zawartością pochodnej metamfetaminy? Potrzebuję jak najszybciej pokazać laboratorium testowemu, że brałem go jako powód pozytywnego testu. TIA
 
Top